Skocz do zawartości

Czy kochaliście się z naprawde brzydką/grubą kobietą?


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Carl93m napisał:

Jak można powiedzieć, że kobieta jest brzydka, albo gruba?

Przyzwoitemu mężczyźnie nawet na myśl nie powinno takie coś przyjść.

 

Poza tym liczy się wnętrze i jak się kogoś kocha, to się nie zwraca w ogóle uwagi na jego wygląd.

Ahahahahahahaha :D:D:D

Dobry troll, spadłem z krzesła :D

 

Jak można powiedzieć? Normalnie. Ludzie dzielą się na niskich, wysokich, średnich, przystojnych, zgarbionych, chudych, zbudowanych, grubych, głupich, mądrych i tak przez tydzień mogę wymieniać.

 

Każdy ma instynkt zwany gadzim mózgiem, jest to swojego rodzaju układ kary i nagrody. To on wybiera partnera, nie my. Weź pod uwagę także dopasowanie genetyczne, feromony etc. 

 

Kobieta może lubić małego, zgarbionego, uległego samca jako znajomego, ale na myśl o seksie z nim dostaje obrzydzenia, gardzi nim w tej sferze. Tak samo jest z normalnym mężczyzną na widok opasłej czy nieurodziwej kobiety. To natura wybiera. Albo jest z Tobą coś nie tak pod kątem biologicznym, albo jesteś zakutym białym rycerzem, że gadasz takie bzdury. Mniej komedii romantycznych zalecam na początek.

11 godzin temu, Analconda napisał:

W temacie długa dyskusja. Ja po kilku godzinach zastanawiania się stwierdziłem że jestem tak zdesperowany że nawet niech będzie gruba.

Idź lepiej na divy. Skończy się frustracją i to ogromną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/29/2020 at 11:01 AM, Revolt said:

Mowa o paniach brzydkich albo grubych,albo grubych i brzydkich,a jeżeli tak to jak sie z tym czuliście?

Nigdy nie byłem w łóżku z kobietą, która by mi się fizycznie nie podobała.

Może nigdy nie byłem na tyle narąbany, żeby dać się upolować kaszalotowi. :)

 

Ale z paniami, które były urody przeciętnej, takie 5/10-6/10, zdarzyło mi się, nie jestem wybredny ani grymaśny. O ile jest miła, interesująca, rozsądna i zabawna, to nie pogardzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Boromir said:

Są przecież kobiety, które mają problemy z trawieniem, genetyczne.

Ale ile to jest? 1% wielorybów? Ogromna większość po prostu wcina za dużo a spala za mało. Inna sprawa że nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka pod tytułem "leniwe, nie dbające o siebie". W dużej części przypadków może być to wynikiem depresji albo złych nawyków przekazanych przez rodziców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Ale ile to jest? 1% wielorybów? Ogromna większość po prostu wcina za dużo a spala za mało. 

Racja, mam znajomą, co pije dwie szklanki Whiskey codziennie. A druga , zona mojego znajomego, wpierdziela w środku nocy, przed spaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

Faceta z nadwagą wrzuciliby od razu.

No ale co w tym dziwnego? Jak ktoś ma wielki bęben i małego pyrdka (bo im większy brzuch tym mniejsza kuśka) to nawet go nie włoży więc jak ma zaspokoić kobietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

więc jak ma zaspokoić kobietę?

 

Trochę dziwne pytanie. Jęzorem i paluchami zafundujesz pannie i kilka orgazmów pod rząd jak się postarasz. Co ma do tego mały pyrdek i wielki bęben, oprócz tego, że odpadają bodźce wzrokowe? ;)

 

Szczerze mówiąc to jeśli kobieta ma tylko "trochę za dużo" tłuszczu ale jakoś zachowane proporcje, fajne cycki, dupę, etc. to nie widzę wielkiej różnicy. Mój max to seks z kobietą która przy wzroście 168cm ważyła 75 kg, czyli już trochę "przydużo", ale większość jej weszła w dupę, więc efekt był nawet calkiem całkiem ? Esteta by oczywiście sflaczał bo pani miała trochę brzuchola (nie jakoś mega dużo), widać było że ma te 15kg za dużo, ale nie był to spasiony wieprz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Januszek852 napisał:

zorem i paluchami zafundujesz pannie i kilka orgazmów

Tylko, że język i palce są do czego innego.

 

8 minut temu, Januszek852 napisał:

Co ma do tego mały pyrdek i wielki bęben

To, że żadna kobieta nie będzie chciała dać grubasowi. Żeby nie było nie jestem gruby. 

Jeśli już się zgodzi na co nie ma pewności to musi mieć taki fetysz i ten grubas też, że zgodzi się np na minetę.

 

W drugą stronę - dużo mężczyzn zwłaszcza #przegrywy są już tak zdesperowani, że grubą też pukną. No chyba że to jakiś morświn 150kg XD

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Analconda napisał:

Tylko, że język i palce są do czego innego.

A ręce nie są stworzone do walenia konia i co? Benek też jest tylko do robienia dzieci i siusiania, więc onanizując się de facto nie używasz to zgodnie z planem "stwórcy". xD

Ty serio nie widzisz jak absurdalne są takie wypowiedzi?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

A ręce nie są stworzone do walenia konia i co?

To inaczej - psiocha nie jest od tego by tam wkładać palce i język.

W ogóle co to się ma do tematu. 

 

Poszło takie info:

2 godziny temu, BumTrarara napisał:
12 godzin temu, leto napisał:

nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka pod tytułem "leniwe, nie dbające o siebie".

Faceta z nadwagą wrzuciliby od razu

I do tego się odniosłem. 

Jaka kobieta będzie z grubasem? Tylko taka co sama jest gruba chyba - chociaż sex grubasów wydaję się niemożliwy to są takie pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Analconda napisał:

To inaczej - psiocha nie jest od tego by tam wkładać palce i język.

Pozwól o tym zadecydować właścicielce psiochy.

 

Godzinę temu, Analconda napisał:

To, że żadna kobieta nie będzie chciała dać grubasowi.

A jeśli grubas jest dzianym alfą? ;)

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Analconda napisał:

Jaka kobieta będzie z grubasem?

Mało to lasek z grubasami którzy są bogaci?

 

Mało jest związków gdzie kolesie się roztyli, ale laski i tak z nimi są, bo kolesie potrafią prowadzić związek?

 

Ilość absurdów które wypisujesz jest zatrważająca, jakbyś miał 12 lat a mama kupiła Ci tableta na komunię i odkryłeś że można na forum się logować.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Taboo napisał:

mama kupiła Ci tableta na komunię i odkryłeś że można na forum się logować

Ale nie bądź agresywny. 

 

9 minut temu, Taboo napisał:

Mało to lasek z grubasami którzy są bogaci?

 Mało jest związków gdzie kolesie się roztyli, ale laski i tak z nimi są, bo kolesie potrafią prowadzić związek

O rany takie przypadki - mój stary też jest gruby, i jest mężem mojej matki! Czyli związek jest.

 

Ale na ulicy jak laska widzi grubaska to fuuu. A jak #przegryw widzi grubą albo brzydką to "może być, na więcej i tak nie mam szans".

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Moja siostra, swego czasu naprawdę niebrzydka kobieta (teraz już po 40, to wiadomo) uważa, że mężczyzna "musi mieć brzuszek". Szwagier ma bęben jak afrykański tam-tam od dobrych 10 lat. Siostra nie narzeka.

 

Z moich doświadczeń to "Przegrywy" wcale nie są zainteresowane grubaskami, wolą fapować do zdjęć Emily Rudd.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.