Skocz do zawartości

Przywitanie - mój "pierwszy raz" na forum.


EP_Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, tego jakże wyjątkowego w "internatach" miejsca.

Nie byłem w żadnym związku, nie wiem czy to dobrze, czy źle.
Mam na imię Patryk, skończyłem 26 lat, zaciekawiony relacjami międzyludzkimi i różnicami płci, pewnego czasu natrafiłem
przypadkowo na kanał Radio Samiec (na YT), od najmłodszych lat miałem świadomość istnienia pewnej cechy u kobiet tzn.  - "gadzi mózg"
niestety nie byłem w stanie tego nazwać w tamtym czasie. Moje obawy się potwierdziły, nauczony doświadczeniem szukałem wiedzy na ten temat. 

Audycje autora kanału na YT zaciekawiły mnie do tego stopnia, że słucham go do dzisiaj.
Zdecydowałem się założyć konto na tym forum, dopiero teraz.

Myślę, że nie będzie to czas stracony, a przeznaczony na pogłębianie wiedzy odnośnie kobiet i sposobie ich myślenia. 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EP_Patryk napisał:

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, tego jakże wyjątkowego w "internatach" miejsca.

Nie byłem w żadnym związku

W czym to przeszkadza w niczym, zawsze to możesz nadrobić, najlepiej , żebyś skupił się na rozwoju zawodowym, zrozumiał system, relacje damsko męskie, prawo, dopiero szukał panny, jak to zrozumiesz. To że nie miałeś to ch7j, tylko się tym pannom nie chwal :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Boromir napisał:

W czym to przeszkadza w niczym, zawsze to możesz nadrobić, najlepiej , żebyś skupił się na rozwoju zawodowym, zrozumiał system, relacje damsko męskie, prawo, dopiero szukał panny, jak to zrozumiesz. To że nie miałeś to ch7j, tylko się tym pannom nie chwal :) 

Racja, na Radio Samiec często ta kwestia jest powtarzana. Facet ma czas, kobieta już nie - prokreacyjny. Lepiej na początek zająć się ogarnianiem życia, niezależność itd. - kobiety powinny się znaleźć.
Ale tak z drugiej strony to by wyszło, jakbym wspomniał o tym, że nikt mnie nie chciał - że mam niskie poczucie własnej wartości. Pamiętam jak moja bratowa, wspominała że za jej mężem "oglądało" się wiele kobiet, mówiła to jakby z dumą, nie z zazdrością. Na kanale RS też autor o tym wspomniał, że kobieta widzi wartość w innym mężczyźnie w przypadku kiedy inne kobiety, inne osoby myślą w ten sam sposób.  

Może to w niczym nie przeszkadza, brak związków w przeszłości i obecnie. Ale docinki już mam od jakiegoś czasu, nawet ze strony rodziny. Też to było na kanale, życie jest jakby schematyczne - większość spraw się powtarza.
Nie sądziłem, że w krótkim czasie będzie taki odzew w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Boromir napisał:

W czym to przeszkadza w niczym, zawsze to możesz nadrobić, najlepiej , żebyś skupił się na rozwoju zawodowym, zrozumiał system, relacje damsko męskie, prawo, dopiero szukał panny, jak to zrozumiesz. To że nie miałeś to ch7j, tylko się tym pannom nie chwal :) 

Nie bądźmy aż tak radykalni. :) Dobrze jest zdobywać doświadczenie z pannami równolegle z rozwojem zawodowym. Byle tylko uważać, zabezpieczać się, nie wchodzić bez doświadczenia w poważne relacje typu LTR, a już broń Boże ślub.
 

Ja nowemu koledze proponuję właśnie poznawanie kobiet, żeby obył się z tematem. To trochę, jak z jazdą autem - dobrze jest znać doskonale przepisy w teorii, ale bez poznania realnych sytuacji na drodze nie ma mowy o byciu dobrym kierowcą. Do czasu wprawienia się warto jednak jeździć wolniej, ostrożnie i niekoniecznie beemką siódemką, a raczej fabią w gazie, if you know what I mean. ;) 
 

Witaj na pokładzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wolnystrzelec napisał:

Nie bądźmy aż tak radykalni. :) Dobrze jest zdobywać doświadczenie z pannami równolegle z rozwojem zawodowym. Byle tylko uważać, zabezpieczać się, nie wchodzić bez doświadczenia w poważne relacje typu LTR, a już broń Boże ślub.

Racja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

23 godziny temu, EP_Patryk napisał:

że nikt mnie nie chciał

Chłopie, sam się nie chcesz i dlatego inni cię nie chcą. To takie proste. Nie chcę iść w ezoteryczne nauki ale Zeland doskonale to opisał.

 

23 godziny temu, EP_Patryk napisał:

mam niskie poczucie własnej wartości.

Jak myjesz zęby rano, jak się ubierasz, jak zakładasz buty, to też masz niską wartość? Robisz to pewnie i idziesz jak taran. W tym masz wielką pewność siebie. A jak wychodzisz do ludzi, lasek to ta pewność jakoś ulatuje? Tylko w twoim umyśle. Na obiad obierasz kartofelki i marchewkę na zupkę. Jesteś wtedy pewny siebie? Jesteś. Wychodzisz po gazetę do kiosku i zaczepia cię ładna pańcia. Jesteś nadal pewny siebie czy trzęsiesz się jak galareta? Czy przez dwie minuty zmieniło się twoje ciało i ty? Nie. Brak pewności siebie jest tylko w twojej głowie.

 

No i zrobiłem kołczing. Marek mnie wypędzi z forum. To jego działka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.