Skocz do zawartości

Dobry wieczór


KolegiKolega

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Bracia,

 

Coś o sobie: level 50, więc w sumie już trochę doświadczenia życiowego jest. Sytuacja spoko, całkiem normalnie: żona, dzieciaki, kochanka, dom w kredycie 90% spłacony, dwa samochody, ten nowszy i ładniejszy dla myszki mojej biednej, ten drugi dla rodziny. Oj nie zmarnowałem ja okazji w życiu, żeby się dla wspólnego dobra poświęcać!

 

Jakaś refleksja z wiekiem przyszła. Kiedyś to się zastanawiałem, że jak coś powiem albo zrobię, to jakie mogą być konsekwencje, co sobie kto pomyśli i jak się kto poczuje. Teraz to już najczęściej jest tak: usiądę sobie wygodnie, naleję koniaku i popatrzę co się będzie działo!

 

Nie mam problemów, swoje sprawy sam ogarniam, nie potrzebuję pilnie pomocy w niczym. Ale rozsądnej rady zawsze chętnie wysłucham. Jak też i moim zdaniem w paru sprawach podzielić się mogę.

 

Książek tu zalecanych jeszcze nie czytałem, ale może trochę czasu znajdę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

dwa samochody, ten nowszy i ładniejszy dla myszki mojej biednej, ten drugi dla rodziny.

AMG GT dla swojej ukochanej myszki, seicento sporting dla rodziny. I to jest prawdziwy kochający mąż, dojrzały emocjonalnie! Bo o kobietę trzeba dbać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rówieśniku.

 

21 godzin temu, KolegiKolega napisał:

Jakaś refleksja z wiekiem przyszła. Kiedyś to się zastanawiałem, że jak coś powiem albo zrobię, to jakie mogą być konsekwencje, co sobie kto pomyśli i jak się kto poczuje. Teraz to już najczęściej jest tak: usiądę sobie wygodnie, naleję koniaku i popatrzę co się będzie działo!

   Obśmiałem się jak norka, masz mój styl, też lubię obejrzeć dobrą komedię i cyrk za razem.?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.