Skocz do zawartości

Pracownik myjni rozbił na drzewie Challengera wartego 200 tys


Rekomendowane odpowiedzi

https://gazetawroclawska.pl/pracownik-myjni-rozbil-na-drzewie-drogi-samochod-klienta-zdjecia/ar/c1-14743616

 

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby bez pytania korzystać z czyjejś własności prywatnej, zwłaszcza wartej tyle, że w razie uszkodzenia nie byłoby się w stanie

zadośćuczynić właścicielowi i pokryć koszty naprawy/odkupić daną rzecz.

 

Co zabawne, w komentarzach przewinęło się parę wpisów, które nie krytykują tego, kto rozbił auto, tylko pytania, skąd koleś miał pieniądze

na taki samochód, bo uczciwie nie da się zarobić. ? Mam nadzieję, że było to pisane ironicznie, jednak nie przypuszczam. 

 

Zastanawia mnie, kto za to zapłaci? Ciśnienie mi się podniosło czytając o tym.

 

Ale felgi pięknie się błyszczą. ;) 

 

5e2f0c07e3821_p.jpg?1580149670

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, slavex napisał:

Pracownik odpowiada do wysokości 3 pensji bodajże o ile się nie mylę. 

/ahahahahaha

 

Zajebiście.

Może powinienem się zatrudnić na myjni i porozpieprzać burżujom jeździdełka :P

Znaczy ładny samochodzik, nieco kubistyczny, że to tak ujmę, ale ładny.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Co zabawne, w komentarzach przewinęło się parę wpisów, które nie krytykują tego, kto rozbił auto, tylko pytania, skąd koleś miał pieniądze

na taki samochód, bo uczciwie nie da się zarobić. ?

Kiedyś na Podlasiu wracająć swoją pszczółką natknąłem się na takiego i mustanga nowego, oba były białe. Ryk silnika fajny ale tak średni o to jedzie. ? Z resztą US-mańcy zawsze byli dobrzy w robieniu rekordów jak mało można KM wyciągnąć z litra. ?

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Mam nadzieję, że było to pisane ironicznie, jednak nie przypuszczam. 

Wiesz co odkąd popularny jest małpa nosacz Janusz to takie wpisy często robią trolle. ?

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zastanawia mnie, kto za to zapłaci?

Ubezpieczyciel? 

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ciśnienie mi się podniosło czytając o tym.

Czemu? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SSydney napisał:
Cytat

Ciśnienie mi się podniosło czytając o tym.

Czemu? 

 

Rozporządzanie czyjąś własnością bez zgody właściciela od zawsze mnie delikatnie mówiąc drażni + taki efekt jak na zdjęciach zrobiły swoje. :P 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, slavex napisał:

Pracownik odpowiada do wysokości 3 pensji bodajże o ile się nie mylę. 

Nie do końca. Za szkodę wyrządzoną przez pracownika w sposób umyślny pracownik odpowiada w pełnej wysokości (ogranicza się to do rzeczywistej straty i utraconych korzyści).

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Co zabawne, w komentarzach przewinęło się parę wpisów, które nie krytykują tego, kto rozbił auto, tylko pytania, skąd koleś miał pieniądze

na taki samochód, bo uczciwie nie da się zarobić.

No wiesz żyjemy w kraju gdzie jeśli zarabiasz więcej niż średnia krajowa(na rękę). To jesteś zaliczany do ludzi zamożnych:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, bo pewnie pracownik był zatrudniony na umowie o gówno, wiec jezeli nie ma AC, to bedzie musiał sam zapłacić.

 

Ale jezeli umowa o prace, to pewnie zaklad mial ubezpieczenie OC.

 

Dużo nie wiadomych, żeby rozpatrywać kwestie prawne. Nie da rady po tak szczątkowych danych kto i ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na naprawę skrzyni wstawił jaguara 400KM albo lepiej ? gdy odbierał przybiegł miał niższy niż przyjechał. Spisał. Ja w takiej sytuacji ujebalbym tego co to robił. Protokół przyjęcia auta odbioru. Z reszta teraz nie śmigam do żadnych mechaników sam naprawiam. Kiedys wstawiłem auto to wykasowali licznik spalania. Chuje jebane i tyle. Wkureilem się bo nie lubie oszustów. Zobaczą mocne auto i jazdy próbne tylko u nas takie akcje w Niemczech to gość by miał po warsztacie czy tam czym kolwiek za takie manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik myjni wykazał się skrajnym brakiem wyobraźni. Obstawiam, że był to młody chłopak po co wsiadał do samochodu ? Na jego nieszczęście to on jest winny, bo wsiadał do tego samochodu. A nawet jak nie jest winny to właściciel myjni zrobi tak aby był. 

 

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Co zabawne, w komentarzach przewinęło się parę wpisów, które nie krytykują tego, kto rozbił auto, tylko pytania, skąd koleś miał pieniądze

na taki samochód, bo uczciwie nie da się zarobić. ? Mam nadzieję, że było to pisane ironicznie, jednak nie przypuszczam. 

Zobacz co się na FB dzieje. Jak pojawiają mi się informacje na temat wypadków z mojej miejscowości lub okolic, to niektórzy zamiast komentować czy nikomu nic się nie stało piszą: a skąd on miał pieniądze na takie Audi 22 lata i takie auto ". 

 

W Polsce temat pieniędzy jest kontrowersyjny, parzący, powodujący u ludzi flustracje, złość i jad. Przyczyna jest jedna bieda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kimas87 napisał:

Zobacz co się na FB dzieje. Jak pojawiają mi się informacje na temat wypadków z mojej miejscowości lub okolic, to niektórzy zamiast komentować czy nikomu nic się nie stało piszą: a skąd on miał pieniądze na takie Audi 22 lata i takie auto ". 

 

A nie daj boże, jak samochód był marki BMW. ;) 

 

BTW zastanawia mnie ten fenomen, bo pisząc pod własnym imieniem i nazwiskiem powinno się raczej w sposób wyważony formułować myśli, a na fb widać, że sporo ludzi ma mało rozwinięty instynkt samozachowawczy, gdzie

szybko zamiast spokojnej rozmowy można się przesunąć do zwykłej pyskówki, tylko dlatego, że sporo osób ma nerwy blisko (_!_) i brak dystansu, reagując agresją nawet na merytoryczny komentarz burzący ich pogląd

na jakąś sprawę. W rzeczywistości bardzo sporadycznie spotykam się z takim chamstwem na szczęście. :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrajny przejaw nieodpowiedzialności. Koleś będzie miał nauczkę do końca życia.

 

A  teraz zastanówcie się Panowie, jakie były by komentarze jakby to przytrafiło się pracownikowi płci pięknej i niezależnej. A to, że wina drogowców, że nie posypali. Że każdemu mogło się przytrafić. Że pech i wina tuska. I pewnie biali rycerze już zbierali by na pomoc prawną ??.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kimas87 napisał:

a skąd on miał pieniądze na takie Audi 22 lata i takie auto ". 

Nie wezmą pod uwagę tego, że może mieszka z rodzicami, to co zarobił miał na swoje wydatki, to takie Audi nie jest dla kogoś takiego jakimś mega wyzwaniem. Inna kwestia, dlaczego tych pieniędzy nie zainwestował w cokolwiek, mieszkanie, siebie itp, tylko często jest tak, że młode osoby wydają całe swoje oszczędności na samochód. I jak widać wyznacznikiem w Polsce dobrobytu jest cały czas wóz jakim jeździsz. Możesz mieszkać w ziemiance, ale "mosz audi", to znaczy, że Ci się powodzi, chuj, że mieszkasz na kupię w 10 osób, ale każdy "mo audi". Powiem wam, że nikogo nie interesowało skąd wziąłem na mieszkanie (IMO dużo większy nakład niż samochód), ale ludzie zauważali tylko zmianę samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

U mnie w pobliskim mieście widziałem 2 nowe mustangi, jednego challengera, i nawet jedną teslę.

Najprawdopodobniej mafia vatowska. Jak ktoś jest uczciwy to jeździ passatem.

 

W Europie się lansują samochodami dla murzynów w USA XD.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.