Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

https://nczas.com/2021/08/27/zaszczepieni-sa-superroznosicielami-covid-19-wstepne-badania-szokuja/

 

@Rnext kiedyś wrzucał ciekawy wykres, na którym zachodziła korelacja czasowa pomiędzy rozpoczęciem masowych szczepień, a pojawieniem się nowych mutacji.

 

"Badania przeprowadzono na pracownikach głównego szpitala chorób zakaźnych w Wietnamie. Z badań wynika, że osoby zaszczepione mają w swoich nozdrzach nawet 251 razy więcej wirusa COVID-19 niż niezaszczepieni.

Według naukowców oznaczać to może, iż samo przyjęcie szczepionki może łagodzić objawy infekcji koronawirusem, ale także zmieniać osobę zaszczepioną w tzw. „superroznosiciela”, czyli kogoś kto roznosi wokół siebie znacznie więcej wirusa."

 

[...]

 

"Powodem przenoszenia wariantu delta koronwirusa pomiędzy osobami, które przyjęły szczepionkę ma wynikać z niskiego poziomu przeciwciał neutralizujących indukowanych przez szczepionkę."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, cst9191 said:

@Rnext kiedyś wrzucał ciekawy wykres, na którym zachodziła korelacja czasowa pomiędzy rozpoczęciem masowych szczepień, a pojawieniem się nowych mutacji.

A to tu było: 

 

48 minutes ago, cst9191 said:

Z badań wynika, że osoby zaszczepione mają w swoich nozdrzach nawet 251 razy więcej wirusa COVID-19 niż niezaszczepieni.

Ucieleśnia się kolejne śmieszkowanie, że to zaszczepieni powinni być trzymani w izolatoriach i objęci lockdownem...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pfizer będzie lepszy od św. Mikołaja, trafi do wszystkich dzieci.

 

za www.gov.pl

 

1460x616

1460x616

Tydzień szczepień we wrześniu

W trzecim tygodniu września (od 13 do 17 września) odbędzie się tzw. tydzień szczepień, podczas którego wszyscy chętni uczniowie będą mogli zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.

Szczepienia będą organizowane przez szkoły i realizowane z wykorzystaniem istniejących punktów szczepień populacyjnych, powszechnych lub mobilnych.

Podczas szczepienia, oprócz profesjonalnej opieki lekarskiej, uczniom będą mogli towarzyszyć rodzice. Akcja szczepień w wybranym miejscu uzależniona zostanie od liczby chętnych. Odpowiednie służby medyczne będą w tej sprawie współpracowały z dyrektorami szkół i placówek.

Masz 16 lat? Możesz zaszczepić się już dziś

Przypomnijmy, że od 17 maja br. trwa rejestracja na szczepienia dla młodzieży w wieku 16 i 17 lat. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat kończy w kolejnych tygodniach, otrzymuje e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia.

E-skierowania dla tego rocznika są wystawiane raz w tygodniu – w poniedziałki. Dzięki uruchomieniu szczepień dla osób niepełnoletnich, osoby z rocznika 2003 nie muszą już czekać z rejestracją do dnia ukończenia 18 lat.

 

 

Dla 5 latków też coś mają:

https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5292919,Szczepienia-dzieci-w-wieku-512-lat-od-kiedy.html

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy w Ameryce, do cholery. Nie chcemy być do niczego zmuszani. I kropka. To nie są pieprzone nazistowskie Niemcy" - powiedział prezes Fraternal Order of Police John Catanzara.

 

Cała policja chicagowska grozi odejściem z pracy.

 

https://chicago.suntimes.com/city-hall/2021/8/25/22641495/chicago-coronavirus-vaccine-mandate-october-15-city-employees-police-unions-lightfoot-catanzara

 

Fraternal Order of Police President John Catanzara był na kłótnie z Lightfoot w wielu kwestiach, a tym razem, on nie jest sam.

"To nie tylko nasze chłopaki. To sierżanci, porucznicy i kapitanowie. To jest zjednoczony front. ... To już nie jest wielka gęba Johna Catanzary, jak to lubią cały czas kręcić," powiedział Catanzara w środę.

"To dosłownie zapaliło bombę pod członkami. ... I co oni zrobią, kiedy cztery lub pięć tysięcy gliniarzy powie: 'Wal się. Zostaję w domu. Nie zmusicie mnie do tego, abym dostał to pieprzone szczepienie. Nie płaćcie mi. Nie ma sprawy. Zobaczymy się w sądzie'".

Catanzara powiedział, że nie grozi protestem w stylu niebieskiej grypy. Twierdzi, że miasto dosłownie mówi o "umieszczaniu ludzi na statusie niepłacących, którzy odmawiają poddania się" szczepieniu.

"Nie będziecie mi płacić. Zmusicie mnie do pozostania w domu. Ale będziesz miał tysiące gliniarzy chętnych do pozostania w domu, nie otrzymując wynagrodzenia, aby nie dostać szczepionki, a następnie, co zrobisz dla siły roboczej na ulicach?" powiedział.

 

(...)

 

USA - niedobór personelu po zwolnieniu 150 pielęgniarek odmawiających szczepionek

 

Dwa miesiące po zwolnieniu niezaszczepionego personelu szpitalnego Houston Methodist jest jednym z kilku szpitali rejonowych, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego. Doniesienia mediów mówią, że szpitale „osiągnęły punkt krytyczny” z powodu zalewu przypadków COVID-19.

 

https://fee.org/articles/massive-nurse-shortage-hits-houston-weeks-after-150-unvaccinated-nurses-and-hospital-workers-fired/

 

Bonus z Japonii

 

Screen-Shot-2021-08-26-at-16-33-31.png

Edytowane przez Martius777
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA mają chociaż broń, u nas mamy byczków z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy za pare € z chęcią zajmą się bezbronnymi, zniewieściałymi białymi. 
 

Prawie wszystkie teorie „spiskowe” się sprawdzają po kolei. Ileż to czasu znowu mineło jak naśmiewano się, że magnes się trzyma miejsca po szczepieniu? 
 

Trzymam kciuki za obywateli USA, jak oni padną to nie ma nadzieji na demokrację, prawa człowieka… 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wrotycz napisał:

Tu chyba, na pewno, na 200% przesadziłeś.

 

Ten sam Czarnek, który twierdzi, że nauczyciele narażają dzieci, nie tylko na wojnę ideologiczną, ale na niebezpieczeństwo zdrowotne. Ten sam Czarnek, który chce szczepić nauczycieli zaraz po służbach medycznych?

Eeeee tam, tylko na 186,754% :P

 

No wiem wiem, że to pisowski pachołek, ale nie jest taki zły. Jakby u władzy był Najsztub, Zakowski, Lis, Wielowieyska itp. to dopiero byśmy zobaczyli sanitaryzm i zamordyzm....

 

Ale jaja :P

 

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27500272,jestesmy-nazywani-pacholkami-big-pharmy-prof-flisiak-o-tym.html

Flisiak płacze w radyjku ;)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cst9191 said:

"Badania przeprowadzono na pracownikach głównego szpitala chorób zakaźnych w Wietnamie. Z badań wynika, że osoby zaszczepione mają w swoich nozdrzach nawet 251 razy więcej wirusa COVID-19 niż niezaszczepieni.

Według naukowców oznaczać to może, iż samo przyjęcie szczepionki może łagodzić objawy infekcji koronawirusem, ale także zmieniać osobę zaszczepioną w tzw. „superroznosiciela”, czyli kogoś kto roznosi wokół siebie znacznie więcej wirusa."

 

Tak. A jak twierdziłem, że po przebywaniu w towarzystwie szczepków od razu się gorzej czuję, to heheszki były. 

 

U klienta w biurze wszystkie laseczki poszczepione, bo przecież trzeba było na wakacje lecieć. Ochłodziło się i wszystkie, jak jeden mąż, zasmarkane i kaszlące. Ale na pewno przypadek. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroonale to oczywiste. Wszystkie szczepy będą łapać infekcje jak ta lala. Układ immunologiczny będzie słaby jak barszcz na stołówce.

  Podobno CDC ogłosiło, że teścik pisiarrr nie rozróżnia grypki od covida. To by wyjaśniało czemu grypa zniknela. Tylko źródła nie mogę znaleźć. Na stronie rządowej USA gdzieś jest. 

 Hiszpania znosi restrykcje dla niezaszczepionych. 

Edytowane przez mpawel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Garrett napisał:

Flisiak płacze w radyjku ;)

Heh, na twarze niektórych ludzi wystarczy spojrzeć i od razu wiadomo z kim mamy do czynienia. Flisiak ma jedną z najbardziej odrażających mord jakie kiedykolwiek widziałem.

 

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Screen-Shot-2021-08-26-at-16-33-31.png

 

Mocarstwa szukały sposobu na kontrolę umysłów ludzi co najmniej w latach 50.

https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

Już wtedy mieli obiecujące wyniki.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Martius777 said:

Wideo:

https://twitter.com/osler78/status/1428625300217286660

Już nie kryją się z tym.

 

Herr Klaus wciąż powtarza, że potrzeba więcej marksizmu w kapitalizmie. Jak znam życie, ma na myśli taki marksizm, który będzie polegał nie na odbieraniu po trosze, garstce posiadaczy planety, co by mieli mniej, tylko całej reszcie posiadających niewiele, żeby nie mieli nic. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, maroon said:

jak twierdziłem, że po przebywaniu w towarzystwie szczepków od razu się gorzej czuję, to heheszki były.

 

Ja też miałem coś takiego. Co prawda przeszło po 3 tygodniach ale jak się macałem ze szczepami to kilka godzin później czułem jakby osłabienie i zaczynałem kaszleć. Wyglądało to jak reakcja alergiczna. Teraz jakby przeszło ale tak to u mnie wyglądało. Jeszcze mi próbowali wcisnąć, że się przeziębiłem. A ja się ich pytałem jaki to wirus powoduje infekcję w ciągu kilku godzin? Tu już nie mieli odpowiedzi. Wcale się nie dziwię bo takiego nie ma.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrotycz napisał:

Wyglądało to jak reakcja alergiczna.

A wiesz, że miałem coś podobnego? Nagle, ni stąd ni zowąd zaczęła mi się woda lać z nosa.

 

Nie miałem wcześniej kontaktu z alergenem, a jeśli w przeszłości miałem, to nie było aż takiej reakcji organizmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon @wrotycz @cst9191

 

Kurcze już rozumiem czemu jeśli przywitam się  z jedną koleżanką  to zawsze mam wysięk nibykatarowy z nosa przez kilkanaście  minut. Nie kojarzyłem czemu, dopiero wasze wypowiedzi nakierowały mnie na właściwy tor. Teraz jest jasne, ona jest jedyną  zaszczepione pracownicą u nas...

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 spadaj z tym tematem własnego zdrowia do swojego osobnego tematu, żaden z wymienionych przez Ciebie chłopaków nie ma specjalizacji z zakrzepicy żył, mogą jedynie opierać się na naukowych badaniach i tym co przeczytają w internecie, czyli na tym co i ty sam możesz znaleść. Idź do dobrego prywatnego specjalisty. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.