Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Patryk said:

 

 

1 hour ago, Patryk said:

I trzy razy straciłeś węch i smak?

 

 

1 hour ago, Patryk said:

2

 

Powinieneś grać w totka. Takie szczęście nie powinno się zmarnować.

 

Szansa na zachowanie na koronkę: 8%, szansa na powtórne zachowanie: 0,5%.

Razem 0,04%. To prawie jak wygrana 4 w dużego lotka.

 

 

11 hours ago, Patryk said:

Ty byłeś chory @wrotyczna coś podobnego do moich objawów?

 

A byłem, i straciłem węch i smak i stąd wiem, że to to, bo to jedyne objawy charakterystyczne. Nie czułem się ani lepiej ani gorzej niż wcześniej.

A złapałem to od pielęgniarza z oddziału covidowego szpitala głównego, z którym się witałem 5 dni wcześniej.

Gdyby wszystkie wirusy były takie "zjadliwe" to mógłbym chorować co miesiąc.

 

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wrotycz napisał:

Szansa na zachowanie na koronkę: 8%, szansa na powtórne zachowanie: 0,5%.

Razem 0,04%. To prawie jak wygrana 4 w dużego lotka.

O widzisz, nie wiedziałem, moja mama również dwukrotnie chorowała i dwukrotnie węch straciła (nie zaraziliśmy się od siebie). Może rodzina farciarzy :D

 

PS, a czwórkę w lotto raz trafiłem ;)

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to miał ostatnio? Jestem z tych co nie mieli i dawno nie chorowali. 
Byłem na weselu w ten weekend i wczoraj jakiś suchy kaszel się pojawił, myślałem że to od dymu papierosowego sobie podrażniłem, ale dziś obudziłem się z bólem gardła. 

Wolę działać prewencyjnie więc pytam - co na to brać? Ktoś jeszcze zażywa vigregyt-k, czy nie za bardzo? Kupiłem to chyba jakoś na jesień zeszłego roku.

A tak to walę witaminki, cytryna, miód, kurkuma, czosnek, imbir. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie siostry mojej mamy złapały. Jedna 3x "szczepiona" a druga 4x. Ta po 4-rech ledwie dycha, omal płuc nie wypluje, taki kaszel a w sobotę była ledwie ciepła. Ból gardła taki, że musiała dostać antybiotyk w saszetce, bo tabsów łykać nie mogła. I to tyle na temat szczepek, chroniących przed zachorowaniem a zwłaszcza przed ciężkim przebiegiem. Skurwysyny powinni beknąć za ten wał. Tylko szukają jak nas objebać z owoców naszego wysiłku i pracy. Do pieca z nimi. Rządy na narządy!

 

A kto nie widział - kompilacja wiadomości machnięta przez Atora

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Rnext said:

Dwie siostry mojej mamy złapały. Jedna 3x "szczepiona" a druga 4x. Ta po 4-rech ledwie dycha

 

To przykre i smutne co powiem stałe postaram się być delikatny.

Kto wierzy w propagandę sam sobie szkodzi.

I to niezależnie od tego czy jest to propaganda ich czy nasza, czy jakąkolwiek inna - propaganda, zgodnie z Leninowską zasadą organizatorskiej roli prasy* nie jest po to żeby informować więc nie jest, z definicji, źródłem informacji.

 

partyjny_belkot_1981_2021.jpeg

 

* prasa (dziś, ogólnie media), wg Lenina, nie tyle powinna informować o wydarzeniach i faktach zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości ale przede wszystkim powinna takie fakty i wydarzenia organizować. Tak pojmowana funkcja prasy na te zaletę, że można wykreować tyle faktów i takich, ile i jak się chce, bądź potrzeba.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rnext napisał:

Dwie siostry mojej mamy złapały. Jedna 3x "szczepiona" a druga 4x. Ta po 4-rech ledwie dycha, omal płuc nie wypluje, taki kaszel a w sobotę była ledwie ciepła. Ból gardła taki, że musiała dostać antybiotyk w saszetce, bo tabsów łykać nie mogła. I to tyle na temat szczepek, chroniących przed zachorowaniem a zwłaszcza przed ciężkim przebiegiem. Skurwysyny powinni beknąć za ten wał. Tylko szukają jak nas objebać z owoców naszego wysiłku i pracy. Do pieca z nimi. Rządy na narządy!

 

A kto nie widział - kompilacja wiadomości machnięta przez Atora

 

 

@Rnext@Peter Quinn

"NAPROKSEN w ciągu godziny obniża o 82% ilość wirusów w płucach - badanie naukowe.

 

W szwajcarskim czasopismie naukowym MOLECULES w dn.29.04.2021, została opublikowana praca naukowców francuskich: chemików, biochemików, wirusologów, w której opisano skuteczne działanie przeciwwirusowe znanego leku NAPROKSEN."
 

 

https://psnlin.pl/artykuly,naproksen-w-ciagu-godziny-obniza-o-82-ilosc-wirusow-w-plucach-badanie-naukowe,21,140.html

 

Ten naproxen kosztuje z 5 zł w aptece bo to lek przeciwbólowy, ale znaleziono inne zastosowanie...

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - aktualnie walczę naturalnymi sposobami, mam nadzieje że cokolwiek to jest, zatrzymam w zarodku. 
Jeśli ktoś ma doświadczenia z braniem tego leku, dajcie znać. Mam go też w apteczce obok Viregyt-K z Czech. 

Aktualnie walczę ze słabym kaszlem, stanem podgorączkowym, bólem gardła, głowy i ogólnym rozbiciem, więc pod kontrolą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Peter Quinn napisał:

Dzięki - aktualnie walczę naturalnymi sposobami, mam nadzieje że cokolwiek to jest, zatrzymam w zarodku. 
Jeśli ktoś ma doświadczenia z braniem tego leku, dajcie znać. Mam go też w apteczce obok Viregyt-K z Czech. 

Aktualnie walczę ze słabym kaszlem, stanem podgorączkowym, bólem gardła, głowy i ogólnym rozbiciem, więc pod kontrolą. 

Brałem amantadyne i naproksen, mam jeszcze ten veryget ale trzymam go na jesień. Generalnej jak czuje że mam kaszel to biorę naproksen bo tani i łatwo dostępny i tyle. Silniejsze zostawiam sobie na sezon jesienny, będzie zimno to i o infekcje łatwiej. Mówię co ja robię, to nei porada medyczna :) Tylko opinia.

 

Poza tym nadal warto pójść do lekarza albo zadzwonić :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, spacemarine said:

"NAPROKSEN w ciągu godziny obniża o 82% ilość wirusów w płucach - badanie naukowe.

Dzięki, linkowałem tu to jakiś czas temu, jako info pochodzące od Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, a propos tej propagandy. Jak to jest, że za komuny, ludzie rozumieli, że tzw. informacje wylewające się z telewizora to propaganda a teraz, za "demokracji" nie rozumieją? Wtedy była inna ta propaganda? W mojej ocenie nie bardzo, teraz jest nawet bardziej prymitywna niż kiedyś a mimo to ludzie w to wierzą.

To jest tragedia. Wiem bo mam jednego takiego w domu, rodzinnym znaczy się.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rosnie-smiertelnosc-w-niemczech-eksperci-wskazuja-na-jeden-c,nId,6212182

 

W Niemczech 12% wzrost liczby zgonów w lipcu w porównaniu z poprzednimi latami. Podobno przez upały :):):)

 

Nowa mądrość etapu, wiadomo zmiany klimatu, jakby upałów nie było 10 lat temu, to narracja skręca że 30 stopni i zgony to wynik co2...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Jeszcze jedno, a propos tej propagandy. Jak to jest, że za komuny, ludzie rozumieli, że tzw. informacje wylewające się z telewizora to propaganda a teraz, za "demokracji" nie rozumieją? Wtedy była inna ta propaganda? W mojej ocenie nie bardzo, teraz jest nawet bardziej prymitywna niż kiedyś a mimo to ludzie w to wierzą.

To jest tragedia. Wiem bo mam jednego takiego w domu, rodzinnym znaczy się.

 

Było to poruszane, plan w którym mają nas zniewolić i kontrolować powstał bardzo dawno, przejęli tak zwaną medycynę, media, naukę w tym oświatę i nie dzieje się to od 5 czy 10 lat co za tym idzie całe pokolenia były przygotowywane pod daną część planu. Kolejna sprawa która wynika z innych wątków tego forum, my mimo wszystko działamy zgodnie z naturą czyli instynkty, a ten u większości mówi abyś podążał za stadem oni to wiedza większość instynkty wypiera, bo przecież nie jest małpą, dla mnie ktoś taki nie jest, jest poniżej ów małpy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, wrotycz said:

Wtedy była inna ta propaganda?

 

Była inna mentalność. Twarde czasy twardych ludzi, łatwe czasy miękkich ludzi. Eksperyment gdzie dano wszystko co trzeba szczurom i wyginęły. Taka nasza natura, gnuśniejemy jak jest za dobrze. Zgniły zapad jak to mówi jeden pan : D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, wrotycz said:

Wtedy była inna ta propaganda?

Wtedy dzieci w domach, a czasami nawet w szkołach (czy na parafiach) uczono prawdziwego przekazu... i nie ufać skurwysynom.

Dzisiejsi rodzice dają dziecku smartfona, a tam na JuTubie degradacja pokolenia dziadków, i nowe "lepsze" wzorce, za to brak pokazywania czym propaganda jest. O szkołach szkoda gadać (selekcja negatywna, no i oczywiście wspomagana madkami deprecjacja zawodu nauczyciela). O parafiach - jeszcze gorzej, ale ci akurat zasłużyli jak mało kto (jak za bycie księdzem były represje, to jednak gówno wolało iść do partii... dziś idą do Radyja).

Aha, plus degradacja szkolnictwa wyższego, nawet medycyny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

Widywałem już dwulatki z własnym smartfonem.

 

Wiadomo, żeby nie zawracał głowy. Masz telefon i spieralaj.

 

A później okulary w wieku 10 lat, problemy z nauką, jak zabierasz smartfona to zachowuje się jak heroinista na głodzie

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał:

Jak to jest, że za komuny, ludzie rozumieli, że tzw. informacje wylewające się z telewizora to propaganda a teraz, za "demokracji" nie rozumieją?

Bo wtedy ludzie byli mocniej osadzeni w rzeczywistości - i widzieli rozdźwięki pomiędzy deklaracjami a rzeczywistością. Teraz, kiedy ludzie uczą się świata poprzez media najniższej jakości, bardzo łatwo ich okłamywać. Zwłaszcza że media często są w rękach wykwalifikowanych manipulatorów. A rzeczywistość jest na tyle złożona, że naprawdę trzeba by poświęcić mnóstwo czasu, aby ułożyć sobie jakiś obraz, który jest bliski rzeczywistości. Nawet jeżeli jakiś koncept wydaje nam się spójny, to nie musi on wcale odpowiadać rzeczywistości. 

Ale ludzie wolą mieć koncept spójny, który ktoś im opracował i podsunął pod nos. Stąd taka polaryzacja w społeczeństwie, która jest podtrzymywana przez polityków i usłużne media.

 

A to, co powyżej napisałem, też wydaje się spójne i logiczne - ale głowy nie dam, że odpowiada rzeczywistości. To tylko jedna z narracji, którą możecie sobie przyswoić. ;) Kończę, bo tanią postmoderną zajechało. 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.