Skocz do zawartości

Wiadomości o mojej śmierci są przesadzone


Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext, dużo zdrowia i odpoczynku, bo to nie są żarty. Dobrze Cię znowu widzieć.

 

PS. I zwolnij trochę tempo. Mimo wszystko. Ja też zwolniłem, bo obudzenie się kiedyś na szpitalnym łóżku jak przed chwilą miałeś w ręku kluczyki i stałeś przy samochodzie jest "ciekawym" przeżyciem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rnext napisał:

Po dwóch koszmarnych dniach świadomości na OIOMie dnie doszedłem na tyle do siebie, że mogli mnie przenieść na normalny oddział. Nie wiem czy jest naprawdę normalny, czy to raczej jakaś podpucha bo właśnie leżę i piszę tego posta

Może błędnie to odebrałem, ale...

Mimo iż znamy się tylko z forum to w imieniu swoim, sądzę że i Braci również doceniam i dziękuję, że jesteśmy dla Ciebie na swój sposób ważni.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

się kiedyś na szpitalnym łóżku jak przed chwilą miałeś w ręku kluczyki i stałeś przy samochodzie jest "ciekawym" przeżyciem

A Coca-Cola jest po dwa Ruble ;)

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Mimo iż znamy się tylko z forum to w imieniu swoim, sądzę że i Braci również doceniam i dziękuję, że jesteśmy dla Ciebie na swój sposób ważni.

Bo ważne są wielowymiarowo wszelkie relacje międzyludzkie. A tu mamy ich przykładów na niezły elaborat. Może się doczeka swojej wersji ;) Trochę się gubimy w gonitwie

2 godziny temu, Still napisał:

Jak jedzonko w naszej skromnej służbie zdrowia?

Można powiedzieć dużo, ale kurtuazja nakazuje przemilczeć temat ;) Najlepsze są w tym wszystkim przeurocze panie kucharki, uśmiechnięte i dumne jak by ze znacznie z lepszej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, że co? 

 

A ja czytam i źle czytam, bo zamiast przesadzone to przesądzone ? 

 

Strach przed wejściem do wątku zamienił się w ulgę.

 

Zdrówka życzę, bo zdrówko to wszystko, co się liczy. 

 

Trzymaj się, wysyłam wsparcie energetyczne. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.