Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, spacemarine said:

 

Wkraczamy w etap gdzie siły państwowe walczą o życie swoich obywateli do ostatniego naboju. Ktoś jeszcze myśli że chodzi tutaj o szczepienia?

"Służby" się zapomniały, że może im czerwony kur do chaty zajrzeć albo nieznani sprawcy mogą syna czy córkę obić. 

 

Im większy ucisk będzie, tym gwałtowniejsze rozpierduchy będą. 

 

Na Zachodzie akurat mają o co walczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz TVN Marcin Meller napisał post na fb o tym że zachorował dwa tygodnie przed 3cia dawką: 
 

Quote
Zabrakło mi dwóch tygodni do trzeciej dawki, Anka, sama zaszczepiona dwukrotnie Pfizerem, złapała na mieście i jebut, miałem covida. Teoretycznie miało być lajtowo, ale moja zaniepokojona kardiolożka nakłoniła mnie bym złożył swe sexy ciałko do warszawskiego szpitala zakaźnego na Wolskiej. Spoko, zbadany, uratowany. Tu podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek, personelu szpitalnego tamże. Podziwiam Was. Zwłaszcza kiedy, czego byłem świadkiem, dostajecie antyszczepów, co potrzebują tlenu, ale się nie szczepili i nie zamierzają.
(...)


Polecam lekturę tego, oraz komentarzy pod spodem. Pamietajcie, wierzcie w naukę. ;) 
 

Quote

Do pierwszej dawki mi braklo dnia bo tez latalam po miescie i zlapalam to gowno , slady mam do dzisiaj juz po drugiej dawce , slucham lekarzy i wierze w nauke!panie Marcinie zdrowka!

 

Quote

Mi zabrakło 12 dni a dla męża 1 dzień...Izolacja do 27 go i nigdy nie byłam tak chora


 

Quote

Dużo zdrówka! Ja nie jestem any szczepionkowcem, zjeździłam świat zaszczepiona na wszystko co możliwe i od stycznia agitowalam znajomych za szczepionkami.. mimo to w maju 3 dni po szczepionce Pfizera zachorowałam, zanim lekarze ustalili co mi jest minęły 2 miesiące i w czerwcu naprawę myślałam ze umrę bo byłam blisko.. zachorowałam na pecherzyce, do dzisiaj jestem na sterydach chociaż czyje się lepiej. Wiem, ze byłam jedna na milion ale jednak nasza służba zdrowia nie chce słyszeć ze to przez szczepionkę a w szpitalu byłam pytana czy nie stałam w przeciągu. Chyba rozumiem obawy ludzie, myśle, ze miałam po prostu pecha ale jednak rozumiem jak ludzie maja obawy. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!


 

Quote

Nie wierzę. Serio. Jakoś wokół mnie wszyscy poszczepieni i chorzy na covid. I proszę mnie nie nazywać antyszczepem bo nim nie jestem. Logiki tu nie ma


 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eskel napisał:

Nie interesowałem się wcześniej jakie u nas grożą kary za unikanie obowiązkowych szczepień, moje dzieciaki są na wszystko co trzeba zaszczepione. Ale okazuje się że też nie jest kolorowo. Za długotrwałe unikanie zaszczepienia dziecka mogą wielokrotnie nakładać grzywny aż do łącznej kwoty 50 tysięcy złotych. Ciekaw jestem jak to jest w praktyce, bo przecież antyszczepionkowców jest dość sporo i nie chce mi się wierzyć że ci rodzice płacą takie pieniądze.

 

https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/niezbednik-pacjenta/grzywny-za-brak-szczepien-aa-7381-1Xd3-zFFo.html

Pamiętam jak byłem około 18nastki albo już po i dostałem wezwanie na szprycę przeciwko bodajże tężcowi. Nie poszedłem i dostałem chyba ze dwa listy przypominające z ostrzeżeniem, że to obowiązkowa szpryca i grozi mi kara za odmowę. Olałem to i więcej już niczego mi nie wysłali z przychodni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eskel napisał:

Ciekaw jestem jak to jest w praktyce, bo przecież antyszczepionkowców jest dość sporo i nie chce mi się wierzyć że ci rodzice płacą takie pieniądze.

Spoko, ani złotóweczki, tylko poszło nieco skarg na gównepidy. Ostatnia skarga do MZ, i na tym temat zakończony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Youtube, post Australijki:

 

Spot on. I'm in Melbourne. I can't describe how dreadful it is. Shopping malls now have 2 layers of 2 guards at each entrance checking 'QR' codes. Once inside, only 1 in 10 shops are left, the malls are absolutely decimated. All that is left is huge chains like Coles. And to get into them, you get forced into a single file queue and need another sign again. Local shopping strips are the same, empty shops, so many people people have fled the cities. The only small business survivors of this holocaust are Italian, Greek family run businesses who have loyal customers who have hated governments for generations. Currently legislation is about to be passed making a digital ID for all Australians compulsory, connecting wait for it, every government department, every private business, every not for profit in Australia. If they don't connect to this government system they can't do business in Australia! Data collected will range from biometric to medical to tax, banking, phone records, internet usages...  My brother sells blocks of land in Queensland and he literally cannot get enough empty blocks to sell. Victorians are buying blocks of land in Queensland sight unseen all the time. Even worse, Australia is building vast 'quarantine camps' in isolated areas, in every State, 1000+ units in each settlement. Journalists get arrested every week. We are prepping, storing food, cash, medications... In NSW they have just banned the unvaccinated from every supermarket and grocery store. Your so right, you can't fight communism. Just run.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Holendrzy maja dość.
Wyszli na ulice pokazać niezadowolenie.
 
 
 

 

 

 

 

Tego nie zobaczysz w mediach głównego ścieku.

Protesty są wszędzie, ludzie maja dość.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Ajaj. najwyraźniej pan Nergal nie wie, że w Internecie są dostępne wyniki badań, które dowodzą, że maski nic nie dają.

 

W sumie nie jest dziwne, że nie był w stanie zrobić samodzielnego researchu, skoro nawet w tym wywiadzie są takie kwiatki:

 

Cytat

 

Kiedy płyta była już w tłoczni, dostałem mail od Hanka Williamsa III: "Troszkę mi to zajęło, sorry, ale w końcu to nagrałem. Mam nadzieję, że ci się spodoba".

 

I spodobało?

Niestety, do dziś nie wiem, co nagrał. Próbowałem odpalić ten plik, ale nie działa. Nigdy takiego formatu nie widziałem na oczy, więc nie mogę nawet tego odsłuchać.

 

 

Ogólnie nie łudzę się w zmianę toku myślenia takich ludzi, którzy odrzucają badania i wierzą "autorytetom".

Oni myślą, że wszystko, o czym nie trąbi się w mainstreamie, to chłopski rozum. Widzą tylko te najbardziej absurdalne "alternatywne teorie", żeby

nazwać kogoś szurem.

 

A, że na przestrzeni kilkunastu miesięcy wiele przewidywań tzw. szurów się urzeczywistniło - to wcale niepodobne, tunelujemy rzeczywistość dalej.

W Hiszpanii 80% zaszczepionych i obecnie zaczynają się tam takie obrazki:

 

Cytat

 

Ale pewnie gdyby było ciut więcej niż 80% się zaszczepiło, gdyby ciut więcej osób nosiło maski, to by tego nie było, zdaniem niektórych.

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Z Youtube, post Australijki:

 

Spot on. I'm in Melbourne. I can't describe how dreadful it is. Shopping malls now have 2 layers of 2 guards at each entrance checking 'QR' codes. Once inside, only 1 in 10 shops are left, the malls are absolutely decimated. All that is left is huge chains like Coles. And to get into them, you get forced into a single file queue and need another sign again. Local shopping strips are the same, empty shops, so many people people have fled the cities. The only small business survivors of this holocaust are Italian, Greek family run businesses who have loyal customers who have hated governments for generations. Currently legislation is about to be passed making a digital ID for all Australians compulsory, connecting wait for it, every government department, every private business, every not for profit in Australia. If they don't connect to this government system they can't do business in Australia! Data collected will range from biometric to medical to tax, banking, phone records, internet usages...  My brother sells blocks of land in Queensland and he literally cannot get enough empty blocks to sell. Victorians are buying blocks of land in Queensland sight unseen all the time. Even worse, Australia is building vast 'quarantine camps' in isolated areas, in every State, 1000+ units in each settlement. Journalists get arrested every week. We are prepping, storing food, cash, medications... In NSW they have just banned the unvaccinated from every supermarket and grocery store. Your so right, you can't fight communism. Just run.

 

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Na demonstracji przeciwko obostrzeniom covidowym policja zastrzeliła dwóch demonstrantów w Roterdamie:

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwww.money.pl%2Fgospodarka%2Fcovid-19-po-strzelaninie-w-rotterdamie-w-europie-wybuchly-potezne-zamieszki-i-demonstracje-przeciw-obostrzeniom-sanitarnym-6707208100666144a.html&nil&src01=e345d&src02=isgf

 

Wkraczamy w etap gdzie siły państwowe walczą o życie swoich obywateli do ostatniego naboju. Ktoś jeszcze myśli że chodzi tutaj o szczepienia?

 

 

A ten szur, Krzysztof Karoń, mówił o tym już pięć lat temu.

Łukaszenka zabrał swoich czarnuchów, można dalej ciągnąć cyrk covidowy. Jeszcze głupie polaczki zobaczą, jacy wspaniali ci ich "bohaterowie w mundurach".

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie Stowarzyszenie Eutanazji: Eutanazja tylko dla osób zaszczepionych

 

Oto niemieckie Stowarzyszenie Eutanazji poinformowało, że od tej pory eutanazji mogą być poddawane wyłącznie osoby zaszczepione i ozdrowieńcy.

 

https://www.tysol.pl/a74982-Niemieckie-Stowarzyszenie-Eutanazji-Eutanazja-tylko-dla-osob-zaszczepionych

 

Jedyny komentarz jaki się nasuwa:

comment_1637547981q75Ju8BTqZ4FW3evH0W8pq

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Peter McCullough pozywa Elsevier za bezpodstawne wycofanie artykułu naukowego o negatywnym wpływie szczepek na dzieci

Kardiolog, epidemiolog, lekarz, autor ponad 650 publikacji. Jest współautorem artykułu o powiązaniach szczepionek z zapaleniem mięśnia sercowego u dzieci. Artykuł został zrecenzjonowany, przyjęty do publikacji, podpisano umowę copyright, został opublikowany, po czym został usunięty. 

https://gab.com/OneMcLane/posts/107316671991866431

Tutaj dodatkowo jego przesłuchanie w komisji senatu teksasu ds covid: https://www.youtube.com/watch?v=QAHi3lX3oGM&ab_channel=AssociationofAmericanPhysiciansandSurgeons

 

Pan Niedzielski alias "To nie jest spisek branży" takimi słowami wbija gwóźdź do trumny szczepek Jak sam minister gada takie słowa to wielu się zastanowi, czyżby na pewno? 15 milionów sms-ów o 3 dawce świadczy że mało kto chce w ty cyrku dalej uczestniczyć.

 

comment_1637530117rv2n1vtpxa8XsN9n8gvofJ

 

No i w paszportach jest miejsce na 8 dawek, na razie...

comment_1637559640ol8g3nM2oKG915Pt8wsKsY

 

Powiem szczerze gdyby to się nie działo naprawdę to myślałbym że to co się dzieje to odcinek Monthy Pythona

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, zychu said:

Łukaszenka zabrał swoich czarnuchów, można dalej ciągnąć cyrk covidowy. Jeszcze głupie polaczki zobaczą, jacy wspaniali ci ich "bohaterowie w mundurach".

Obawiam się, że masz rację. Po coś była ta akcja propagandowa "murem za polskim mundurem" i przedstawianie jako bohaterów ludzi, którzy dobrowolnie wybrali zawód niezwiązany przecież z ciągłym siedzeniem w ciepłych koszarach, tylko potencjalne uczestnictwo za regularne pieniądze w jakichś konfliktach. Bo dziś to jest sposób zarobkowania i dla niektórych pewnie i sposób na życie a nie żadne bohaterstwo. Niezrozumiałe jest że muszą dostać dodatkową gratyfikację i uznanie za robienie czegoś na co się pisali. Podobnie jak lekarze, wybierający przecież kontakt i leczenie chorych a nie zdrowych. Nagle następuje wywrócenie paradygmatu i za leczenie chorych jest dodatkowa gratyfikacja i wyniesienie na ołtarze a żołnierzom należy się extra bonus za to że odwalają robotę żołnierza. To jest trochę tak, jak by w TV wciąż trąbiono, że etatowi śmieciarze rzetelnie wywożą śmieci, drogowcy odśnieżają drogi a przedszkolanki pokonują codziennie trudy opieki nad cudzymi dziećmi. 

20 minutes ago, spacemarine said:

No i w paszportach jest miejsce na 8 dawek, na razie...

To tylko apka. Aktualizacja to jej drugie imię. A tego typu projekty są zwykle tylko furtką do przemycenia zupełnie innych funkcjonalności. Coś, co nie przeszło by szokowo, musi być przenoszone innym czynnikiem. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, spacemarine napisał:

Widać że przyśpieszamy, strajki w całej europie, jakieś ruchy na granicy Rosji z Ukrainą, ploty i atakach hakerskich z Rosji i Chin. Radzę Wam zrobić zapasy: wody i żywności na tydzień dwa, coś się kroi.

Przeciez wojna izrael kontra iran sie szykuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemnosc oglądać chwilę dziś TVN24... No ich motto to chyba: Tylko szczepka - całą dobę ;p

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-profesor-krzysztof-pyrc-o-czwartej-fali-byla-do-przewidzenia-teraz-ponosimy-koszty-w-postaci-zgonow-5497862

 

Cytat

Pytany, czy jego zdaniem rozwój czwartej fali, który teraz obserwujemy, był do przewidzenia, odparł: - Moim zdaniem tak, mówiłem o tym wielokrotnie od wiosny.

Normalnie geniusz hhahaa

 

Cytat

- Od początku roku mamy szczepienia. Niestety trochę ich nie wykorzystaliśmy. Te kraje, które wcześnie zareagowały, wprowadziły pewne reguły, teraz wygrywają. Poziom zaszczepienia bardzo wzrósł - dodał.

taaa, własnie widzimy co tam się wyprawia w tych krajach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chcni napisał:

Czytałem opinię prawnika, że profesjonalnym zawodnikom mogą naskoczyć. Takie rzeczy reguluje kontrakt i raczej nie ma możliwości, aby zawodnika zmusić. Napisałem raczej, bo może inny prawnik będzie miał inną opinię. W każdym razie nie bazowałbym na artykule z popularnej gazetki jako wyroczni w takich sprawach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.