Skocz do zawartości

Audycja Marka na stronie głównej wykopu


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając stronę główną wykopu zauważyłem, że dostała się na nią audycja Marka o samotnych matkach:

 

https://www.wykop.pl/link/5307211/zanim-zwiazesz-sie-z-samotna-mama-z-dzieckiem-strefasamca-pl/

 

401 wykopów/38 zakopów na tą chwilę, niezłe proporcje.

Taka tam ciekawostka.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusowane są wciąż komentarze nawet skrajnie białorycerskie. Te o podobnym wydźwięku jak na forum są na minusie. Nie wiem czy zdąrzyły się pojawić komentarze o incelach. To standard jak się piszę, że samotne matki złe albo nie chce się przebolcowanych panien.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Bo takie np. jak "Nigdy się nie zwiążę z samotną matką, bo nigdy nie będę ważniejszy od jej dziecka. Chyba, że będę samotnym ojcem albo rozwodnikiem", czy "Jestem świeżo po związku z samotna matka 29+3 lvl było tak cudownie jak zesłanie do gułagu." czy "Wychowywanie czyjegoś bachora to najgorsze co może się mężczyźnie przydarzyć..."* są mocno na plusie, więc jednak nie jest tak tragicznie z tym myśleniem w narodzie.

 

 

A już hitem hitów jest ten komentarz różowego paska: "Kiedyś się nad tym zastanawiałam i nie ma logicznego powodu dla którego miałabym np. wiązać się z samotnym facetem z dzieckiem czy w przypadku faceta z kobietą z dzieckiem. Jeżeli ma się wybór to zwyczajnie nie warto w takie związki się pakować. O ile ma się wybór. A patrząc po częstych komentarzach wykopów to nie zawsze ten wybór jest. Więc nie dziwię się facetom, że nie chcą kobiet z dziećmi bo sama bym też nie chciała"

 

Jest dobrze. Jest dyskusja, jest mnóstwo rodzynków w cieście, jest dobrze.

 

* rozumiem, że ten konkretny komentarz jest na poziomie typowego Sebiksa ale merytorycznie i ewolucyjnie jet jak najbardziej słuszny. Wot niedyplomatyczne przedstawienie. Może się chłop dotrze. A może to zwykły Seba, który wyraził swoje, skądinąd słuszne w jego subiektywnym świecie zdanie.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na 2 rzeczy:
1. Ludzie mają lekką bekę z tego "strefasamca" - kojarzą to z jakimiś przegrywami czy jakąś stroną dla frustratów.

2. Chyba weszli hejterzy, na pewno - piszą, że lektor beka i czka.

 

Chyba dobrym posunięciem jest to, że nowa nazwa samiecweb nie może mmieć nazwy kojarzącej się bezpośrednio z płcią mądrą.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał:

Przypomnij sobie ile tobie czasu zajęło otwarcie oczu.

 

Święte słowa. Sam przez rok byłem w związku z młodą mamą. Jak teraz sobie pomyślę jak byłem blisko przegrania życia przez haj zakochania, to dosłownie włos się jeży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam dużo chłopaków swojego czasu poruszały tematy forumowe. Między innymi kiedyś czytałem artykuł o braku seksu w małżeństwie tak zaszedł daleko, że wylądował na sadisticu i miał wiele pozytywnych ocen. Mężczyźni w małżeństwach/rozwodach pisali o tym :D i potwierdzali. Tam sporo ogarniętych ludzi siedzi :) oczywiście gdy pod jakimś tematem pojawią się kobiety i ich argumenty to wiadomo tworzy się "rezerwat" :D A swoją drogą ostatnio kolega mi podkręcał swoją znajomą z bomblem. :) Opowiedziałem o tym ojcu ten przez telefon się roześmiał i mówi : "z przychówkiem ? później usłyszysz nie jesteś moim ojcem, daj se spokój. Lepiej na wakacje wydaj niż na obce. :) " Mam mądrego tatę. 

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem w komentarze. Poziom argumentów oburzonych kobiet jak zwykle poniżej zera. Widzę jednak że większość ludzi tam pisze ogarnięte wpisy. To jest dobre:

 

Cytat

Trochę starszy kumpel też miał przeboje, kiedy taka laska z dzieckiem, po 4 miesiącach już bliskiej relacji (ale chyba nie oficjalnego związku), dała mu ultimatum, że biorą kredyt na mieszkanie, albo nie ma sensu tego ciągnąć xD Albo jeszcze inna, która strzeliła focha, bo po 3 miesiącach podobnej znajomości, nie chciał jej synowi kupić fify, a ten tak przecież prosił "wujka" xD Ostatnia akcja była taka, że miał już z taką laską normalny związek, ale ojciec dziecka zaczął się wp@##!@@ać coraz bardziej, no i on nic nie mógł z tym zrobić, bo przecież bolec miał do tego prawo. Dziecko bardziej kibicowało rodzicom i po 2 latach związek poszedł w p$!$u, a kumpel pół roku leciał na prochach, bo do dzieciaka się w sumie przyzwyczaił, a i ciężko mu było przejść przez to, że został wywalony jak jakiś brudny kundel, który dostarczył rozrywki i sp@##!@@aj. Oni do dzisiaj są szczęśliwą rodzinką i pewnie nawet nie pamiętają takiego typa. Od tamtej pory już nie tknął takiej dziewczyny, nawet na przygodne ruchanko.

 

Cytat

A mój sąsiad przez rok był z sąsiadką ( samotna mamusia) i u niej mieszkał ( bez ślubu) jak kupił sobie mieszkanie w klatce obok oczywiście tylko na siebie to zaczęła mu ryć banię że myśli tylko o sobie a ona ma dziecko i to mieszkanie powinni kupić wspólnie żeby kiedyś dziecko odziedziczyło. To że kolega ma dziecko z inną kobietą to już ją nie interesowało, to że mieszkanie kupił za gotówkę i były to tylko jego pieniądze też nie . Uciekł od wariatki.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Analconda napisał:

1. Ludzie mają lekką bekę z tego "strefasamca" - kojarzą to z jakimiś przegrywami czy jakąś stroną dla frustratów.

Skoro już o tym mowa, dodam swoje 3 grosze.
Swego czasu miałem duży dystans do kanału "zen jaskiniowca", z uwagi na nazwę, która budziła skojarzenia z nabuzowaną testosteronem małpą, a nie świadomym facetem. Myślę, że w przypadku nazw typu 'braciasamcy', niektórzy mają podobne skojarzenia. Nazwa nie do końca oddaje ducha tego forum, czyli bycie świadomym mężczyzną oraz umiejętne zarządzanie swoimi zasobami. No ale to luźna myśl, nie nawołuję do łapania za widły i pochodnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

. Ludzie mają lekką bekę z tego "strefasamca" - kojarzą to z jakimiś przegrywami czy jakąś stroną dla frustratów.

2. Chyba weszli hejterzy, na pewno - piszą, że lektor beka i czka.

Kto by się przejmował pierdoleniem białych rycerzy, Januszów, atencjuszek i samotnych matek. Lachę na nich kładę. Jeszcze się przekonają kto tu ma rację. A lekcja będzie bolesna ????

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop

Obawiam się, że większość ludzi to istoty bezrefleksyjne. Będzie za każdym razem racjonalizacja typu "to zła kobieta była" miałem pecha. Jak Michał Wiśniewski ile to już małżenstw? Lol. Jak nie szczekasz tak jak oni to dostaniesz społeczną łatkę incela. Sam Rafał O. przyznał, że nie wolno źle mówić na temat kobiet. Co świadczy o tym, że jest jakieś społeczne tabu, które od razu niszczy wizerunek jeśli się zacznie o tym mówić. Żyjemy w jakiejś cenzurze.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry komentarz na wykopie:

Cytat

W życiu miałem styczność z 3 samotnymi matkami. Żadna z tej relacji nie była absolutnie związkiem czy nawet romansem. Były to znajomości (no, trochę bardziej zażyłe) , które wynikały z mojej obecności w takim, a nie innym otoczeniu. Jeden wspólny mianownik. Wydojenie jelenia z czego się da i ile się da. Samotna matka, na 99% zawsze jest słabo sytuowana, co nie powinno dziwić, bo w pojedynkę z jednej pensji (o ile w ogóle pracuje) ciężko utrzymać siebie, dziecko i mieszkanie. Dlatego też w mniej lub bardziej kurtuazyjny/dyplomatyczny/elegancki lub nie sposób ale zawsze takie osobniki próbują wyciągnąć coś od faceta. Ja nigdy nie doszedłem w tych relacjach (powtórzę - były to znajome) do levelu pt. "poznaj mojego bąbelka" ale już z daleka czułem ten smrodek. Owszem, samotne matki w 7 na 10 przypadkach to dupy nieziemskiej wprost urody, co pozwala im dość skutecznie usidlić bezmózgich frajerów. Jednak facet, który ma poukładane w głowie szybko połapie się o co tu chodzi i podziękuje za dalszą znajomość.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś jak zwykle do herbaty włączam moje wstydliwe uzależnienie, czyli czytanie wykopu. Patrzę - jakiś link o teoriach spiskowych, co to może być. Klikam - a tam Radio Samiec, no to słucham :D Co jakiś czas audycje Marka wypływają na główną Wykopu, szkoda tylko że tak rzadko, ale i tak trzeba docenić chociaż to, bo wykop generuje dużo ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejter na wykopie który na 100 procent jest Włosimierzem oszalał z zazdrości (jebać Cie ulany brudasie, jeśli to czytasz) i zaczał pisać pierdoły o Marku w komentarzu. Login to Mama-Marka, wiec to na pewno Fejmuchowski. 

 

Jeśli ktoś z Was ma konto na wykopie to zgłaszajcie go:

 

https://www.wykop.pl/ludzie/mama_marka77/

 

@Mosze Red @Marek Kotoński

 

To są ludzkie śmiecie. Głupi fejm Radio Samiec na Wykopie nawet ich wścieka.

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.