Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, $Szarak$ said:

@RnextTrzecia opcja - dopytuje. ;)

No ale po co, skoro masz wcześniej wszystkie odpowiedzi na Twoje wątpliwości???

2 hours ago, Master said:

Historia zna przypadki, w których protestujący obywatele byli rozjeżdżani przez czołgi.

Pamiętam ten dzień jako chłopak. Stałem na przystanku na Gagarina i ze mną stało czterech dumnie prężących pierś Chińczyków w garniturach z wpiętymi w klapy chińskimi emblematami flag... A tam im miażdżono pobratymców gąsienicami. Dzień wcześniej graliśmy w piłę u nas na Sadybie z dzieciakami chińskich dyplomatów. Mega konfuzja, zażenowanie, pogarda, generalnie stos negatywnych emocji względem tych ludzi tutaj :( 

3 hours ago, spacemarine said:

Najwyższa Izba Kontroli zbadała wypłacanie dodatków covidowych dla medyków. W przeprowadzonej kontroli w czterech placówkach w woj. zachodniopomorskim ujawniono szereg nieprawidłowości, w tym m.in. dodatki w wysokości 15 tys. zł za 30 minut pracy w skali miesiąca.

Kusili i korumpowali sqrwysyny kasą, ale nie tylko. To było spreparowane jako udział w zbawianiu ludzkości. Nawet @H początkowo myślała żeby się zaangażować (jak wówczas myślała - w pomoc) ale jak zobaczyła to od środka, to (pamiętam ten dzień) stanowczo zakomunikowała, że ona z tym szwindlem nie chce mieć nic wspólnego. I tak se tu biedujemy w naszej wsi ;)))

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor Gut: https://nczas.com/2022/05/08/prof-gut-chca-przyzwyczaic-spoleczenstwo-to-tego-aby-bylo-posluszne/

 

Cytat

Pytany o odmienną do amerykańsko-europejskiej politykę części państw azjatyckich wobec koronawirusa wskazał, że z biologicznego punktu widzenia ich działania nie mają sensu. – Po prostu chcą przyzwyczaić społeczeństwo to tego, aby było posłuszne. To jednak polityka, a ja jestem biologiem – zauważył.

 

vs wypowiedź z zeszłego roku: https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8163260,prof-gut-liczba-zakazen-zgonow.html

 

Cytat

Do szczepień, zdaniem prof. Guta, natomiast mógłby zachęcić na przykład "wydawany po szczepieniu dowód szczepień, dokument typu prawo jazdy, dający pewne uprawnienia. Bez jego posiadania nie można byłoby na przykład wejść do restauracji, samolotu czy pociągu".

 

Czy booster nie dotarł na konto? ;) 

Chociaż przepraszam - wtedy nie był za przymusem, a jedynie za obowiązkiem. ☺️

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie dobicie polskich firm, pewnie będzie jak zawsze ciułacza rozwalą, a tego co z powietrza dostał miliony za nic zostawią w spokoju

 

"Ponad 29 mld zł z tarcz finansowych ma zostać zwrócone. Części firm na to jednak nie stać — pisze "Rzeczpospolita". Przedsiębiorcy, którzy wpadli w pułapkę, mogą jednak dochodzić odszkodowania od państwa."

 

https://www.money.pl/pieniadze/firmy-w-pulapce-musza-oddac-rzadowi-ponad-29-mld-zl-6766884893317952a.html?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbmoney&utm_term=post&utm_content=money

  • Haha 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

offtop ale mamy już wątek o nadchodzącym zapowiedzianym i obiecanym głodzie? Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy :) jak nie patrzeć część planu, bo pseudo pandemia miała pokazać jak dużo jest debili na świecie, a że okazało się że jest ich na pęczki to można z bydłem robić co się chce ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE PLAN - Jaki jest plan WHO na najbliższe 10 lat [EN]

Dokument THE PLAN pokazuje oficjalny plan Światowej Organizacji Zdrowia, przez najbliższe 10 lat planowana jest dekada ciągłych pandemii. Plan został ujawniony przez wirusologa z WHO, Marion Koopmans.

 

https://rumble.com/v13ghrb-the-plan-the-who-plans-for-10-years-of-pandemics-form-2020-to-2030.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor dlatego osobiście sobie od początku "szuram", że wojenka (niezmiennie upieram się że od początku - dziwna) jest efektem dealu. Zresztą zapowiadałem, że po C19 będzie wojna, bo tak nakazują prawidła eskalacji strachu i zapomnienia grzechów rządów.

Przy okazji - rządy straciły twarz a nic tak bardzo jak wojna, nie uzasadnia konieczności ich istnienia. A że w kolejne agendy się wpisują jej skutki oraz maskują katastrofę gospodarczą - to nie wiem, pewnie wsparli się jakąś zręczną AI żeby ułożyć puzzle kolejno. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Trevor napisał:

 

eeeeej! To Lira żyje!?? Słyszałem plotki, że zabili go gieroje z Azov! Za sianie prorosyjskiej propagandy.

 

W dniu 9.05.2022 o 16:04, spacemarine napisał:

"Ponad 29 mld zł z tarcz finansowych ma zostać zwrócone. Części firm na to jednak nie stać — pisze "Rzeczpospolita". Przedsiębiorcy, którzy wpadli w pułapkę, mogą jednak dochodzić odszkodowania od państwa."

Nieźle pokręcone. Dostali kasę od rządu a teraz odszkodowania za to że dostali? Nie ogarniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Garrett napisał:

eeeeej! To Lira żyje!?? Słyszałem plotki, że zabili go gieroje z Azov! Za sianie prorosyjskiej propagandy.


Mhm, zniknął na jakieś dwa tygodnie, z filmików - nie komentuje jakoś co się dokładnie stało ale zważywszy na doniesienia pewnie USB się do niego dobrały.
Na pewno zabrali mu sprzęt / ewentualnie się przeprowadził bo przepraszał że używa starego sprzętu i nie ma dostepu do starego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Vishkah said:

Mhm, zniknął na jakieś dwa tygodnie, z filmików - nie komentuje jakoś co się dokładnie stało ale zważywszy na doniesienia pewnie USB się do niego dobrały.
Na pewno zabrali mu sprzęt / ewentualnie się przeprowadził bo przepraszał że używa starego sprzętu i nie ma dostepu do starego.

 

Lira podpisał dokumenty że nie będzie mówił nic o samym zatrzymaniu (inaczej pewnie by go zamknęli). Póki co z tego co się orientuję jest na areszcie domowym, ale nadal jego narracja się nie zmieniła. Nie powiem że się z nim w 100% zgadzam bo słodzi Ruskim trochę za bardzo ale zawsze warto typa posłuchać. 

 

@Garrett przez ponad tydzień chodziły słuchy że go SBU zamordowało. Przez tydzien ambasada Chile, i amerykanie próbowali się dowiedzieć co się z nim dzieje. Dopiero po tygodniu pojawił się na streamie u pewnego typeczka. Widać było że samo zatrzymanie zrobiło na nim wrażenie. Tu fragment:

 

 

Ja tam gościa cenię (mimo że jest troche dupkiem ;) ) i uważam że warto wysłuchać tego co ma do powiedzenia nawet jesli czasem sam uważam że wali kocopoły :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 10:57, Martius777 napisał:

THE PLAN - Jaki jest plan WHO na najbliższe 10 lat [EN]

Dokument THE PLAN pokazuje oficjalny plan Światowej Organizacji Zdrowia, przez najbliższe 10 lat planowana jest dekada ciągłych pandemii. Plan został ujawniony przez wirusologa z WHO, Marion Koopmans.

 

https://rumble.com/v13ghrb-the-plan-the-who-plans-for-10-years-of-pandemics-form-2020-to-2030.html

No tak, owce trzeba przeżedźić, pandemię to wypuszczają żydo rody, na prawdę ciężko o informacje prawdziwe i rzetelne aby na świecie panowały tak silne zarazy które mordowały duże ilości ludzi, po za ich głupotą, brakiem higieny czy używaniem nieodpowiednich materiałów i innych czy to do konsumpcji, leki, przemysł które tak na prawdę zabijały populację. Jednocześnie nie potrzebujemy żadnych obowiązkowych szczepień, co już wykazałem, dane są proste jasne i czytelne, jeżeli jakiekolwiek patogen ani na początku nie stanowi zagrożenia dla populacji, do czasu wprowadzenia szczepień na dodatek patogen słabnie na tyle że w zasadzie w ogóle można o nim zapomnieć, zasadność szczepień jest równa zeru. Największym złem jest fakt że są pseudo naukowcy z pseudo laboratorium w których trzyma się te patogeny i się je "ulepsza" a później morduje ludzi 😁, tak jak do tej pory, gdzie przypadkiem kiedy pracowano nad "lekiem" wybuchało gdzieś nowe epicentrum akurat potrzebnego patogenu, identycznie jak teraz w przypadku żywności, nagle samoloty spadają na fabryki i przetwórnie żywności, nagle płoną pola uprawne, odbiera się ziemię które mogą wykarmić ludzi aby jej nie użyli i wiele innych spraw które doprowadzą do głodu. Wspólny mianownik zawsze jest ten sam żydy i fakt że zapowiadają co będzie i no przypadkiem zawsze jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piccardo napisał:

Największym złem jest fakt że są pseudo naukowcy z pseudo laboratorium w których trzyma się te patogeny i się je "ulepsza" a później morduje ludzi

f0bb0a09d101a5b1ca0cc0e6e5ccc61a0bef49d5

@Piccardo za dużo telewizji i filmów scifi naoglądałeś się. Nie istnieją zabójcze wirusy a tym bardziej nie da się ich nawet stworzyć w "tajnych labolatoriach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Nie istnieją zabójcze wirusy a tym bardziej nie da się ich nawet stworzyć w "tajnych labolatoriach"...

Udało im się zmodyfikować już jeden... Co za problem iść dalej? Oni nie używają już swoich mózgów ale SI która jest zabójczo rozwinięta... Ja nie udowodnię że to nieosiągalne ale wysoce prawdopodobne, ty nie udowodnisz że labolatoriów nie na bo są, wyszło to przy okazji szopki z Ukrainą.

Edytowane przez Piccardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że nadal widuję starsze osoby z maseczkami, co mnie demotywuje i każe wątpić w ludzki rozum.

 

Wczoraj był upał a tu w autobusie babcia patrzy zza maseczki, która niemal zasłaniała oczy jak Kaczyńskiemu na słynnym zdjęciu.

 

Jeśli na jesień psychopaci zaczną znowu straszyć koronawirusem to czy Polacy dadzą opór, zmądrzeją, czy znowu pójdą potulnie jak barany na eksperyment medyczny?

 

comment_1583340995VRH695e2etn8L7coNPTQ9Q

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2022 o 08:15, Rnext napisał:

@Trevor dlatego osobiście sobie od początku "szuram", że wojenka (niezmiennie upieram się że od początku - dziwna) jest efektem dealu. Zresztą zapowiadałem, że po C19 będzie wojna, bo tak nakazują prawidła eskalacji strachu i zapomnienia grzechów rządów.

Przy okazji - rządy straciły twarz a nic tak bardzo jak wojna, nie uzasadnia konieczności ich istnienia. A że w kolejne agendy się wpisują jej skutki oraz maskują katastrofę gospodarczą - to nie wiem, pewnie wsparli się jakąś zręczną AI żeby ułożyć puzzle kolejno. 

 

Zastanawiam się czym przykryją wojnę, może wielki kryzys, ba blackouty o których już słyszeliśmy są bardziej realne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine plany psycho-elit są dość jawne i najzręczniej chyba je ujęła "Makrela"-Merkel, bo na sposób przynależny wybitnej aktywistce DDR-owskiego klona pionierów ZSRR - FDJ - "należy wygaszać oczekiwania ludzi". Przekładając z niemieckiego na nasze - należy uruchomić u ludzi taki mechanizm, żeby jak głodny skakali z radości gdy dostanie ziemniaka. 

Ale to przecież nieprawda, teoria spiskowa i szurstwo. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rnext napisał:

"należy wygaszać oczekiwania ludzi".

Wyjąłeś to z kontekstu, tam przecież chodziło  o nasze dobro.

 

W dniu 12.05.2022 o 09:57, Egregor Zeta napisał:

Nie istnieją zabójcze wirusy

Istnieją tylko memy 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.