Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w czasie srovida Raz dobrze gadał, problem w tym że tych co krytykuje i po czasie jakoś dalej wspiera pitoleniem o opozycji w republice, a nie ma nic o kosmicznej inflacji i nadchodzącym kryzysie, raz na jakiś czas rzuci coś z sensem a swoje doi, strasznie się zawiodłem na gościu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Garrett said:

Miałem wrzucać własnie, ale redaktor RAZ to chyba taki cwany nie był 2 lata temu? Poprawcie mnie jeśli się mylę...

 

Kumpel go śledzi. Podrzucił materiał. Wysłuchałem. Ma sens. Jak było 2 lata temu trzeba by zajrzeć na wcześniejsze nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jonash napisał:

Ja słuchałem Ziemkiewicza w czasie pandemii... Kolejna chorągiewka, która przesuwa się w stronę strumienia gotówki...

Czasem mam wrażenie że to takie TVP dla bardziej inteligenckich pisowców 😜 Sprytnie manipuluje, stosuje cherry-picking i ogólnie obrzydza opozycję. Ale PiS dla niego problemem nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, spacemarine napisał:

Pfzera

Niestety nie znamy motywacji pana doktora w tym cały szkopuł.  

Ja pamietam materiały Ziemkiewicza gdzie PiS krytykował. (Niestety nie przytoczę.)I zawsze mnie dziwiło czemu lidzie mówią o nim pisowiec. Ostatnio nie śledzę. Jakoś czasem W. Gadowskiego zerknę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/18/2023 at 9:28 AM, Garrett said:

Miałem wrzucać własnie, ale redaktor RAZ to chyba taki cwany nie był 2 lata temu? Poprawcie mnie jeśli się mylę...

 

 


Kojarzę jak mówił o teoriach spiskowych - obalał teorię, że tym wszystkim ktoś steruje , że raczej jest to wszystko jeden wielki chaos i konsekwencja tego nieogaru. Mówił, że człowiek wszystko próbuje uprościć i opakować w jakąś teorie, żeby lepiej zrozumieć albo wytłumaczyć sobie, dlaczego jest jak jest. 

Mówił to jednak raczej z większym szacunkiem niż Ci wszyscy "oświeceni" i "tolerancyjni" totalniacy z mainstreamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Peter Quinn napisał:


Kojarzę jak mówił o teoriach spiskowych - obalał teorię, że tym wszystkim ktoś steruje , że raczej jest to wszystko jeden wielki chaos i konsekwencja tego nieogaru. Mówił, że człowiek wszystko próbuje uprościć i opakować w jakąś teorie, żeby lepiej zrozumieć albo wytłumaczyć sobie, dlaczego jest jak jest. 

Mówił to jednak raczej z większym szacunkiem niż Ci wszyscy "oświeceni" i "tolerancyjni" totalniacy z mainstreamu. 

I ten sam gość bierze żetony od tych samych co zamykali lasy, zrobili lockdown i skutkiem było tego cyrku 200 tyś nadmiarowych zgonów, zniszczenie gospodarki oraz wysoka inflacja. On od czasu do czasu coś powie z sensem aby zachować resztę wiarygodności której już nie odbuduje, strasznie się na nim zawiodłem. Z tego kręgu jeszcze w miarę Warzecha daje radę a reszta to dno i tona mułu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerne antyszczepy. Byście już wzięli te boosterki i założyli maski, mielibyśmy już cyfrowa dyktaturę, fajne pieniążki i święty spokój. Ale niee, bo trzeba O jakąś wolność walczyć xD możliwość dostania od rządu żetonów za dobre zachowanie to jest wolność szury. 

 

PROVE 

 

ME 

 

WRONG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się na Ziemkiewiczu zawiodłem. Trochę jego książek przeczytałem, najlepiej wspominam ,,Polactwo”. On zawsze powtarzał, że generalnie PiS jako działanie partii politycznej, nastawionej na wynik (niekoniecznie przecież może się zgadzać z postulatami) jest skuteczne i naśmiewał się z działań opozycji. Tak go odbierałem. Ale jak zobaczyłem go w TVP info to już nie miałem wątpliwości i przestałem mu ufać. Z tego co pamiętam to od początku wojny U-R, to też niezłym rusofobem jest- na zasadzie, może będziemy (a raczej Polaki-biedaki, bo on masełkiem chlebek by miał posmarowany) w dziurawych skarpetach chodzić ale najważniejsze, że te ruski biednieją.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, tak zupełnie na poważne. Jeżeli w tym cyrku chodzi o stopniową depopulacje, to ja jestem jak najbardziej za. Ci najbardziej naiwni będą mieć problem z zajściem w ciążę, mieć również większe szanse na zawał oraz nowotwór, a kumaci przetrwają. Całkiem dobry deal jak dla mnie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

To jest naprawdę nieprawdopodobne, pytanie gdzie mięli dziaby, czy tą samą partie? może poszli wspólnie i dostali z tej samej partii dziaby zastrzyk i zrobił się taki klaster. Na vaers w usa gdzie są dane oficjalne widać że niektóre partie były bardziej negatywne w skutkach niż inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 09:35, spacemarine napisał:

czasie srovida

 

W dniu 18.05.2023 o 09:35, spacemarine napisał:

kosmicznej inflacji

Teraz tak sobie myślę, że przecież zubożenie pospólstwa jest drugą częścią planu po srovidzie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaki to pozbawione szacunku do siebie wielbiciele Ukrainy, nowe, nie znałem 

 

https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/27-mln-zl-na-projekt-Panstwowej-Inspekcji-Sanitarnej-Ministerstwo-Zdrowia-z-porozumieniem,245320,1.html

 

Głównym celem projektu jest wzmocnienie systemu nadzoru sanitarno-epidemiologicznego Polski poprzez m.in.:

 

zwiększenie kompetencji miękkich i znajomości języka ukraińskiego 300 pracowników jednostek Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz

przeszkolenie i zatrudnienie w organach Inspekcji na terenie całego kraju 181 uchodźców z Ukrainy.

 

I cyk 28 000 000 PLN 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.