Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, spacemarine said:

Nowa normalność

Wiele telefonów bez teleobiektywu, ma problem zeskanować wielki kod QR z tablicy - na sali wykładowej. Szansa że zwykły telefon zeskanuje coś z kartki wielkości drona nie jest za dobra... Myślę że do tego newsa przydałby się tłumacz, i dokładne spisanie co tam właściwie jest napisane.

 

https://www.shionogi.com/global/en/news/2022/11/e20221122.html

Japończycy opracowali swój własny lek na covid - jedna tabletka dziennie, przez pięć dni. Według badań, działa tak samo niezależnie od statusu szczepienia chorego...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

skoro nikt tego nie opatentuje, to wiadomo jak się skończy. 

O ironio, nikt nie musi, wystarczy że przedsiębiorca zacznie po prostu to sprzedawać nie musi jako lek bo wtedy byłby problem, jako ślimaka w końcu jesteśmy w unii który poprawia samopoczucie a wiadomo na co działa i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/23/2022 at 12:53 PM, spacemarine said:

Dokument o naglicach

 

On 11/25/2022 at 7:50 AM, Strusprawa1 said:

Wujek Timo na swoim kanale udostępnił.

 

Tu jest oryginał:

 

https://diedsuddenly.info/

 

World Premiere: Died Suddenly

 

Jak wam transferu nie szkoda to obejrzyjcie tam.

 

Tak tylko zaznaczę - premiera miała miejsce 21 listopada, w tel chwili jest 10'258'989 obejrzeń.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/11/2022 at 12:09 PM, spacemarine said:

Ku pamięci

 

 

To nie fejk był o tym art:

https://www.o2.pl/informacje/dietetyk-nt-respiratorow-dla-niezaszczepionych-w-sieci-zawrzalo-6714367858019008a

 

Warto pamiętać...

 

 że takie odłaczenie od respiratora może uratować życie. Mówiła o tym, dwa lata temu, ta pielęgniarka z Nowego Jorku. I nie tylko ona.

 

 

Tak, że ja byłbym chłopu wdzięczny a ludzie się oburzają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie chińskie covidowe tyranizmy przypominają mi powiem film z Chin, z czasów kiedy to się zaczęło - wycieki nagrań jak to ludzie zamykaniu w domach, trupy na ulicach, itd. W jednym z tych filmów, gdzieś spoza kadru słychać było krzyki, krzyki mówiące "nie wierzcie w to, oni was oszukują". Ten film przeszedł niezauważony przez większość, jak nie wszystkich, przez mnie też. Ale jakoś go zapamiętałem choć nie rozumiałem. Zrozumiałem dopiero później, dużo później, kiedy się zastanawiałem, jak z kraju poddanego totalnej inwigilacji i cenzurze, wewnętrznej i zewnętrznej, mogły się takie filmy wydostać. A tym bardziej jak mogły się wydostać apele niepokornego lekarza (pamiętacie go?), który przy raportował na zachód, że pojawił się jakiś nowy, nieznany wcześniej, śmiertelny wirus. I wtedy, po wielu miesiącach, kiedy patrzyłem na wykres chińskiej "pandemii".

 

 

LmdkPEd.png

 

I na Szwecję:

 

942L5al.png

 

I pomyślałem, że oni nas oszukują.

 

I nie inaczej jest Tym razem.

 

To jest spektakl.

Pamiętajcie, kto zagrał jego premierę w Wuhan, jak budowali szpitale w ciągu kilku dni, jednocześnie zaspawywali ludzi w ich domach.

 

To, czy to jest na użytek wewnętrzny czy zewnętrzny mnie nie obchodzi. Sami ten cyrk zaczęli, niech ho sami skończą.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że ówczesna rada medyczna w pl podczas srovida wymagała aby członkowie złożyli oświadczenie o konflikcie interesów wg ustawy, nikt go nie złożył więc cała wielomiesięczna działalność była nielegalna...

 

32 minuta wywiadu z prawnikiem

https://rumble.com/v1ikvmf-biaa-ksiega-monika-cichocka-katarzyna-tarnawa-gwd-piotr-witczak-andy-choins.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, wrotycz said:

I pomyślałem, że oni nas oszukują.

 

I nie inaczej jest Tym razem.

 

To jest spektakl.

W tym spektaklu naprawdę giną ludzie, nie tylko od zaniedbań NFZ, "niezbadanych szczepionek" czy w protestach. Dlatego "pandemia" i jej gorliwi "zwalczyciele" jest nie do ruszenia... na razie.

 

Jeśli chcesz mieć bombowy materiał na pierwszą stronę gazety - sam musisz podłożyć bombę... Dodatkowo to taka "gwarancja" na każdego, kto chciałby się wycofać "bez konsekwencji" - unurzane grupowo w krwi ręce działały przy zabójstwie Cezara, działają i teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, slusa said:

 

To nie szczury uciekają z okrętu tylko kapitan pozbywa się starych, oddanych pierwotnej idei powszechnego zdrowia działaczy. Pozostaną tylko karni, oddani idei partii i podążający za nową prawdą etapu.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, spacemarine said:

Jak apple wspiera CHRLD i uniemożliwia organizowanie się protestującym z powodu srovid

 

Apple to korporacja. Międzynarodowa korporacja. Taka różnica jak między narodowym  patriotyzmem, o który  naiwni ich mogliby posądzać, a międzynarodowym socjalizmem, który uprawiają. Różnica jest nie tylko w skali.

Oni nie chcą żeby było dobrze w ich kraju tylko żeby było jak należy. Na świecie. Tak, żeby było dobrze. Dobrze dla nich. A jeśli to wymaga pomagania komunistycznemu rządowi, to cóż, taki jest biznes.

¯\_(ツ)_/¯

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiliście coś o radzie ds. covid przy premierze?

 

https://nczas.com/2022/11/30/nie-zyje-czlonek-rady-ds-covid-19-przy-premierze-51-latka-zmarla-nagle/

 

 

Nie żyje członek Rady ds. COVID-19 przy premierze. 51-latka zmarła nagle

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Włochy: niezaszczepieni dostaną “pod choinkę” 100 euro kary

 

"Kolejna transza kar w wysokości 100 euro zostanie rozesłana we Włoszech do prawie 2 milionów osób w wieku powyżej 50 roku życia, które nie poddały się obowiązkowemu w tym kraju do niedawna szczepieniu przeciw COVID-19 - podała prasa. Wcześniej nowy rząd zamierzał zawiesić te kary."

 

Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/wlochy-niezaszczepieni-dostana-pod-choinke-100-euro-kary-1170847

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, spacemarine napisał:

które nie poddały się obowiązkowemu

Nigdy bym nie pomyślał że rosyjska ruletka będzie obowiązkowa, ale hey! Jak to mówią ci którzy mają za dużo $ i władzy nas jest za dużo to i musi być nas mniej :) a wystarczy tylko ich zabić, mniejsze zło w końcu zginie znacznie mniej ludzi na tym świecie i będzie na prawdę pięknie :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Nie żyje członek Rady ds. COVID-19 przy premierze. 51-latka zmarła nagle

 

Seryjny samobójca? :).

 

49 minut temu, mpawel5 napisał:

ciekawe czy ci z wierchuszki, co faktycznie wzięli to gówno, zaczynają srac po portkach. 

 

Pewnie że wzięli tylko że placebo. A srają się bo świadkowie szwindlu są obecnie bardzo niewygodni :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/29/2022 at 5:17 PM, mpawel5 said:

wrotyczlekarz nie służy nikomu. Powinien wykonywać swoją pracę sumiennie.

 

Właśnie, że służy. Pacjentowi.

Służba zdrowia...

 

3 hours ago, mpawel5 said:

Ciekawe czy ci z wierchuszki, co faktycznie wzięli to gówno

 

Nie wzięli*.

 

3 hours ago, mpawel5 said:

zaczynają srac po portkach. 

 

Jw.

 

--

 

* pu3C4cV

DNGfRTe

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wrotycz napisał:

 

Właśnie, że służy. Pacjentowi.

Służba zdrowia...

 

 

Nie wzięli*.

 

 

Jw.

 

--

 

* pu3C4cV

DNGfRTe

 

 

Też mi się wydaje że oni wręcz wiedzą że to dopiero początek większej imby, tamci mają złote spadochrony, prawdziwa pandemia dopiero nas czeka, mechanizm działa i był przetestowany na skalę globalną, miną z 2 lata i przywalą x10, przecież przepychają prawo zwierzchnictwa who na całym świecie... i będą pandemią mogli ogłosić nawet epidemię kataru

 

 

Fauci o zamykaniu tzn spawaniu ludzi w domach

https://streamable.com/12jksf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, spacemarine said:

Też mi się wydaje że oni wręcz wiedzą że to dopiero początek większej imby

 

3 hours ago, Peter Quinn said:

Obserwując, co się odwala w chinach odnoszę wrażenie, że oni wiedzą coś więcej niż reszta,

 

Za dużo wymagasz od komunistów.

Guzik wiedzą.

Tak jak nasi coś wiedzieli? Nic nie wiedzieli. Dostali prikaz od amerykanów i brukselczyków i mieli święty obowiązek prikaz wykonać.

 

 

W Chinach po prostu posmakowali władzy i teraz się nią delektują. Stety bądź nie, jedynym sposobem na przekonanie zepsutego władzą polityka, czy innego władcy, do normalności jest pozbawienie go władzy.

Działa. Jest na ten temat badanie, którego teraz nie znajdę.

 

Władza daje dopaminowego kopa jak kokaina. Władza nie zrezygnuje i będzie się posuwać dalej. Aż zostanie obalona. Przez ludzi bądź przez konkurentów w partii.

 

Ale podejrzewanie władzy o wyższą inteligencję nie ma oparcia w faktach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.