Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 zachowanie takiego poziomu życia i konsumpcji jest niemożliwe przy założeniu, że na ten dobrobyt zaiwaniać będą kitajce, które już i tak stwierdziły, że zaiwaniać za miskę ryżu nie będą. Zachód dąży do bankructwa, ale elity pracują nad polityką amortyzującą upadek - tyle że ich własny, nie pospólstwa. Pospólstwo będzie zaiwaniać za półdarmo i cieszyć się papką streamowaną do ich lapków w leasingu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć ten materiał propagandowy TVN.

 

Panie (wolałbym użyć innego określenia) dzwonią do pensjonatów i hoteli i pytają czy obsługa jest zaszczepiona. Po pierwsze co je to gówno obchodzi, a po drugie, jak domyślam się są one zaszczepione, więc co za różnica? Przecież są chronione :P

 

 

 

Doszedłem do 60% filmu i kurfa, nóż się w kieszeni otwiera...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/12/2021 at 7:06 PM, zychu said:
On 7/12/2021 at 7:01 PM, cst9191 said:

 W tej chwili mamy wojnę i trzeba stosować metody wojenne – dodaje lekarz.

Patrzcie, jak to rozmaite totalniackie skurwysynki szybciutko odnajdują się w tych wojennych okolicznościach, gotowi wdrażać faszystowskie praktyki. Wystarczył rok, a padalce wylazły z nor.

 

Maski opadły. Zawsze opadają.

 

Teraz mamy jedno wyjście, usunąć ich siłą bo oni, ani prośbą ani groźbą ze stołków nie zejdą. I będą nas gnębić tak długo jak długo mają dostęp do aparatu przemocy.

Jedyny język jaki totalniacy rozumieją to język siły. Tak należy z nimi postępować. Może to niepoprawne politycznie, smutne, itd., ale prawdziwe. Niestety.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191ja analizując wykresy w danych państwach widziałem jak najmocniej eskalowalo to tam gdzie zaczęto szczepienia. Teraz naparzają szczypawkami w krajach biedniejszych i tam jest cocojambo(Indonezja np.) ale nawet patrząc na statystyki wśród "medyków" to 0,3%smiertelnosc. Sezonowa grypa ma od 0,1 do 0,2%. Ale zamknijmy świat, róbmy cyrk ze szczepionkami. Nawalajmy obostrzenimi. Jak ludzie tego nie widzą,to ja nie łapie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radeq napisał:

Serio?

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Pisze o rospoczeciu akcji szczepionkowych. W Indiach też to było. Oczywiście to procentową niewielka ilość, ale to są kraje o dużej liczbie mieszkańców i procentowo nie trzeba dużo zaszczepić, żeby osiągnąć duże wartości zakażeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pyrkosz napisał:

Ostatnia szansa zanim będą zamykać ludzi w obozach. Mam nadzieję, że zaczną się napierdalać! 
Kurda nawet Ahmedy widzę stoją ramię w ramie z białasami.

 

Każdy z nas musi być gotowy brać udział w protestach!

 

Nie siedzieć na dupie i walczyć pier****** lajkami, tylko wstać i poświęcić chociaż 2-3 godziny na walkę z innymi na ulicy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co te ku.wy porobiły w głowie się nie mieści. Najlepiej jak kręcili sceny z respiratorem. Wczoraj c.huj z PSL pier.olił, że za mało pokazywali ludzi umierających, jak przecież panikę sieją ile mogą albo tworząc fejk  zdjęcia albo obrazki z katastrof przed x lat. Ale po finale Euro gdzie mogliśmy zobaczyć jak kibice w maseczkach trzymali dystans :) przy 30 k zakażeń, kto dalej wierzy w tą epidemię ten debil, złodziej albo ku.wa. 

 

Kobitę z pracy kardiolog zmusił do szczepień "bo nie będę Panią już leczył", padaczka 30 minut po szczepionce, 2 tygodnie w szpitalu i powracające dalej ataki. Ale mam znajomych co dalej uważają, że to koidynencja czasowa :) Niech ich c.uj strzeli. Przykład wczoraj babka z pociętymi i złamanymi palcami na Sorze, a c.uj nie lekarz pierdoli, że sie powinna szczepić i bez znieczulenia szyję, bo nieszczepom trzeba dojechać. 

 

Czyny i słowa zostaną zapisane, przyjdzie czas rozliczeń.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kespert napisał:

gdzie "autorytety" i KK broniły teorii płaskiej ziemi i ruchomego firmamentu

 

Teraz możemy obserwować dokładnie ten sam mechanizm - jakiekolwiek podważanie dogmatu skuteczności szczepień, od razu stawia człowieka poza marginesem "uznanych naukowców", niezależnie od jego wcześniejszego dorobku.

Nieprawda.

 

Kościół bronił wtedy stanowiska uznanego na naukowe.

 

Co do szczepień - świat nauki jest podzielony. Wśród przeciwników szczepień (lub, przynajmniej, masowych szczepień) są nobliści i naukowcy, przy których nasi podwórkowi eksperci niewiele znaczą. Taka ciekawostka - Robert Mallone, wynalazca techniki mRNA, jest też w gronie foliarzy (polecam jego twittera). Takie wrażenie może jedynie być skutkiem oficjalnej propagandy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Kościół bronił wtedy stanowiska uznanego na naukowe.

Właśnie potwierdziłeś, że jednak prawda 😂


 

3 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Co do szczepień - świat nauki jest podzielony.

Na naukowców i sprzedajne kurwy co Ciągną kasę od korporacji. U nas już to przerabialiśmy, skończyło się rozbiorami.

10 minut temu, Fury King napisał:

Kobitę z pracy kardiolog zmusił do szczepień "bo nie będę Panią już leczył",

Dokładnie, zmusza się do szczepienia ludzi, których schorzenia są wypisane w ulotce szczypawki, że nie wolno takich ludzi szczepić! 
Słyszałem już o głosach, że na studia tylko ze szczypawką albo nie zaliczysz semestru! Na piśmie tego nie dadzą a nawet jak ich nagrasz to Cię posądzą jeszcze za brak zgody na nagrywanie!

16 minut temu, Martius777 napisał:

 

Każdy z nas musi być gotowy brać udział w protestach!

 

Jak to mówi Jabłoński, będziemy się napierdalać! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Obliteraror napisał:

A jeżeli niestety będzie, postęp medyczny to rozwiąże np. nowymi, jeszcze skuteczniejszymi lekami. W sumie do tej pory (prócz wieku dziecięcego) na nic się nie szczepiłem.

Ale tu nie potrzeba żadnego postępu, są tanie  i skuteczne leki, znane od dawna, o niewielkich i akceptowalnych skutkach ubocznych. Przede wszystkim iwermektyna, która we wszystkich badaniach w kierunku kowida potwierdzała skuteczność, jest amantadyna i kilka innych leków. Ale są one blokowane, bo ich powszechna dostępność kompletnie zniechęciłaby ludzi do szczepień.  

1 minutę temu, Pyrkosz napisał:

Właśnie potwierdziłeś, że jednak prawda 😂

 

Odnosiłem się do całości wypowiedzi.

Kiedyś Kopernik i jego zwolennicy byli uważani za garstkę podważającą naukowy konsensus. Obecnie konsensus w kwestii szczepień nie istnieje, jak napisałem, świat nauki jest podzielony, to politycy wymuszają szczepienia. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert to, co opisujesz, to jak dla mnie były jednak trochę inne sytuacje i realia. W obecnych masz wykładnię naukową, opinie eksperckie osób z branży z różnych krajów i szerokości geograficznych kontra: homeopaci, trenerzy NLP, stali bywalcy audycji ojca dyrektora tropiący spiski żydowskie (vide Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców) gości którzy wierzą w magnes przylegający do ciała po szczepionce, gości którzy wierzą w robaki w maseczkach, byłych kryminalistów robiących obecnie karierę na YT + niezliczone rzesze zwykłych wariatów, którzy wyczuli bieżącą koniunkturę na swoje wariactwo. Kiedyś płaska ziemia i Reptilianie, teraz Covid. Praktyków - zadaniowców na chińsko - ruskim żołdzie pomijam, bo to byli, są i będą fachowcy od dezinformacji, którzy i tak zapewne w to nie wierzą.

 

A to znałeś? :) Parę dni temu na to trafiłem. Ptaki już nie istnieją, to sztuczne drony stworzone do masowego szpiegowania społeczeństw.

 

Grupa „ptaki nie są prawdziwe” to najnowsza teoria spiskowa. Szturmem zdobywa zwolenników

https://nauka.rocks/ptaki-nie-sa-prawdziwe/

 

Wirusologiem nie jestem, lekarzem wakcynologiem również nie jestem, więc nie uważam, że mam od nich większą wiedzę nt. tego, co najlepiej zwalczy C19, a co nie. Całe życie polegałem na opiniach eksperckich, sam takie opinie z czasem formułowałem w swojej działce i zawsze dobrze na tym wychodziłem.

 

42 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Ale tu nie potrzeba żadnego postępu, są tanie  i skuteczne leki, znane od dawna, o niewielkich i akceptowalnych skutkach ubocznych. Przede wszystkim iwermektyna, która we wszystkich badaniach w kierunku kowida potwierdzała skuteczność, jest amantadyna i kilka innych leków.

 

Sęk w tym, że to (na razie) kompletna nieprawda :) Poniżej aktualny stan wiedzy na ten temat.

 

https://fakehunter.pap.pl/raport/f3de1c1f-67fb-47b1-a60e-e18fe8f9407c

 

https://www.national-geographic.pl/artykul/lek-odrobaczajacy-dla-zwierzat-mial-chronic-przed-covid-medyczny-fakenews-zbiera-zniwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Obliteraror said:

Parę dni temu na to trafiłem. Ptaki już nie istnieją, to sztuczne drony stworzone do masowego szpiegowania społeczeństw.

Brakuje z tyłu dyszy dozującej marker UV zwany też ptasią kupą :).  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

byłych kryminalistów robiących obecnie karierę na YT

O kim piszesz, nie znam, a jestem ciekaw o kogo chodzi 🙂

 

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

+ niezliczone rzesze zwykłych wariatów, którzy wyczuli bieżącą koniunkturę na swoje wariactwo. Kiedyś płaska ziemia i Reptilianie, teraz Covid. Praktyków - zadaniowców na chińsko - ruskim żołdzie pomijam, bo to byli, są i będą fachowcy od dezinformacji, którzy i tak zapewne w to nie wierzą.

Dziękuję, że te określenie.

 

Każdy kto zadaje pytania, widzi bezsens pandemii jest finansowany przez Chiny i Rosję? :D

 

W ogóle co to za porównanie do płaskoziemców i reptilian? Czyżby skończyły Ci się argumenty?

 

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

A to znałeś? :) Parę dni temu na to trafiłem. Ptaki już nie istnieją, to sztuczne drony stworzone do masowego szpiegowania społeczeństw.

Nikt czegoś takiego na forum nie wrzucał, więc nie wiem do czego pijesz. Podtrzymuję to co wyżej napisałem - skończyły Ci się argumenty, pozostało przypisywanie łatki płaskoziemcy.

 

5 minut temu, Obliteraror napisał:

co najlepiej zwalczy C19

Nic nie zwalczy, a już na pewno nie szczepionki.

 

Wczoraj ktoś wrzucił artykuł o pewnym "ekspercie", który stwierdził "niezaszczepieni stanowią zagrożenie dla zaszczepionych". Puszczali to w Wiadomościach TVP jeśli się nie mylę.

 

8 minut temu, Obliteraror napisał:

Sęk w tym, że to (na razie) kompletna nieprawda :) Poniżej aktualny stan wiedzy na ten temat.

Fejk hanter haha :D

 

Jak to było z amandatyną w Polsce? Lekarz ogłasza, że wyleczył nią setki ludzi. Co robi rząd? Nasyła na niego kontrole, facet musi odpowiadać przed radą medyczną, jest ogólnie rzecz ujmując terroryzowany przez państwo. W normalnych warunkach rząd zorganizowałby dalsze badania nad tym środkiem, ale przecież nie da się, bo na amandatynie się nie zarobi.

 

A co z remdesivirem? Należy go stosować? Przecież jest wystarczająco drogi :)

Inna sprawa, że nie działa.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.