Skocz do zawartości

Jasnowidz Oskar


deleteduser159

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dwa odcinki i mocno się coś kupy nie trzyma.

 

W tym o Olewniku "jasnowidz" mówi że go zabili na imprezie, a wiadomo że zabito go znacznie później, gdy go przetrzymywano. Tak mi się przypomina przynajmniej.

 

W odcinku o talmudzie udowadnia że nic tam złego nie ma, na przykładzie kilku losowo otwartych stron ? Napisałem komentarz nawet:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FyW8hLU4DqA&t=18s

 

Dzień dobry. Nie czytałem talmudu, ale kilka rzeczy mnie zastanawia. Proszę sprostować jeśli się mylę:

 
1. Jak na podstawie kilku losowo wybranych fragmentów, które Pan pokazał, można opiniować zawartość tak wielkiej księgi? Nie czytał jej Pan, dopiero ją kupił, skąd więc wiedza co tam jest?
Tak samo można zrobić z książką "Mein Kampf", wskazać kilka fragmentów i wyjdzie że książka jest ok.
 
Czy wie Pan ile jest ksiąg talmudu?
 
2. Pisze Pan o kilku tysiącach lat - natomiast wikipedia mówi zupełnie co innego, cytuję: Talmud jako uporządkowany zbiór praw religijnych, normatywnie spisany został około 400 roku n.e (talmud jerozolimski) i około 500 roku n.e. (talmud babiloński)[1], zawiera w sobie tradycję między III wiekiem p.n.e. a VI wiekiem n.e.
 
3. Co z powszechnie znanymi fragmentami talmudu o tym, że goje mają służyć Żydom? Goj to nie tylko chrześcijanin, ale KAŻDY kto nie wyznaje judaizmu.
 
4. Co z wypowiedzią znanego rabina, że goj ma żyć długo bo jest zwierzęciem dla Żyda i ma być dla niego użyteczny? https://pl.wikiquote.org/wiki/Owadia_Josef
 
5. Czy jest Pan zdrowy? Tego nie wiem, ale wiem że ma Pan nadwagę, która zdrowiem nie jest. To obciążenie całego organizmu. To jak to jest z tym uzdrawianiem?
 
Pozdrawiam.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi jasnowidzami sprawa jest prosta. Weryfikacji można dokonać łatwo, szybko i bezboleśnie (dla weryfikującego :- ). Ten tak jak i inni, których nazwisk nie będę cytował wypadł na tym polu słabo i tyle w temacie. Zastanawia mnie bardziej jak oni nabierają tylu ludzi? Wszystko na zimny odczyt?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnowidz Oskar z Wrocławia - K*&^ co się dzieje w tym mieście? Przewracające się tramwaje, hejterzy ze skrajnie niskim IQ, jasnowidze...?

Gość twiedzi, że miał wizje, że spadnie ten samolot z Iranie ale nie miał czasu na kręcenie filmów, ma tysiące telefonów - XD
"Przeżyje wojnę 3% ludzkości", najpierw mówi, że będzie 3 wojna ale nie w tym roku (nie jutro nie za tydzień), potem mówi "jeśli będzie".

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=jpe9NUpTZcc

10:25 XD ta. Obróbka takiego filmu to trwa długość tego filmu + max 5min. + render który robi się sam, zostawiasz i odbierasz po określonym czasie.

Gościu wali ścieme albo jest psychicznie chory.

Moim zdaniem wali ścieme.

 

Przepowiada albo coś co jest oczywiste albo mówi, że wiedział, że coś się stanie tylko nie nagrał XD

Edytowane przez Analconda
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegłość w znajomości technik mentalistycznych typu : zimny odczyt, gorący odczyt i inne i sam mogę być wróżbita, jasnowidzem, mistrzem duchowym, uzdrowicielem i kimś tam jeszcze. trzepiac grubą kasę na naiwnych.

 

O wszystkich jasnowidzach mam to samo zdanie więc jakiś Oskar nie jest wyjątkiem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.