Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, icman napisał:

Nigdzie w swoich wypowiedziach nie plułem na Polaków i nie dzieliłem ludzi.

Podobno mamy nawyki dzięki którym trawa nie jest u nas tak zielona jak na zachodzie, o to chodzi cały czas. Nadal tych nawyków nie przedstawiłeś.

 

Darujmy sobie bo nie mam ochoty na dyskusję z płatkiem śniegu który widzi atak gdy coś mu się nie spina ;)

 

@Tajski Wojownik

Przez 10s to praktycznie nic się nie wchłonie domięśniowo na tyle by wpłynąć na cały organizm, to nie podanie dożylne. 

 

Myślę że po prostu stres Cię rozsadził na tyle aż doszło do silnych objawów somatycznych, podświadomość też robi swoje.

 

@Rnext

No jak to co robią na stanowiskach, czekają na sprawiedliwe procesy i wyroki śmierci, tylko społeczeństwo się nie rwie i woli oglądać TVP.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, KolegiKolega said:

Kolejną grupą, która nie może się szczepić to dzieci w wieku 0 - 11 lat. Jak pamiętam to Konfederacja zawsze wygrywała prawybory w gimnazjach, tylko potem się okazało, że w prawdziwych wyborach gimnazjaliści nie głosują. Jednak zaliczanie przedszkolaków do świadomych i zdeterminowanych antyszczepków to gruba przesada.

:)

 

16 hours ago, KolegiKolega said:

I na te 2,3% populacji nic się nie poradzi. To już bardziej temat dla lekarzy. Oni rzeczywiście się nigdy nie zaszczepią.

 

Dlatego lubię tu zaglądać. Mam świadomość obcowania że środowiskiem unikalnym, w dodatku zanikającym. A jak uczy ekonomia, to co rzadkie bywa też i cenne!

2-3% ludzi samodzielnie myślących, mam nadzieję że się mylisz. Nawet jeśli nie, to wciąż około miliona ludzi. Przymus i użycie siły zawsze zwiększa opór i otwiera oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tajski Wojownik napisał:

Ostatecznie doszedłem do wniosku, że bardzo panikuję i wyolbrzymiam rzeczy do tego stopnia, że aż dostaję napadów/ataku paniki. 

Ale może wy będziecie wiedzieć jak się odnieść do tego wydarzenia 10 sekund po zaszczepieniu. Skąd taka reakcja organizmu?

 

Wyłącz internet i ten temat i ciesz się życiem : )

 

Fajnie by było, jakby się okazało że połowa szczepionek to placebo i by podali kto i jakie miał powikłania po nich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rnext napisał:

Rozumiesz, że rząd zamiast swej roli jednoczącej naród w ramach dbania o praworządność, kraj i suwerena, dokonuje metodycznie jego rabunku (z wolności, godności, zasobów), konfliktowania i rozbijania?

To, że zamkniesz oczy nie spowoduje, że pandemia C19 zniknie. Cały świat z premedytacją zaczął walczyć ze swobodami obywatelskimi :) Już to widzę. Pomijam tych, którzy ewidentnie przeginają, wylewając dziecko z kąpielą (vide Francja czy obecnie Australia).

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

być może po prostu chodzi tylko o to, że mimochodem (nieświadomie?) wypowiadałeś się z uznaniem o pozytywnych skutkach chińskich metod trzymania ludu za ryj, dzięki ich posłuszeństwu i karności względem bezprawia z którym metodycznie i niepostrzeżenie oswajają nas rządy. 

To jak kto odebrał mój wpis i całe zjawisko cividowe jest uwarunkowane.

Korelacja tych uwarunkowań zależy od nawyków tożsamości, która z kolei jest nierozerwalnie związana z zasadami grupy społecznej, w której egzystujemy.

 

To sobie uświadomiłem i tym się podzieliłem, o niczym to nie przesądza a jedynie wykorzystuje zderzenie z inną perspektywą by dowiedzieć się czegoś o sobie samym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Obliteraror said:

To, że zamkniesz oczy nie spowoduje, że pandemia C19 zniknie. Cały świat z premedytacją zaczął walczyć ze swobodami obywatelskimi

Ale że uważasz jakoby pozbawienie nas praw miało wpływ na zniknięcie wirusa z planety? Pomijam że najzwyczajniej niemożliwe jest pozbycie się tego wirusa. 

 

20 minutes ago, icman said:

To jak kto odebrał mój wpis i całe zjawisko cividowe jest uwarunkowane.

Niezupełnie. Odbiór faktu wyrażenia uznania dla skutków pewnych metod będzie taki sam zarówno dla totalniaków jak i wolnościowców, jedynie reakcja będzie odmienna, zależna od interesu, który ktoś ma w tych skutkach. Jeśli dla kogoś będzie to zagrożeniem wolności i nasileniem eksploatacji, zareaguje odwetowo a ktoś, komu to sprzyja - przyklaśnie. Ale obaj będą wiedzieli o co chodzi, odbiorą i zdekodują poprawnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat decyzję MON o zakazaniu noszenia mundurów przez bojówki uważam za rozsądną. Wszelkie organizacje, które chcą występować w uniformach, mogą sobie zorganizować inny ubiór, który nie będzie pochodził z demobilu. Niepokojące jest jedynie, że media i politycy uczepili się łatki "terrorystów" - jakże przydatnej - i zapewne już jej nie puszczą. Tak jak z innymi manipulacjami i kłamstwami, będą tłuc do porzygu, aż terminy "antyszczepionkowiec" i "terrorysta" staną się nierozerwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rnext napisał:

No to już mamy medialną łatkę wystruganą. I to mówi przedstawiciel rządu? Na śmietnik z takimi. Antagonizujący prowokatorzy! Rządy na narządy!

Czego sami nie mogą, ma ich w tym wyręczyć reszta małp.

Toż to płaszczak tylko. 

 

Nic ciekawego. Ale szkoda, że coś takiego stoi na czele MON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zychu napisał:

Akurat decyzję MON o zakazaniu noszenia mundurów przez bojówki uważam za rozsądną

Dla laika czy będzie to mundur WP czy Rosyjski nie ma zbytnio znaczenia. Zresztą mundur musi mieć flagę etc. Więc spodnie z kamuflażem to nie mundur. Kolejny przepis do gnębienia obywatela.

19 minut temu, zychu napisał:

Niepokojące jest jedynie, że media i politycy uczepili się łatki "terrorystów"

Ci źli żydzi są przyczyną wszelkiego zła w Rzeszy! 
 

@KolegiKolega 

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/koronawirus-tatry-i-podhale-poziom-zakazen/9zzfz0s,79cfc278

 

To już dawno przestało być śmieszne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Nasiliło się to po 2001 roku. 10 lat po upadku ZSRR na odpoczynek i zabawy i zaczęli dokręcać śrubę.

Bo zimna wojna była wygodna dla obu stron by trzymać w ryzach swoich obywateli, ale niestety się skończyła i trzeba było wymyślić nowe zagrożenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jechałem autobusem pełnym terrorystów! Linia lokalna, wszyscy bez szmat i o zgrozo kilka osob rozmawiało otwarcie o głupocie szczepień! 

 

Przerażony byłem, że zaraz polecą granaty hukowe na najbliższym przystanku i antyterroryści wpadną, ale ufff, udało się. 

 

Normalnie nigdy w życiu tak szybko z autobusu nie wysiadałem, oby dalej od tych, tfu tfu, terrorystów! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

To, że zamkniesz oczy nie spowoduje, że pandemia C19 zniknie.

A słuchanie sprzedawczego ścierwa nie sprawi że pandemia się pojawi.

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Cały świat z premedytacją zaczął walczyć ze swobodami obywatelskimi :) Już to widzę.

Tak już jest od dawna, tylko teraz się to nasiliło. Jesteśmy traktowani jak bydło. W modzie jest jedynie słuszna medycyna Rotschildowska która leczy by leczyć, ale nie wyleczyć. 

Państwo stawia się w roli rodzica który mówi jakie osobiste decyzje mi wolno, a jakich nie wolno mi podjąć, teraz jeszcze chce do niektórych przymuszać stosując metodę kija i marchewki.

 

Czy ograniczenie samostanowienia to nie walka ze swobodami obywatelskimi? Państwo nawet interesuje się czy masz pasy zapięte żebyś przedwczesnie nie przestał ZUSu zasilać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

antyterroryści wpadną, ale ufff, udało się. 

We Francji to usankcjonowane już jest, więc kwestia czasu.

 

Demokracja to już tylko wydmuszka, idziemy ku modelowi chińskiemu gdzie np. spożywanie i picie jest surowo zakazane we własnym pojeździe. Setki tysięcy kamer robią zdjęcia każdemu samochodowi i potem przychodzi Ci kara za jedzenie w aucie :) Mokry sen rządzących.


Powolutku już kiełkuje, że przez globalne ocieplenie w Europie będzie kolejna epoka lodowcowa bo ustanie Golfsztrom ;) 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam farta, że nie mam dzieci. Chować dzieciaki ze świadomością jakie "życie" ich czeka współczuję.

 

Zresztą wielu dorosłych żyje już dziś i robi rzeczy wbrew sobie, wbrew własnemu sumieniu.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witki opadają na widok medialnej szczekaczki.

 

Już niedługo kolejny LOCKDOWN! Aż 200 przypadków na 39mln Polskę!

Jak widać 4 fala przybiera na sile. W ciągu ostatniej doby w Polsce wykryto aż 200 nowych infekcji koronawirusem. Już niedługo pisowski reżim wprowadzi kolejny lockdown. Przygotujcie się na nowe obostrzenia.

 

https://news.upday.com/pl/najwiecej-przypadkow-zakazen-od-czerwca/

 

Owinąć się w prześcieradła i rozejść się do grobów!

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, SennaRot said:

Mam farta, że nie mam dzieci. Chować dzieciaki ze świadomością jakie "życie" ich czeka współczuję.

Można też patrzeć inaczej, ja chcę być dla mojego dzieciaka wzorcem tego że nie wszystkich w społeczeństwie pop^&*ło. 

1 hour ago, Pyrkosz said:

w Europie będzie kolejna epoka lodowcowa bo ustanie Golfsztrom ;) 

He he to już było lata temu w SF:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_World_in_Winter

https://www.goodreads.com/book/show/449322.Time_of_the_Great_Freeze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rnext napisał:

Niezupełnie. Odbiór faktu wyrażenia uznania dla skutków pewnych metod będzie taki sam zarówno dla totalniaków jak i wolnościowców,

No ja cały czas o tym samym i może zakończmy to bo szkoda czasu.

 

Ty odebrałeś mój wpis jako wyrażenie uznania skutków pewnych metod - ja tego nie napisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.