Skocz do zawartości

Jak zapobiegać zarażeniu koronowirusem (metody domowe)


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

@ntech Przypomniało mi to anegdotę z planu filmu "Afrykańska królowa", podczas tworzenia go podobno cała ekipa zachorowała na czerwonkę przez picie wody, a ominęło to jedynie Humphreya Bogarta

który przez ten okres pił jedynie whisky. ?

 

Ale nie wiadomo ile w tym prawdy, a ile legendy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 18:11, wrotycz napisał:

wszystko co jest tych bakterii pozbawione.

A jeśli został ten wirus wypuszczony z jakiegoś laboratorium, wówczas sprawa się komplikuje, albo został wypuszczony niechcąca. Przecież chiny nie przyznają się do tego, ze coś takiego miało miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 19:47, Boromir napisał:

A jeśli został ten wirus wypuszczony z jakiegoś laboratorium, wówczas sprawa się komplikuje, albo został wypuszczony niechcąca. Przecież chiny nie przyznają się do tego, ze coś takiego miało miejsce.

Coś co zostało stworzono jako broń biologiczna zostaje niechcący wypuszczone.

To by świadczyło o niewiarygodnej niekompetencji bardzo kompetentnych ludzi.

To coś jak epidemie wybuchające w pobliżu amerykańskich placówek zajmujących się o dziwo rozmaitymi chorobami.

 

Ja wszystko rozumiem. Tyle, że czekam na słuchawki i gówno mnie obchodzą Chińczycy, wirusy i ofiary śmiertelne.

Serio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.