Skocz do zawartości

"Zdrady"


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z Was oglądał serial paradokumentalny „Zdrady”. Serial powstał dosyć dawno lecz

ja nigdy tego nie oglądałem. Za namową kolegi zdecydowałem się obejrzeć kilka odcinków.

Leci ten serial w TV o godz 20 i 23  , dostępne są odcinki w internecie.

Zawsze uważałem Polsat Cafe za program typowo kobiecy i nigdy nie oglądałem tego kanału.

Jest to kontrowersyjny serial, jednak przedstawione sytuacje nie są pozbawione sensu.

Każdy odcinek opowiada inną historię. W której jeden z partnerów podejrzewa drugiego

o zdradę.

Ciekaw jestem Waszych opinii o serialu, pomijając grę „aktorów”, którzy są naturszczykami.

            https://www.polsat.pl/serial/zdrady/

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie bezssenności parę odcinków zdarzyło mi się z desperacji oglądnąć. Generalnie schematyczne jak Drużyna A, raczej zapychacz wolnego czasu, niż coś wartościowego.  

 

Zatem jeśli jest 3 w nocy, nie możesz spać i do wyboru masz telezakupy Mango i Zdrady, to można obejrzeć. W przeciwnym wypadku, nie polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam chociaż dawno nie oglądałem to polecam. Także pokrewne programy - Anna Maria Wesołowska, Trudne Sprawy, Dlaczego Ja?, Ukryta Prawda, Szkoła, Szpital, Policjantki i Policjanci...

Właściwie te seriale pokazują, że Polskie kino jest na w miarę wysokim poziomie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że po przeczytaniu opisu kolegi (w linka już nawet nie wchodzę) pozwolę sobie czuć się w temacie jakbym obejrzał wszystko.

 

Kolejne programujące gówno, które kobiety mają oglądać i bezmózgo chłonąć z niego kurewskie wzorce a w etapie końcowym rozpadają sie rodziny.

 

Nie, to nie przypadek, że na babskiej stacji...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rodanek napisał:

Czy któryś z Was oglądał serial paradokumentalny „Zdrady”. Serial powstał dosyć dawno lecz

Co ty oglądasz, to ci polecam, a nie jakiś chłam.

Wspaniały serial o Polsce sprzed 20 lat. Wspaniali ludzie :) Przypomina mi się moje dzieciństwo, jak to oglądam biedne, lecz szczęśliwe.

 

 

 

2 godziny temu, Analconda napisał:

te seriale pokazują, że Polskie kino jest na w miarę wysokim poziomie.

Obejrzyj sobie Złote Łany.

Na wysokim poziomie, nie bądź śmieszny.

6 godzin temu, Rodanek napisał:

Ciekaw jestem Waszych opinii o serialu, pomijając grę „aktorów”, którzy są naturszczykami.

Gra aktorów i tak jest dużo lepsza od klasyka, wiec nie przesadzaj.

 

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 30.01.2020 o 21:24, Król Jarosław I napisał(a):

Pozwolicie, że po przeczytaniu opisu kolegi (w linka już nawet nie wchodzę) pozwolę sobie czuć się w temacie jakbym obejrzał wszystko.

 

Kolejne programujące gówno, które kobiety mają oglądać i bezmózgo chłonąć z niego kurewskie wzorce a w etapie końcowym rozpadają sie rodziny.

 

Nie, to nie przypadek, że na babskiej stacji...

Jestem odmiennego zdania.

Przykładowy odcinek:

 

 

Klasyczny schemat, ona młoda, on bogaty.

On poświęca się firmie zamiast niej.

Jest fajny moment o dobrej grze aktorskiej i manipulacyjnej żony, której detektyw nie rozpoznaje, za to psycholożka tak.

Można się wiele nauczyć o relacjach damsko-męskich.

 

 

W odcinku 92 pojawia się kolega udający geja co już było pisane na forum. Ale dostaje kosza.

Za to dopuszcza swojego szefa mając za cel przeskok na nową gałąź.

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.