Skocz do zawartości

Witam wszystkich Użytkowników!


Tinkerbell

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Tinkerbell, mam 26 lat i mieszkam w zachodniej części Polski. Na forum trafiłam szukając odpowiedzi na pytania z zakresu relacji damsko-męskich. Początkowo jedynie tu zaglądałam, ale im dłużej się w Wasze posty zaczytywałam, tym bardziej byłam zdziwiona. To, czego ja doświadczałam z mężczyznami Wy, drodzy Panowie, przeżywacie z kobietami. Nie piszę o ogólnych rozterkach, a konkretnych zachowaniach. O tym jednak później, jak znajdę odpowiedni dział do wypowiedzi ? Właśnie dlatego od przeglądania przeszłam do zarejestrowania.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na owocne dyskusje!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum damski odpowiednik "Świeżakowni"? Miejsca, w którym mogłabym się podzielić moimi historiami, czy raczej muszę to zawrzeć w istniejący już temat, albo założyć nowy w stosownym dziale? Przepraszam, że tyle pytam, ale wolałabym nie strzelić gafy pierwszego dnia tutaj ?

 

Dziękuję za powitanie!

Edytowane przez Tinkerbell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.