Skocz do zawartości

Cześć


deleteduser86

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia

 

Czytam forum od dłuższego czasu, teraz postanowiłem sam zacząć  pisać. Lat 40 , w stałym związku, doświadczony z kobietami aż nadto i w związku z doświadczeniami podzielający większość obserwacji z forum. Jak chyba każdy miałem w swim życiu epizody białorycerstwa brrrr ?

Jestem pasjonatem sportów walki, które uprawiam od wielu lat, obecnie już tylko amatorsko. Interesuję się bardzo wieloma rzeczami. 

 

Będzie mi bardzo miło podyskutować z wami.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witaj na forum.

  Pewnie trenowałeś boks(wspaniały sport). Z stąd pseudonim i awatar?

Kryje się za nim jeszcze jakaś historia? Twój idol, autorytet?

Mimo pewnych wypowiedzi (częściowo złe zinterpretowanych), bardzo go cenie za osiągnięcia.

  Większość przechodziła przez okres białorycerstwa, w większym czy mniejszym stopniu.

Każdy z pewnością, zapłacił swoją cenę, za takie zachowanie.

  Postawiłeś sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Udzielając bardzo ciekawą i według mnie trafną odpowiedz.

Czekam na następne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dakota napisał:

  Witaj na forum.

  Pewnie trenowałeś boks(wspaniały sport). Z stąd pseudonim i awatar?

Kryje się za nim jeszcze jakaś historia? Twój idol, autorytet?

Mimo pewnych wypowiedzi (częściowo złe zinterpretowanych), bardzo go cenie za osiągnięcia.

  Większość przechodziła przez okres białorycerstwa, w większym czy mniejszym stopniu.

Każdy z pewnością, zapłacił swoją cenę, za takie zachowanie.

  Postawiłeś sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Udzielając bardzo ciekawą i według mnie trafną odpowiedz.

Czekam na następne.

Cześć. Tak, w swoim życiu zrobiłem przekrój tego co dziś nazywamy MMA, trenując: judo, karate kyokushin, kick boxing a na końcu już sam boks (taka moja dojrzała miłość). Tyson w swoim prime był ekscytującym zawodnikiem, a dziś podoba mi się też jako człowiek, który do paru podstawowych prawd o życiu doszedł, lubię go posłuchać/poczytać. Stąd avatar i nazwa. 

 

Mimo 40 dych na karku staram się trzymać formę i nauczać młodszych w sporcie tego co sam potrafię  (robię to bardziej z pasji niż dla kasy). Tak samo mam nadzieję wnieść coś pozytywnego na forum, podzielić się swoim niemałym doświadczeniem z kobietami i nie tylko. Równie dużą ochotę mam aby  posłuchać/poczytać  innych użytkowników. Człowiek uczy się całe życie, zatem zawsze warto  otworzyć się na doświadczenia innych i samemu wynieść z nich coś pozytywnego do swojego życia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.