Skocz do zawartości

Czy warto kupić PS4 w 2020


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz rozkminę.

 

Jak chcesz pograć to sobie kup używaną, potem najwyżej sprzedasz stówkę taniej.

 

Kupisz taką za 7 stówek, z grami za 8. Na PS4 będą jeszcze nowe gry wychodziły przez kilka lat.

 

A nowa PS 5 pewnie 2-3 tysiące złotych.

 

Gdzie Rzym, a gdzie Krym ? :)

 

Łap filmik 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Tak jak piszesz - PS5 bedzie miało kompatybilność wsteczną. Sam już zarezerwowałem pre-order :D.

Nie pamiętam teraz dokładnie, aczkolwiek jeśli się nie mylę, to nowa plejstacja wychodzi gdzieś co 6-7 lat, więc kupowanie PS4 teraz IMO mija się z celem - lepiej zainwestować w piątkę.

Sprawdź sobie ciekawy wynalazek - Nintendo Switch. Coś jak PSP, tylko większy ekran (dotykowy - można odłączyć kontrolery i używać jako tablet) i ma fajne opcje. W miarę nowe to jest, chyba z 2 lata temu wyszło, fajne gierki dopiero na to wychodzą np. Kilka miesięcy temu wyszedł na to Wiedźmin 3 kompletna edycja - 100% taka sama zawartość jak w wersji na np. PC, tylko gorsza grafika, no ale dla mnie możliwość grania w Wieśka trójeczkę w trasie czy gdzieś przenośne jest mega.

Diablo III też na to jest, Skyrim, wyszły reedycje kultowych gier jak Neverwinter Nights, Baldur's Gate, Icewind Dale (gimby nie znajo). 

Ja kupiłem dla samego Wiedźmina 3 żeby grać przenośnie i dla Zeldy (Zelda - breath of The Wild imo gierka 10/10). 

oczywiście można podłączyć pod HDMI do TV i dokupić normalne kontrolery.

Także moja rada - kup sobie teraz Nintendo Switch a pod koniec roku PS5.

Godzinę temu, alfa_sralfa napisał:

A nowa PS 5 pewnie 2-3 tysiące złotych.

 

400 euro będzie kosztować, nie siejcie paniki ;).

Edytowane przez Xin
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.