Skocz do zawartości

Przysięgam przed braćmi i samym sobą!


Xymitys

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten dzień, w którym chcę definitywnie skończyć z cukrem, rujnuje to moje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę, obciąża organizm toksynami. Obiecywałem to sobie nie raz, nie dwa, ale zawsze jakaś okazja się trafiła, żeby zjeść ciasteczko w gościach, u rodziny, czasem pizzę, itp, lecz "pałka się przegła", muszę coś z tym zrobić, bo zaczynam się trochę źle czuć sam ze sobą.

Przy okazji również chce przejsć na no-fap. Powiedzmy na początek 30 dni postu. 

 

Zatem, przysięgam przed Wami bracia, że na okres 30 dni wstrzymam się od jakiegokolwiek jedzenia cukru w produktach/posiłkach, oprócz owoców, warzyw, w których to cukier, a właściwie fruktoza występuje naturalnie. Do tego  30 dni no fapu + zero pieczywa - na 30 dni, lecz tu muszę jeszcze skończyć pół chleba, który mi został, bo nie lubię wyrzucać jezenia, ale może pokruszę to ptakom. Start zaczynam od dzisiaj, 26.01.2020r. 

 

Trzymajcie kciuki! :)

Edytowane przez Xymitys
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja została podjęta, przyjmujemy Twoją obietnicę.

 

Od teraz, pilnuj się, i bądź wytrwały.

 

Będziemy Cię obserwować. Nie wiesz jak wyglądamy, a my jesteśmy wszędzie. 

 

Nigdy nie będziesz wiedział, czy któryś z nas, właśnie nie patrzy, kiedy jesz niedozwolony cukier, albo walisz konia.

 

Radzę Ci więc nie oszukiwać. Postanowienie, to postanowienie.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o poscie kilkudniowym na samej wodzie, pomoże ci to oczyścić organizm, wypoziomować cukier i zbuduje silną wolę przy kolejnych słodkich pokusach.

 

Ja mam tak że organizm sam mi mówi że jest za słodko i już kolejnego gryza cisatka nie biore. Cukru niestosuje kilkanascie lat.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na razie jest dobrze, zero cukru, zero gruchy :P, pieczywa chyba dzisiaj spróbuję bo jestem u rodziny i tam mała imprezka... Ale już prawie przy końcu, więc powiedzmy, że może ujdzie... Najbardziej jestem zadowolony z braku cukru, szczególnie w ten czwartek i gruchy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.