Skocz do zawartości

Utworzono listę seksistów w Polsce


Perun82

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, cst9191 said:

Choć te "reformy" polegają tylko i wyłącznie na zmianie sloganów i nowych grupach uciskanych, i tych, którzy ich prześladują. Kiedyś byli chłopi i robotnicy konta burżuazja, a dzisiaj?

A dziś kobiety, geje i transwestyci. Stary proletariat się skompromitował więc kierownicy rewolucji postanowili stworzyć nowy, zastępczy proletariat i to im się jak najbardziej udaje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 00:04, Imbryk napisał:

Popatrzyłem na insta tej pani Mai.

Zrozumiałem że to jest młoda licealistka, która ma ze 40 zdjęć, na którym ma bardzo smutne lub zacięte miny. Z nich na 3 jest kwaśno uśmiechnięta i tylko na 1 faktycznie śmieją jej się oczy.

 

Smutne to. Ten smutek wzywa by się spytać klasycznym pytaniem feministek: "kto Cię skrzywdził?"

Ciekawa obserwacja, o tym samym pomyślałem. 

 

Pomyślałem też o tym mężczyźnie z nią na zdjęciu. Jak on rozmwaia z Panią Mają? Myślę, że musi mieć wysoki poziom wyczulenia feministycznego....

Ja nie byłbym w stanie rozmawiając z nią nie palnąć albo nie zrobić jakiejś dyskredytującej mnie "samczej herezji"?

 

 

 

 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tyson napisał:

Pomyślałem też o tym mężczyźnie z nią na zdjęciu. 

Popatrz na jego mowę ciała i strój.

Wg mnie ukazuje nie pewność siebie a raczej poddańczość.

Tzw. "aliant" feministek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.