Skocz do zawartości

Witam szanowną samczą brać


bombel32167

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższym okresie słuchania Marka na YT i czytania forum, stwierdziłem że nadszedł czas na oficjalne dołączenie do społeczności.

Mam 23 lata, pochodzę z Wielkopolski i amatorsko uprawiam boks.

Impulsem do założenia konta była wiedza jaką tutaj znalazłem odnośnie osób z borderline. Dziękuję Bogu (jeżeli istnieje) i osobom, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej kwestii, za to że udało mi się ominąć bagno jakim niewątpliwie jest wchodzenie w związek z kobietą, która ma zaburzenia osobowości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 09:38, bombel32167 napisał:

udało mi się ominąć bagno jakim niewątpliwie jest wchodzenie w związek z kobietą, która ma zaburzenia osobowości.

Czyli można powiedzieć, ze dostałeś 2 szansę. Dziewczyn borderline trzeba unikać jak ognia. albo wiedzieć, jak się z nimi obchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Boromir napisał:

Czyli można powiedzieć, ze dostałeś 2 szansę. Dziewczyn borderline trzeba unikać jak ognia. albo wiedzieć, jak się z nimi obchodzić.

Na pewno nie zmarnuje tej szansy na próbę nauki jak się z nimi obchodzić :D Mam wrażenie, że jest to albo niemożliwe, albo wysiłek jaki musiałbym w to włożyć byłby rażąco niewspółmierny do efektów. Wolę się skupić na własnym rozwoju a nie na naprawianiu czyjegoś życia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.