Skocz do zawartości

Jawna przemoc psychiczna


Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu zaznaczam że nie często pisze posty więc proszę o wyrozumiałość. 

 

Przeglądam Facebooka i jakas znajoma coś tam skomentowała. Patrzę a post 

,, pytanie do kobiet. Bezpieczna dawka focha żeby facet nie wysiadł psychicznie to ile dni w miesiącu? "

 

 Aż mnie zatkało. Czy to przypadkiem nie jest jawne nawoływanie do przemocy psychicznej? 

Wyobraźcie sobie jakbym podobny post opublikowal

,, Panowie jak myślicie ile razy w tygodniu pacnąć kobietę żeby chodziła jak w zegarku?" 

 

Komentarze oczywiście różne. 

Pierwszy raz zgłosiłem do Facebooka naruszenie. I mam zamiar to robić aż do skutku. 

Pytanie jak mogę wstawić screen shota większego od 50kb?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst o tym, żeby pacnąć babę od czasu do czasu, to chyba norma. Raczej w formie żartu. Gdybyś jednak zaczął stosować taka tresurę, to raczej normalna kobita by szybko od Cb odeszła. Jak mi baba funduje takie ciche dni i burczenie pod nosem to nie robi krzywdy mi, tylko sobie. Przez takie zachowania traktuje taką osobę mniej poważne,aż się z nią rozstaje. Oczywiście informuje że zachowuje się kretyńsko i nie polecam stosować takich form manipulacji na mnie, bo przyniosą odwrotny skutek do zamierzonego. A tak poza tym. Przestańcie węszyć i nawijać jakie baby są złe. Razem jedziemy na jednym wózku i odstawiamy sobie nawzajem niezłe szopki i krzywe akcje. Jak ktoś się daje tyrać to trudno. Selekcja naturalna. Ja tam takich nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wpisy i nie reagowanie na nie są cichym przyzwoleniem na takie traktowanie. 

Według mnie trzeba takie głupie gadanie dusić w zarodku. 

Ty może nic sobie nie robisz z tego jak kobieta robi takie akcje ale są tacy których to rusza a są wartościowymi ludźmi. Selekcja naturalna niema tu nic do rzeczy. 

A poza tym nikt nie węszy. Porostu trzeba reagować żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.