Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@Covidianin, nie, ale podobne. Poszukam później, tamten był po angielsku i bardziej szczegółowy.

 

I tak sądzę, że większość z tych punktów zostanie zrealizowana w ciągu dwóch lat.

 

Swoją drogą, też dobra ściema z tym statkiem na Kanale Sueskim. W XVI-XVIII wieku handel światowy obywał się bez niego. Ale nie wiem, ja dyletant jestem, może nowoczesne kontenerowce nie są w stanie opłynąć Afryki, albo to taki dodatkowy koszt, że lepiej stać na kotwicy...

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarinefaktycznie Migalski popełnił taki wpis:

 

Czyli żeby kaszlnąć na kogoś musi najpierw zdjąć maseczkę stając się jednym z owych "baranów". Inaczej przecież kichanie przez maseczkę nie miałoby sensu. Jednocześnie potwierdza, że szczepionka nie działa, no bo po co kaszleć? Żeby zarazić zwykłym przeziębieniem? To też zupełnie bez sensu.

 

Dzban roku i psychiatryk, jak piszą mu w komentarzach.

 

I ten gość ma tytuł doktora nauk...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Krugerrand said:

Dzban roku i psychiatryk, jak piszą mu w komentarzach.

I ten gość ma tytuł doktora nauk...

Wyobraźnia mnie podpuściła i podrzuciła mi wizję tego, co będzie robił w galeriach przy epidemii grypy jelitowej. 

Np. czy jego strategią będzie podsrywanie przy kasie czy po kątach?

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Od dawna było tutaj wspominane między wierszami, że taka narracja zacznie się przebijać.

Zajszczepieni antyszczepionkowcy.

"Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła."

Dostatek to nieposiadanie.

Zaszczepiony to antyszczepionkowiec.

 

Czego tu nie rozumieć?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy: Dostęp do miejsca pracy będą miały tylko osoby zaszczepione, ozdrowieńcy lub osoby posiadające aktualny test na koronawirusa.

- Pracownicy będą mogli wejść na teren zakładu tylko wtedy, gdy przedstawią dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub aktualnego testu na COVID-19, jak pracują zdalnie to nie muszą

- test pcr ważny 48h ma być pokazywany codziennie pracodawcy

- Jeśli pracodawca raz udokumentuje posiadanie zaświadczenia o przejściu COVID-19 lub zaszczepieniu, dany pracownik może być już zwolniony z codziennych kontroli

- Za naruszenie przepisów konsekwencje ponoszą pracownicy. Osoby niezaszczepione, które nie przyniosą ważnego testu i nie będą chciały poddać się testowi na miejscu, nie mają prawa wstępu na teren firmy. – Pracodawca nie musi w tym przypadku wypłacać wynagrodzenia

https://www.dw.com/pl/niemcy-do-pracy-tylko-z-certyfikatem-covidowym/a-59912320

 

 

Przygotujmy się bo to wejdzie do Polski, psychopaci dostali narzędzia i z nich skorzystają.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rnext napisał:

"Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła."

Dostatek to nieposiadanie.

Zaszczepiony to antyszczepionkowiec.

 

Czego tu nie rozumieć?

 

Do tego można dodać, że czytanie i analizowanie badań, publikacji, statystyk to chłopski rozum.

Jeżeli coś nie pasuje do mainstreamowej narracji - pewnie źle interpretujesz.

 

A nazywanie części społeczeństwa [potencjalnymi] mordercami babć, a ostatnio także dziatek, to chłodna, bezemocjonalna analiza.☺️

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Do tego można dodać, że czytanie i analizowanie badań, publikacji, statystyk to chłopski rozum.

Czyli:

Nauka to głupota.

Wiedza to balast.

Telewizja to prawda.

 

 

Tymczasem idziemy pod wodę. EUR już po 4.7, odczyt inflacji producenckiej 11.8. 

Tylko ich tłuc w te durne ryje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisałem tu niedawno w kontekście dostępu do amantadyny o mojej koleżance z pracy, która to biedaczka zapadła niedawno na najmodniejszą chorobę. Właśnie wróciła z L4 do pracy i dowiedziałem się kilku ciekawostek. Pierwsza to taka, że babka z sanepidu gdy do niej zadzwoniła po pozytywnym wyniku testu, powiedziała jej że w tej chwili chorych zaszczepionych jest już prawie tyle samo co niezaszczepionych. A powiedziała jej to w odpowiedzi na to, że koleżanka zaczęła się tłumaczyć dlaczego się nie zaszczepiła i że tego żałuje. Więc wygląda na to, że już nawet nasi urzędnicy epidemiczni powoli chyba zaczynają dostrzegać jak wygląda sytuacja. Tym bardziej że akurat kto jak to ale oni mają dostęp do wszystkich danych, nieprzefiltrowanych i zmanipulowanych przez media. Druga ciekawostka jest taka, że koleżanka tej koleżanki była chora w tym samym czasie, mimo że jest zaszczepiona. I w jej zakładzie pracy gdzie prawie wszyscy są zaszczepieni jest teraz prawdziwy pomór, kupa ludzi na zwolnieniach.

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.