Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie zmieni, dopóki tłuste koty będą u władzy. Należy odsunąć ich siłą. I nie ufać żadnym partiom. 

 

Przypominam, abyście organizowali się, tworzyli koła zaufanych ludzi, którzy w sytuacjach kryzysowych pomagają sobie, a nie kapują na sąsiada. 

Jesteśmy na łasce wyjątkowych skurwieli, ale nie wolno nam oddać resztek niezależności. 

Edytowane przez zychu
  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Co premier powiadał:

FADinncXEAUp80I?format=png&name=small

To już tu było wiele razy, ale przypominać warto. Człowiek który mówi że chce wyruchać wszystkich i wszystko im zabrać zostaje premierem i jest luz 😂, mało tego debile słuchają w ogóle co ten człowiek mówi i się stosują, zamiast wsadzić go do pierdla wraz z rodziną i każdym jednym wspólnikiem, ot ludzkość na jednym obrazku.

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piccardo, @nowy00

2 godziny temu, nowy00 napisał:

 

sprawiedliwość by się przydała vateuszowi 

Jedyna sprawiedliwość dla tego skurwiela, to siłowe odsunięcie od koryta, pozbawienie majątku i sąd ludowy.

Bardziej prawdopodobna jest jednak defenestracja przez rozwścieczony tłum, bo na zorganizowaną ruchawkę nie ma co liczyć w tym kraju. Chyba że będzie już tak źle, że ludzie nie będą mieli nic do stracenia.

Ale dopóki jest kiełba i piwo z biedry...

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

To dobre:

https://nczas.com/2022/07/09/w-oparach-koronaabsurdu-kolejna-fala-wywolana-przez-zmiany-klimatu-i-szpryca-ze-swiadectewm/

 

-----

 

 

Ze smutkiem stwierdzam, że gość ma rację. Ludzie to idioci.

 

"Letnia fala zakażeń koronawirusa przyszła dość gwałtownie, być może dlatego, że mamy zmiany klimatu i intensywnie podróżujemy, próbując nadrobić zaległości z okresu pandemii – twierdziła w rozmowie z PAP kierownik Zakładu Biologii Molekularnej Wirusów w Instytucie Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego prof. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk."

 

 

To się wyjaśniło, wreszcie rozumiem, to dlatego od 2035 nie będzie spalinowych aut bo wirusek i zmiany klimatu, ciemny lut to kupi zresztą

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuj z tymi autami, jak nie bedzie spalinowych bedzie okej, to jest najmniejszy probem, no chyba,ze jak w limes inferior bedzie mozna dojechac nimi do pewno punktu i chuj obywatelu,ale w przeciwnym wypadku same korzysci. Stanie na przystanku autobusowym 15 minut to jakbys wyjaral paczke fajek czy jakos tak moge cos przeinaczyc,ale chyba jednak nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie tesknil za smrodem jesli bedzie alternatywa bez smrodu.

 

Natomiast martwi mnie nie wiem juz ktora fala pandemi i wzmianki o obowiazkowych szczepianiach dla wszystkich, to juz powiem szczerze nie napawa mnie optymizmem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wracając z urlopu z Ustronia skręciłem do pewnego miasteczka na zakupy a tam większość osób na ulicy i w sklepach chodziło w maskach. Dawno nie śledziłem wiadomości więc zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem znowu nie wszedł zakaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Proffesor napisał:

Chuj z tymi autami, jak nie bedzie spalinowych bedzie okej, to jest najmniejszy probem

Nic głupszego od dawna nie czytałem. 

Jaki smród? Chyba jakiś stary diesel który serwis to widzi jak przejeżdża obok. U mnie w mieście bywają dosyć spore korki, nie wiem czy 1% aut ma problem ze smrodem z rury na skutek lania wtrysków, przepalania olejów czy innych płynów eksploatacyjnych na skutek awarii. O autach z LPG nie wspominając bo dobrze serwisowane nic nie smierdzą. Normalnie stojąc w korku nic nie czuję.

 

 

Za to Ty odczujesz koszta elektryków i rosnących cen energii w produktach, stać Cię będzie najwyżej na rower a polecieć to będziesz mógł najwyżej na kwarantannę przyklaskując antywolnościowej narracji globalistów.  

 

Ile miałeś samochodów w życiu że kojarzysz je ze smrodem? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yrl napisał:

Dziś wracając z urlopu z Ustronia skręciłem do pewnego miasteczka na zakupy a tam większość osób na ulicy i w sklepach chodziło w maskach. Dawno nie śledziłem wiadomości więc zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem znowu nie wszedł zakaz. 

 

Syndrom sztokholmski

Godzinę temu, Imiennik napisał:

Nic głupszego od dawna nie czytałem. 

Jaki smród? Chyba jakiś stary diesel który serwis to widzi jak przejeżdża obok. U mnie w mieście bywają dosyć spore korki, nie wiem czy 1% aut ma problem ze smrodem z rury na skutek lania wtrysków, przepalania olejów czy innych płynów eksploatacyjnych na skutek awarii. O autach z LPG nie wspominając bo dobrze serwisowane nic nie smierdzą. Normalnie stojąc w korku nic nie czuję.

 

 

Za to Ty odczujesz koszta elektryków i rosnących cen energii w produktach, stać Cię będzie najwyżej na rower a polecieć to będziesz mógł najwyżej na kwarantannę przyklaskując antywolnościowej narracji globalistów.  

 

Ile miałeś samochodów w życiu że kojarzysz je ze smrodem? 

 

Elektryczne mają być też dostawcze, tiry itd, no to na dzień dobry koszty wszystkiego to 200 czy 300% od bułek po piasek na budowę, a w zimę to już wogóle bo baterie rozładowują się przy niskich temperaturach i zasięg spada drastycznie, to nie kalifornia. To będzie zabawne jak te rurkowce się zdziwią jak ich sojowe latte będzie kosztowało nie 10 ale 30 czy 50 zł, a przy tych kosztach i inflacji to możliwe.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

@spacemarine

Już teraz tesle na trasie się ciągną 90kmh za naczepami ciężarówek by zwiększyć zasięg. Taki to postęp. A ekologia? Skąd prąd? Gdzie utylizacja i produkcja baterii?

 

 

 

Ciekawy materiał szczególnie z tą Dekrą i suchą baterią bez litu, dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-sri-lanka-wzburzony-tlum-protestujacych-podpalil-dom-premier,nId,6146274

Cytat

Sri Lanka mierzy się z największymi protestami w historii tego kraju. Wzburzony tłum manifestuje niezadowolenie w stolicy państwa - Kolombo. Najpierw próbowano wedrzeć się do siedziby prezydenta, teraz demonstranci wkroczyli do prywatnego domu premiera. Budynek stanął w ogniu.

Już wiecie co z nimi zrobić? :) 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał:

Nic głupszego od dawna nie czytałem. 

Jaki smród? Chyba jakiś stary diesel który serwis to widzi jak przejeżdża obok. U mnie w mieście bywają dosyć spore korki, nie wiem czy 1% aut ma problem ze smrodem z rury na skutek lania wtrysków, przepalania olejów czy innych płynów eksploatacyjnych na skutek awarii. O autach z LPG nie wspominając bo dobrze serwisowane nic nie smierdzą. Normalnie stojąc w korku nic nie czuję.

 

 

Za to Ty odczujesz koszta elektryków i rosnących cen energii w produktach, stać Cię będzie najwyżej na rower a polecieć to będziesz mógł najwyżej na kwarantannę przyklaskując antywolnościowej narracji globalistów.  

 

Ile miałeś samochodów w życiu że kojarzysz je ze smrodem? 

NIe chodzilo mi o smrod doslownie czlowieku, no chyba,ze myslisz, ze jak cos nie smierdzi to nie truje, to wtedy okej.

No i mialem na mysli horyzont czasowy na wymiane spaliniakow na cos innego cokolwiek elektryk, na baterie sloneczne etc raczej w przyszlosci, bo chyba nie sadzisz,ze np na sto czy 200 lat bedziemy dalej tankowac na orlenie?

No po prostu pewne zmiany musza zajsc, to jest naturalne odchodzenie od starego na rzeczy czegos nowszego ulepszonego inaczej dalej bys ganial z maczuga.

Mieszkalem i nad morzem i najwikszych metropoliach w roznych regionach swiata i powiem Ci,ze po dniu w Londynie podczas kiedy wczesniej mieszkalem nad morzem rzucilem pawia, to na pewno z powodu swiezego powietrza.

 

Co do zasady w wiekszosci przemieszczam sie rowerem po miescie, co nie znaczy, ze nie wiem co to jest kurwa samochod.

 

Czy to sie nam podoba czy nie, to ja nie rozumiem rozpaczy n zakazem aut spalinowych , bo to jest myslenie krotkowzroczne bardzo, oczywiscie wynika z tego,ze poki co ludzie nie maja przedstawionej atrakcyjnej alternywy z jakiegos powodu.

 

Za to martwi mnie ingerecja bardziej w cialo typu obowiazkowe szczepienia,a kwestie motoryzacyjne naprawde sa akutualnie biciem piany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Proffesor napisał:

NIe chodzilo mi o smrod doslownie czlowieku, no chyba,ze myslisz, ze jak cos nie smierdzi to nie truje, to wtedy okej.

Przy sprawnym aucie o ile nie wdychasz bezpośrednio z wydechu to się nie zatrujesz. Mieszkam w mieście wiem coś o tym.

 

10 godzin temu, Proffesor napisał:

bo chyba nie sadzisz,ze np na sto czy 200 lat bedziemy dalej tankowac na orlenie?

Dlaczego nie? Uwierzyłeś w katastrofy klimatyczne i kończące się złoża? My śpimy na węglu, ropie, metalach etc. Nikt tego jeszcze nie ruszył. W Wenezueli ile ropy, taniej niż kokokola z maka chodzi.

10 godzin temu, Proffesor napisał:

No po prostu pewne zmiany musza zajsc, to jest naturalne odchodzenie od starego na rzeczy czegos nowszego ulepszonego inaczej dalej bys ganial z maczuga.

Musi to na Rusi. W tym przypadku zamieniasz maczugę na suchy patyk, do tego drogi.

10 godzin temu, Proffesor napisał:

Co do zasady w wiekszosci przemieszczam sie rowerem po miescie, co nie znaczy, ze nie wiem co to jest kurwa samochod.

A ja się przemieszczam samochodem wśród innych samochodów i nic mi nawet w korku nie śmierdzi, stare śmietniki na kółkach bardzo żadko się trafiają i je zwykle wyprzedzam bądź włączam obieg zamknięty i po problemie. Smród to poczuje raz na ruski rok, to już nie czasy że jeździ się syrenką w dwusuwie.

10 godzin temu, Proffesor napisał:

Czy to sie nam podoba czy nie, to ja nie rozumiem rozpaczy n zakazem aut spalinowych , bo to jest myslenie krotkowzroczne bardzo, oczywiscie wynika z tego,ze poki co ludzie nie maja przedstawionej atrakcyjnej alternywy z jakiegos powodu.

To już Twój problem że nie rozumiesz ograniczania wyboru, a póki co lepszej alternatywy nie ma i żyć jakoś trzeba.

10 godzin temu, Proffesor napisał:

Za to martwi mnie ingerecja bardziej w cialo typu obowiazkowe szczepienia,a kwestie motoryzacyjne naprawde sa akutualnie biciem piany .

Już powiedziałem, pianę będziesz bił przy sklepowej półce gdy elektrykiem będą Ci wozić towary. To wymaga srogiej infrastruktury która sama się nie utrzyma. 

 

Nie chcesz to się po prostu nie szczep, mnie nikt nie zmuszał i tego dziadostwa nie brałem. Nie chcesz spalinowych to jeździj rowerem/hulajnogą/komunikacją/elektrykiem ale nie wmawiaj mi że to jakiś postęp. Niech sobie będą te elektryki, ale bez zakazywania aut spalinowych. Motoryzacja to jeden z symboli wolności, wolnego podróżowania, a to próbuje się nam odebrać dając w zamian namiastki.

 

Nawet w kwestii tej gównianej paraekologii elektryki przegrywają ze spalinowymi pojazdami. 

 

Najlepsze są stacje ładowania elektryków napędzane potężnymi generatorami w dieselu :D

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o scalenie postów:

 

https://tarnogorski.info/tysiace-ludzi-na-ulicach-sri-lanki-prezydent-musial-uciekac-ze-swojej-rezydencji-wideo/

 

 

Tutaj ciekawe materiały w formie wideo. Niby nie na temat, ale czy świrus z auchan nie jest pewnym narzędziem do niszczenia gospodarki? Lockdowny te sprawy. Tutaj mamy przedstawiony sposób leczenia, im szybciej je wprowadzimy tym lepiej.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś więcej mi się przewija na portalach o wajrusie m.in Europa:

https://www.rp.pl/covid19/art36675251-w-europie-zaczyna-sie-kolejna-fala-zakazen-koronawirusem

W Polsce jak się sprawa ma? Minister zdrowia daje zalecenia zielone światła na noszenie maseczkom ludziom z grupy ryzyka:

https://www.rp.pl/polityka/art36669321-koronawirus-minister-niedzielski-zaleca-noszenie-maseczek-osobom-z-grup-ryzyka

Profesor z Polski mówi coś o obowiązku szczepień dla ludzi powyżej 60 roku życia:

https://www.rp.pl/covid19/art36659891-prof-simon-obowiazkowo-bym-zalecil-szczepienia-wszystkim-po-60-roku-zycia

Znowu Wuhan? Tym razem przypadek Cholery:

https://www.rp.pl/zdrowie/art36677841-chiny-potwierdzaja-przypadek-cholery-na-uniwersytecie-w-wuhan

 

Jesień is coming...Nowa fala is coming

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 19:22, Proffesor napisał:

No po prostu pewne zmiany musza zajsc, to jest naturalne odchodzenie od starego na rzeczy czegos nowszego ulepszonego inaczej dalej bys ganial z maczuga.

Z uwagi na znalezionego niusa jestem zmuszony zacytować ten sam fragment drugi raz:

 

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,28663914,komisarz-policji-przez-elektryki-nie-mozemy-lapac-przestepcow.html

 

 

Trzymaj się rzeczywistości, nie marzeń Panie Profesor.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/10/2022 at 7:27 AM, Imiennik said:

Tutaj mamy przedstawiony sposób leczenia, im szybciej je wprowadzimy tym lepiej.

O ile to lekarstwo nie było celem choroby od samego początku.

Tworzymy problem, bo potrzebujemy wprowadzić rozwiązanie...

Sri Lanka w środę będzie miała nowego prezydenta. Potem nowy rząd, i nowy "kredyt zaufania społecznego". Czego nie będzie miała - prądu, ropy, benzyny, rezerw walutowych... A "były prezydent" jakoś sobie poradzi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Już coś więcej mi się przewija na portalach o wajrusie m.in Europa:

https://www.rp.pl/covid19/art36675251-w-europie-zaczyna-sie-kolejna-fala-zakazen-koronawirusem

W Polsce jak się sprawa ma? Minister zdrowia daje zalecenia zielone światła na noszenie maseczkom ludziom z grupy ryzyka:

https://www.rp.pl/polityka/art36669321-koronawirus-minister-niedzielski-zaleca-noszenie-maseczek-osobom-z-grup-ryzyka

Profesor z Polski mówi coś o obowiązku szczepień dla ludzi powyżej 60 roku życia:

https://www.rp.pl/covid19/art36659891-prof-simon-obowiazkowo-bym-zalecil-szczepienia-wszystkim-po-60-roku-zycia

Znowu Wuhan? Tym razem przypadek Cholery:

https://www.rp.pl/zdrowie/art36677841-chiny-potwierdzaja-przypadek-cholery-na-uniwersytecie-w-wuhan

 

Jesień is coming...Nowa fala is coming

 

"Raz danej władzy nie oddamy.."

władzy nad Twoim zdrowiem

władzy nad Tobą

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine

Kontrola dużej liczby społeczeństwa, powtórka rozrywki ma być.

Coś o trzeciej dawce ,,przypominającej" (tak co poczytałem przyjęło ją około 20-30% Polaków):

Szczepienia na koronawirusa w Polsce - statystyki i dane na 6 lipca 2022 r. Ile osób się zaszczepiło? - Dzień Dobry TVN

Dawkę przypominającą przyjęło 11 944 315 osób

 

U mnie większość znajomych wzięło dwie dawki, mało kto się dał nabr...znaczy przyjąć dawke przypominającą :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski przegrywa z dziennikarzem Onetu. Chodzi o wyniki testów na koronawirusa

Jacek Kurski skierował przeciwko autorowi publikacji Kamilowi Dziubce prywatny akt oskarżenia na podstawie art. 212 kodeksu karnego, uznając, że dziennikarz Onetu go zniesławił. Według Kurskiego materiał był "publikacją skandaliczną i nieprawdziwą".

Sąd potwierdził też, że w dokumentacji medycznej Szpitala MSWiA w Warszawie znajduje się informacja o dodatnim wyniku testu Jacka Kurskiego, który ujawniliśmy.

"Poczynione zarzuty padły w ramach dziennikarskiej wolności do wyrażania opinii, nadto były potwierdzone wynikami testów laboratoryjnych" - dodał sąd.

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kurski-przegrywa-z-dziennikarzem-onetu-chodzi-o-wyniki-testow-na-koronawirusa/3zw6f28?utm_source=www.wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

To tylko QR...

 

Protesty pod oddziałem Chińskiego Banku Centralnego z powodu zamrożonych kont.

W prowincji Henan setki osób protestowało z powodu zamrożonych kont, gdyż niektóre chińskie banki wstrzymały wypłaty depozytów. Karty kredytowe nie działają. Obecnie władze wysyłają potencjalnych protestujących na kwarantannę (Covid).

 

Filmik nakręcony w Guangdong, stolicy prowincji Henan, najbiedniejszej ale i najludniejszej w Chinach. 400 000 depozytariuszy od kwietnia nie może odzyskać swoich pieniędzy, w sumie około 6 mld dolarów. Władze blokują protestującym aplikacje Wechat i Alipay które służą do płatności.

 

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

Z uwagi na znalezionego niusa jestem zmuszony zacytować ten sam fragment drugi raz:

 

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,28663914,komisarz-policji-przez-elektryki-nie-mozemy-lapac-przestepcow.html

 

 

Trzymaj się rzeczywistości, nie marzeń Panie Profesor.

 

Nawet nie chce mi sie dyskutowac, ale poniewaz juz drugi raz jestem wywolany to sie odniose:) to nie sa moje marzenia tylko wlasnie rzeczywistosc (w przyszlosci) , moje marzenia to wiesz jak kazdego w moim byc moze blednym przeswiadczeniu czasy dziecinstwa, a u mnie to u mnie to PRL, wiec wiesz vhs,walkman,opel msrod brud i ubustwo, tak juz jest skonstruowana ludzka psychika (dziecka) , ale Ty zyjesz marzeniami, ze zawsze beda spalinowe, bo cos tam, tylko niestety zobacz jak zmienia sie rzeczywistosc i teraz pomysl sobie jak szybko zmiany postepuja od tego chocby mojego dziecinstwa gdzie ludzie nie mieli nawet telefonu stacjonarnego w wiekszosci i dzwonili z budek telefonicznych, a to przeciez tak niewiele czasu uplynelo (w skali nieskonczonsosci to juz wogole pstrykniecie palcem) ,wiec dlatego twierdze, ze idiotyzmem jest bronic akurat tych wynalzkow ,ktore nas truja powoli ,ale truja i nie chodzi o sam smrod, bo sie doczepiles do tego,ale wiesz jak Ci sie gaz ulatnia w mieszkaniu np to zanim poczujesz mozesz juz byc po drugiej stronie teczy,wiec nie trzymajmy sie smrodu .

Tak,wiec nie wyobrazam sobie ,ze za 100 lat dalej beda siniki spalionowe, o ile ludzkosc sama wczesniej nie wyginie od niekotrolowanych atomic, to jednak wiekszym jest prawdopodobienstwo odchodzenia od starych wynalazkow na rzecz ich nowych ulepszonych wersji mniej szkodliwych dla zdrowia i srodkowiska i wcale nie jestem jakims maniakiem zielonej energii, ba jaram tyton,ale wole jezdzic rowerem po miescie niz stac w korkach czy tluc sie miejska komunikacja , tak wiec naprawde znajdz sobie kogos z kim bedziesz sie wyklucal innego , bo ja po prostu wyciag proste wnioski z rzeczywistosci, a czy mi sie one podobaja czy nie to juz inna sprawa i nie mam na to wplywu, tak jak wiekszosc nie ma wplywu.

Pisales tez,ze jak nie chce to nie musze sie szczepic, owszem do tej pory tego nie zrobilem, bo nikt mnie nie zmuszal,ale co bedzie jak nas zmusza? nie moga? no coz mysle,ze beda mogli i wtedy co zrobisz? wiec sprawa tego co mi ktos chce zaaplikowac , o tym chyba tez jest temat , jest dla mnie istotniejsza niz to czy bedziemy jezdzic elektrykami czy spalinowymi, bo akurat pierwsza rzecz moze zaszkodzic druga odwrotnie,wiec nie mozna negowac wszystkiego co przyniesie przyszlosc, trzeba zachowac jednak zdrowy rozsadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.