Skocz do zawartości

Sprawdzanie dziewictwa.


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy faceci usilnie na żonę szukają dziewicy. Może chcą się wykazać, prowadzić ją i nauczyć po swojemu? Przy okazji nie powie mu, że gość jest kiepski w łóżku. Nie mówię już o tym, że taka kobietka jest niedoświadczona więc i przyjemność mniejsza.

 

Jednak szukanie dziewicy na żonę, nie jest dobrym pomysłem, gdyż ta po jakimś czasie zacznie się zastanawiać jak to jest z innym. Po pewnym czasie postanowi to sprawdzić i mamy zdradę. Z ciekawością i chęcią nabycia nowych doświadczeń raczej nie wygrają żadne sentymenty, przysięgi.

Edytowane przez Szczery Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Szczery Człowiek said:

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy faceci usilnie na żonę szukają dziewicy.

Bo wiedza o istnieniu telegonii. Ostatnio wrzucałem na samiecweb fajny art o tym. 

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-telegonii-lubo-co-powinna-wiedziec-kazda-dziewczyna-lub-kazdy-chlopiec-2016-01

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Tylko na moralnej podstawie może się odrodzić nasz naród, Święta Ruś.

Rosyjskie Kobiety! Brońcie i chrońcie swoją wrodzoną moralną czystość i naturalne piękno przed zamachem współczesnego wulgarnego szatańsko-konsumenckiego społeczeństwa Kusiciela. Ceńcie swoje boskie powołanie kontynuatorek Rodu największego narodu Ziemi – NARODU ROSYJSKIEGO. "

 

Co to do k...wy nędzy jest ?!

Ruskie narzędzia wpływu ?

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze dziewica była gwarancją "sukcesu" związku- hahaha.

 

Jeżeli kobieta ma koło 25 roku życia i nigdy nie uprawiała seksu, to musi z nią być coś grubo nie tak.

 

Spotykałem się z paroma kobietami z którymi jedyny seks jakiego mogłem zaznać to tzw. seks pocierany w ubraniach, z ciekawości podrążyłem temat w poszukiwaniu aspektów psychologicznych problemu , no i

 

najczęściej były to katolickie brednie- poczucie winy, seks to grzech, błona jest święta  itd. lub ojciec, matka którzy wzbudzali w niej poczucie winy, nienawiść do swojego ciała - masakra.

 

Osobiście najbardziej lubię jak kobieta miała wcześniej partnera, dwóch, kilku  wtedy wszystko jest na swoim  miejscu.

 

W końcu ja też nie jestem "dziewicem" .

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie seksualne kobiet oprócz wspomnianej telegonii rodzi większość patologi w związkach. Na samym forum to widać po zakładanych tematach jak przeszłość rujnuje. Tutaj albo jakiś były w tle, traktowanie faceta jak zapchaj dziury po kimś, wybrzydzanie, zmienianie jak rękawiczki, traktowanie jak beta bankomat bo tęsknota za Chadami i wiele innych atrakcji. To może zepsuć nawet względnie fajne dziewczyny. Jednak dzisiaj tak czy siak trudno już o zdrową emocjonalnie kobietę dzięki instagramom, tik tokom, fb itd. Pamiętam gdzieś były badania, z których jednoznacznie wynika, że liczba partnerów u kobiet wpływa na trudności w budowaniu zdrowej więzi.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RENGERS napisał:

Gdyby jeszcze dziewica była gwarancją "sukcesu" związku- hahaha.

 

 

 

Też uśmiałem się jak młoda norka. Niestety  prawda, ożeniłem sie z hexą (z j.niem) którą poznałem jako dziewicę. Niestety jestem tutaj, więc sami widzicie - nie ma żadnej gwarancji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andreff napisał:

ponieważ wiadomo że ten walor zanika już w gimnazjum. 

nie u wszystkich,zdarzają się po 20-tce dziewice i w późniejszym wieku też

 

50 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

gdyż ta po jakimś czasie zacznie się zastanawiać jak to jest z innym. Po pewnym czasie postanowi to sprawdzić

może tak, może nie, jak pisałem wcześniej jest najbardziej przywiązana to tego, który ją rozdziewiczył...a jeśli jeszcze telegonia miałby znaczenie to już w ogóle. Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby przyszła żona nie była dziewcą, na wielu wioskach, do dzisiaj tak jest, także w niektórych kręgach religijnych. 

 

 

6 minut temu, RENGERS napisał:

Gdyby jeszcze dziewica była gwarancją "sukcesu" związku- hahaha.

Gwarancji nigdy nie ma, natomiast moim i nie tylko zdaniem, dziewica przywiązuje się najmocniej do swojego pierwszego partnera seksualnego.

41 minut temu, Łabędź napisał:

Pozatym słyszałem o metodach chirurgicznego przywracania dziewictwa.

ja p....ole, tu nie chodzi o błonę samą w sobie, tylko o kontakt seksualny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odgrywa tu rolę (…) nieuzasadniona obawa, że niedziewica nie potrafi już kochać [...] czule, gdyż wyładowała [...] swą energię w pierwszym, wiośnianym uczuciu. Ponadto ma wskazywać na lekkomyślność charakteru, skłonność do zdrady małżeńskiej itp. Poza tym zaznała już rozkoszy płciowej, jest się [więc] narażonym na ewentualne fiasco przy porównaniu. Tyle ze strony mężczyzn.

 

 

hehe, już wtedy wiedzieli, wiadomo, jak tam jednego miała czy paru to nie musi wskazywać ale jednak badania pokazują, że im więcej miała kobieta przed tobą partnerów tym większa szansa rozpadu związku. więc coś w tym było.

 

Ciekawe na ile naprawdę stosowano te dziwaczne metody, a na ile lubi to być grubo przesadzone w takich artykułach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leniwiec napisał:

nie u wszystkich,zdarzają się po 20-tce dziewice i w późniejszym wieku też

Racja, zawsze są jakieś wyjątki (chlubne, czy niechlubne?)  Pracuję z taką osobą, 54 lata, dziewictwo jest, i jest też mnóstwo świadków świadczących za tym faktem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ntech napisał:

" Tylko na moralnej podstawie może się odrodzić nasz naród, Święta Ruś.

Rosyjskie Kobiety! Brońcie i chrońcie swoją wrodzoną moralną czystość i naturalne piękno przed zamachem współczesnego wulgarnego szatańsko-konsumenckiego społeczeństwa Kusiciela. Ceńcie swoje boskie powołanie kontynuatorek Rodu największego narodu Ziemi – NARODU ROSYJSKIEGO. "

 

Co to do k...wy nędzy jest ?!

Ruskie narzędzia wpływu ?

Oczywiście, od dawna uważam, że "narodowcy" są potencjalną rosyjską piątą kolumną. Jeśli kiedykolwiek na obszarze Polski zacznie się jakaś wojenna ruchawka, to doskonale wiem, kim będa lokalne "zielone ludziki".

Rosja, słabsza technologicznie i militarnie niż Zachód jako całość, zawsze w swojej historii wyszukiwała lokalną hołotę, nieudaczników, frustratów i zwykłych głąbów, nie mogących się odnaleźć w ewoluującej rzeczywistości i dawała im nadzieję, że jak nadejdzie to wreszcie będą mogli powstać i innym "pokazać" za lata bycia śmieciem i popychadłem. W zamian za pomoc, sabotaż, różnego rodzaju "protesty" etc.

 

Któregoś razu napisze o tym więcej, nie chcę teraz tworzyć offtop'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EMKEJ

 

Telegonia to jakaś paraezoteryka. 

 

Najlepsze są fragmenty o chłostaniu i kamieniowaniu nierządnic. No bajka po prostu. 

 

Ja wyznaję zasadę: "Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja".

 

Artykuł zalatuje zabobonem, społeczniactwem, komuną i plemiennym niewolnictwem.

 

Szczerze mówiąc, to mam w dupie dalsze losy ludzkości, skoro mam żyć jak mrówka w mrowisku, według jedynej słusznej prawdy. 

 

Aparat państwowy WON z instytucją małżeństwa. Jak ktoś potrzebuje umowy, to zapraszam do notariusza - przynajmniej ta cała białorycerska otoczka zniknie i ten kult jakże wspaniałego małżeństwa, gdzie ludzie żyją razem bo muszą. 

 

Wielkaja Rassiija, głód, smród, ubóstwo i gułag.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Wielkaja Rassiija, głód, smród, ubóstwo i gułag.

Kolega EMKEJ w jednym z postów próbował podważać fakt kulistości Ziemi (ciekawe, czy wie, co to jest siła Coriolisa i Wahadło Foucaulta), w innym zaś lądowanie na Księżycu.

Ciekawe, czy również podważał lądowanie na Księżycu radzieckich próbników Łuna, albo Wenera, na Wenus. Wypadało by tutaj być konsekwentnym. Problem "wycelowania" w Księżyc i dostarczenia tam kilkutonowego ładunku tak, by nie uległ zniszczeniu i działał, jest tu kluczowy, ważniejszy IMO od zbudowania bezpiecznej kapsuły dla załogi, obu stronom się to udało.

Również jestem ciekaw jak Gagarin orbitował wokół płaskiej Ziemi.

Chyba, że to tylko ten zepsuty, pedalski Zachód kłamie, "Świeta Ruś" zaś nigdy.

"Święta Ruś" jest czysta moralnie, brzydzi się "nietradycyjnych" zachowań seksualnych. A to, że u oligarchów-kumpli Putina koncertuje prywatnie Elton John, albo lekko hermafrodytyczna Lady Gaga to pewnie plotki jakichś złych, żydowskich języków, podobnie jak rzeczywisty powód rozwodu Putina (plotki znajomych Rosjan).

Edytowane przez No Gods No Masters
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, No Gods No Masters napisał:

Oczywiście, od dawna uważam, że "narodowcy" są potencjalną rosyjską piątą kolumną.

Kogo to obchodzi.

Godzinę temu, No Gods No Masters napisał:

Jeśli kiedykolwiek na obszarze Polski zacznie się jakaś wojenna ruchawka, to doskonale wiem, kim będa lokalne "zielone ludziki".

Jasnowidz?

Godzinę temu, No Gods No Masters napisał:

W zamian za pomoc, sabotaż, różnego rodzaju "protesty" etc.

Ale to przecież "postępowcy" organizują różne tęczowe marsze, blokady itd. To oni jeśli już, choć w małym stopniu, ale jednak destabilizują sytuację w różnych dziedzinach.

 

Godzinę temu, No Gods No Masters napisał:

Któregoś razu napisze o tym więcej, nie chcę teraz tworzyć offtop'u.

Dwa posty niżej, kolejny Twój post o Lady Gadze, Putinie i płaskiej ziemi. No jprdl...

Trochę konsekwencji prosiłbym.

 

 

 

//wracając do tematu: fajnie, gdyby kobieta która w przyszłości urodzi mi dzieci była do czasu poznania mnie dziewicą.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże. Masakra.

Co to za bzdety.

Kiedyś w necie bloga prowadził niejaki "Brunet" typ nazywa się Jacek Wiśniowski, teraz jest coachem od bycia milionerem.

On opisywał na blogu jak sprawdzać czy panna jest dziewicą. Jezu, jakie tam były bzdury.

A szału na dziewice nie rozumiem. To kompleks mało doswiadczonego facet i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wroński napisał:

Odpieprzcie się od Rosji.

Taka drobna sugestia.

Dawno, dawno temu, byłem "funkcyjny" ma dużym forum erotycznym, angielsko i rosyjskojęzycznym. Uczestnikami byli przeważnie mężczyźni, ale były też kobiety. Konwersacje z tą nacją to dla mnie czysta przyjemność, ponieważ hipokryzja tam nie miała miejsca, a wypowiedzi były spontaniczne, bez żadnego owijania w bawełnę. Zwłaszcza wypowiedzi kobiet, gdy pytałem czy ma jeszcze cnotę, czy pytanie o jej preferencje na temat członka jej partnera (regulamin forum dopuszczał takie pytania) Padała konkretna, szczera wypowiedź, a ja sobie musiałem opadniętą szczękę podnosić oburącz, ponieważ nie spodziewałem się takiej prawdziwie szczerej odpowiedzi. W związku z powyższym zgadzam się to co napisane w cytacie, z tym że słowo "drobna" zamieniłbym na "grubsza". Informacje, a właściwie dezinformacje z mediów "głównego ścieku" totalnie lekceważę, nie dam sobą manipulować. Amen.

  

 

 

Edytowane przez Andreff
Stylistyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andreff napisał:

Zwłaszcza wypowiedzi kobiet, gdy pytałem czy ma jeszcze cnotę, czy pytanie o jej preferencje na temat członka jej partnera (regulamin forum dopuszczał takie pytania) Padała konkretna, szczera wypowiedź, a ja sobie musiałem opadniętą szczękę podnosić oburącz, ponieważ nie spodziewałem się takiej prawdziwie szczerej odpowiedzi.

Jakie to były odpowiedzi, jeśli możesz napisać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie napiszę, sorry.  :mellow: To były inne czasy, na forum była specyficzna atmosfera, nie było tematów tabu, wypowiedzi były szczere i spontaniczne. Zacytowanie tutaj byłoby chyba naruszeniem co najmniej  savoir vivre`u.  Na pocieszenie przytoczę najlżejszą wypowiedź którą pamiętam, i która najbardziej mnie się podobała. Uczestniczka forum Swietłana. Jej fotki widziałem, więc mogę opisać. Ładna, dobrze zbudowana, waga ok.80kg - są to istotne szczegóły w tym zdarzeniu. Napisała: wiesz, jak chcę się dobrze zabawić, umawiam się z chudszym ode mnie, dosiadam go na jeźdźca, i mówię mu że mam AIDS-a... :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.