Skocz do zawartości

Niedojrzali emocjonalnie Panowie


Rekomendowane odpowiedzi

 

8 minut temu, LiderMen napisał:

"I zawsze mówię prawdę, nawet jak kłamię."

Yyyy?

8 minut temu, LiderMen napisał:

Pochwaliła byś się, jak zarabiać nie wychodząc z domu.

IT, Tłumaczenia, Grafika, Rachunkowość, Moderator forum, Copywriter, Autor książek, Youtuber, i sporo korporacyjnych stanowisk. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Yyyy?

Nie jesteś świadoma swoich sprzecznych twierdzeń, ja to widzę, zresztą pewnie nie tylko ja i dlatego uważam, że wierzysz w swoje zdanie mimo że jest kłamstwem.

 

Z tą grafiką to ci nie wierzę. Chyba że to praca nie wymagająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie spokój @deomi. Wiemy jaka jest, kontrowersyjna i to bardzo. Ale wytrzymała długo tu. Sporo hejtu zebrała i sporo jej się należało.

 

Zaraz będzie starszym chorążym sztabowym, a dopierdalają jej koty. Trochę szacunku. Często mówi dziwnie, ale jak moderacja jej nie wykluczyła, to niech śmiga dalej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzę biznesu bo na razie mi się nie chce na etacie starcza mi do 1. (bo wypłata 30 ??)

W przyszłości mam zamiar założyć firmę ale to jeszcze nie teraz, mam inne cele. Tak czy siak raczej w tej branży firmy nie założysz, trzeba mieć specjalistyczną wiedzę, umiejętności i siłę fizyczną. Zarobki myślę, że po jakimś czasie można dobić do 50k/mc na czysto(oczywiście po x lat pracy) przy firmie zatrudniającej poniżej 10 osób.

No ale trzeba dużo zapierdalać, sporo zainwestować na start i znaleźć dobrą ekipę. No i nie wiem jak się branża rozwinie w tej kwestii w przeciągu 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, deomi napisał:

Żartowałam

Hahahha przyciągnęłaś moją atencję kolejny raz, chyba robisz w marketingu opartym na NLP i niskich instynktach. Nieźle!

 

8 godzin temu, deomi napisał:

w jakiej branży

Odp: inżynieria, przemysł, ale trzeba dużo z domu wychodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.