Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, spacemarine napisał:

3 wiruski uciekły w 2014 roku

Dla mnie z tym uciekaniem wirusów, tworzeniu hybryd to jakaś ściema albo im to nie wychodzi. Uciekły i co, stało się coś? Tak samo ten covid, przecież niedawno zalecano leczyć go jak grypę. Objawy ma jak grypa, powikłania ma jak grypa, grypa zniknęła był covid...

 

To jakaś nędzna próba zrzucenia odpowiedzialność z rządu za totalitarne metody na jakieś tajne laby, kolejna ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Imiennik napisał:

Dla mnie z tym uciekaniem wirusów, tworzeniu hybryd to jakaś ściema albo im to nie wychodzi. Uciekły i co, stało się coś? Tak samo ten covid, przecież niedawno zalecano leczyć go jak grypę. Objawy ma jak grypa, powikłania ma jak grypa, grypa zniknęła był covid...

 

To jakaś nędzna próba zrzucenia odpowiedzialność z rządu za totalitarne metody na jakieś tajne laby, kolejna ściema.

 

Akurat badania gain od function są prawdziwe, majstrują przy wirusach ostro, Fauci nawet w tym kontekście zeznawał niedawno przed kongresem i mówił że zwiększanie zjadliwośći wirusów i ich modyfikowanie to nie jest gain of function :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Młoda gimnastyczka po dziabie przeleżała rok w szpitalu, zakrzepy, poruszą się na wózku, dostała rentę 800 eur a producent dziaby umywa ręce bo jest zwolniony z odpowiedzialności

Kto jest winny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 08:11, Egregor Zeta napisał:

O jakiej ochronie masz na myśli?

o żadnej to bardziej cytat bzdur na ulotkach.

Tak po za tym polecam każdemu obejrzeć na cda.pl wezwanie do przebudzenia, chociaż i tak pewnie nic to nie zmieni w wypranych mózgach hyh.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Kto jest winny?

 

Według mnie to osoba która zaufała rządowej propagandzie :).

 

Volenti non fit iniuria.

 Paremia prawnicza sformułowana przez Ulpiana Domicjusza, która mówi, że jeśli ktoś dobrowolnie naraża się na szkodę, wiedząc, że ta szkoda może nastąpić, to nie będzie mógł wnieść skargi przeciwko innym stronom.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

Według mnie to osoba która zaufała rządowej propagandzie :).

Volenti non fit iniuria.

 Paremia prawnicza sformułowana przez Ulpiana Domicjusza, która mówi, że jeśli ktoś dobrowolnie naraża się na szkodę, wiedząc, że ta szkoda może nastąpić, to nie będzie mógł wnieść skargi przeciwko innym stronom.


No i tu właśnie jest szkopuł.
Akcje medialne, społeczne, lekkie przymusy wręcz - i teksty na zasadzie "efektywność 99,9%", "efektywna i bezpieczna".
Myślę że można argumentować że wymaganie "wiedząc że ta szkoda może nastąpić" jest lekko rozmazane.
A (nie)rządy można oskarżyć o wprowadzanie w błąd w związku z tematem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Confuser napisał:

A (nie)rządy można oskarżyć o wprowadzanie w błąd w związku z tematem.

 

A niekoniecznie bo np. w Polszy przed podaniem eliksiru podpisywało się oświadczenie że znane są ci ew. skutki uboczne. Ludzie wszelakich umów nie czytają to kto by się przejmował taką p.ierdołą.

 

 

Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19. Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/zrozumiałem. Zostały mi udzielone również odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania i zrozumiałam/zrozumiałem udzielone mi odpowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rządy oskarżyć 🤣 od kiedy niewolnik może ponieść rękę na właściciela 🤣🤣🤣 ludzie rozbawiają mnie do łez, kiedyś ludzie myślący po prostu robili papkę z takich "rządów", oczywiście dziś się krzyczy że to nie chrześcijańskie, nie morlane, nie demokratyczne nie... I wpisz każdą bzdurę jaką chcesz 🤣 a krzyczą ci którzy mają w dupie w.w frazesy którymi niewolnik się przejmuje aby w żadnym wypadku nie zaczął myśleć i doszedł do wniosku że przecież po za frazesem nic go nie powstrzymuje przed przywróceniem sobie praw człowieka, wolności i godności.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.