Skocz do zawartości

Wiadomości o mojej śmierci są przesadzone


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rnext napisał:

piszę tego posta np. wśród naprzemiennie wykrzykiwanych 'Jahwe, Karol, Celina" 

"Jahwe" się zgadza.

"Karol" sie znajdzie.

A z "Celiną" to mi się kojarzy ten numer: 

Możecie założyć patchworkową oddziałową kapele na szpitalnych dragach.

Tylko nie wiwjajcie za bardzo workami z moczem nad głową jak atmosfera Was poniesie, bo pacyfikacja szybko nadejdzie (i nie, nie będą to młode pielęgniarki;) ?

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LiderMen napisał:

Matko boska co Ci się stało?!

No właśnie. Ale może to top secret i nie możesz zdradzać szczegółów. Jason Bourne dostał się do rosyjskiej niewoli. O tym film nakręcą w Holiłód.

 

@Rnext, niepokoi mnie Twój stosunek do swojej laski. Bardzo ją gloryfikujesz. Laska to tylko dodatek do Ciebie. Nie stanowi o Twojej wartości, a piszesz o niej jakby była z Himalajów, druga połówka. There's no such thing.

 

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Dziś zrobiłem pierwsze dwa kroki.

That's one small step for a man, one giant leap for mankind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magician napisał:

niepokoi mnie Twój stosunek do swojej laski. Bardzo ją gloryfikujesz. Laska to tylko dodatek do Ciebie

Po takim ciężkim przeżyciu jakie przeszedł Rnext nie warto za bardzo zwracać uwagi na twarde życiowe zasady. W tym momencie ma prawo postępować uczuciowo i emocjonalnie. W pewnych sytuacjach życiowych z traumatycznymi przeżyciami zmieniamy się na wrażliwszych emocjonalnie. Taka jest nasza natura chyba.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LiderMen napisał:

Po takim ciężkim przeżyciu jakie przeszedł Rnext nie warto za bardzo zwracać uwagi na twarde życiowe zasady.

Nie neguję tego, że miał ciężkie chwile. Na pewno nie było mu lekko.

 

Ale wrócił na forum boże i pisze całkiem składnie. Chyba mu się poprawiło. Życzę dużo zdrowia. ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, mam nadzieję, że w najbliższym czasie w jak największym stopniu wrócisz do sprawności psychofizycznej i z czasem będzie się poprawiać.

Domyślam się, że albo przeszedłeś wylew/udar, albo miał miejsce jakiś wypadek komunikacyjny. ? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Domyślam się, że albo przeszedłeś wylew/udar, albo miał miejsce jakiś wypadek komunikacyjny. ?

 

Znając zamiłowanie do nietuzinkowych przygód brata @Rnext przypuszczam, że coś nie pykło w wyprawie do Donbasu i ktoś źle zinterpretował określenie 'all inclusive'. Na miejscu okazało się, że oznacza to 'wszystkie rodzaje amunicji'. 

 

A tak serio to życzę wesołej przemiany materii i powrotu do zdrowia, a kto wie, może i jakichś wpisów na blogu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie wszystkim dziękuję.

6 godzin temu, LiderMen napisał:

 Czy przypominasz sobie coś jak byłeś w śpiączce? Jakaś wyższa świadomość duszy?

Nic a nic. Włącz-wyłącz. Jako ostatnie pamiętam jakieś ukłucie i zastrzyk w windzie i chyba coś na skroni a następny moment to cztery dni później. Jakby w ogóle tego czasu nie było, jak mrugnięcie oczyma.

5 godzin temu, Magician napisał:

niepokoi mnie Twój stosunek do swojej laski. Bardzo ją gloryfikujesz

Nie ukrywam, to prawda. Ale ja sam jestem skrzyżowaniem wirusa z agentem matrixa ;) 

 

@Helena K. Ty to zawsze... :D

4 godziny temu, Cortazar napisał:

coś nie pykło w wyprawie do Donbasu i ktoś źle zinterpretował określenie 'all inclusive'.

Ta forma prawdy jest najbliższa rzeczywistości ale i też ją wyróżniam bo mi się podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rnext napisał:

Obudziłem się z myślą o mojej dziewczynie, a trzymany za rękę przez moją mamę.

 

7 godzin temu, Magician napisał:

niepokoi mnie Twój stosunek do swojej laski. Bardzo ją gloryfikujesz. Laska to tylko dodatek do Ciebie.

W młodym wieku oraz gdy jest się w pełni sił i zdrowia nabiera się przekonania, że wszystko samemu da się ogarnąć.

Bądź "przykuty" do łóżka szpitalnego to docenisz bliskie Ci osoby.

 


@Rnext Szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.