Skocz do zawartości

Niedojrzali emocjonalnie Panowie


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, deomi napisał:

Pomijając juz sprzedaż mieszkań Andogenicznej?

Ja już rzuciłam nieruchomości :) Tam nie było pracy lekkim kosztem. Praca po 12 h dziennie i nawet w weekendy.

Jako że chce być może w tym roku zrobić sobie dziecko poszłam na etat żeby mieć um o prace. Pracuję w kredytach - łączy się to trochę z nieruchomościami :).

Dodatkowo oczywiście za jakiś mc zaczyna sie sezon budowlany (w mojej branży) więc zyski będą nieco większe niż teraz. Chociaż i tak nie narzekam. 

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Fajne pieniądze

Zależy też ile dla kogoś znaczy " fajne pieniądze". Ja na początku nieruchomości przez kilka mc nic nie zarobiłam aż w końcu zaczęła się sprzedaż. Cieszyłam się jak dziecko z pierwszej prowizji 6 tyś zł. Przy czym pierwsze kilka mc było 0 więc w ogólnym rozrachunku i tak wyszło mało mc. Potem już ruszyło z kopyta i nie było słabych miesiecy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Jak s uda to Ci @deomi zdradzę co to za magiczna branża. ?

Pytanie padło we wtorek.

Mamy piątek, więc zakladam, że aktualnie u @deomi życie jest bez sensu, świat się kończy, jesteśmy tylko zwierzętami a zresztą i tak wszyscy umrzemy;) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia czemu @deomi nie pisze nic o koronawirusie, który pogrąży nas wszystkich w niebycie albo zamieni nas w zwierzęta, którymi i tak jesteśmy w jeszcze bardziej zwierzęce zwierzęta.

 

A magiczna branża jest bardzo prosta do rozszyfrowania... chodzi o harrypotteryzm. :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 18:32, Cortazar napisał:

 zamieni nas w zwierzęta, którymi i tak jesteśmy w jeszcze bardziej zwierzęce zwierzęta.

No to akurat nie jest takie dalekie od prawdy, przeczytałam ostatnio bardzo fajną książke "Sapiens. Od zwierząt do bogów" która między innymi i o tym opowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.