Skocz do zawartości

Padłeś powstań czyli jak poradzić sobie z porażką


Szukający

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem tu od niedawna swoje w życiu przeszedłem było źle i dobrze ale zastanawia mnie drodzy bracia samcy jak wy sobie radzicie ze swoimi porażkami jakie macie sposoby by powstać jak feniks z popiołu i frunąc dalej przez życie z uśmiechem na twarzy. Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczenia może akurat pomogą one nie jednemu bratu w trudnej chwili pozdrawiam. Na koniec od siebie mogę dodać, że jak ja upadam i muszę się podnieść to wiele mi daje moja rodzina i przyjaciele a wyżywam się w sporcie choć ostatnio to zaniedbuje co od razu przekłada się na moje nastawienie wiec wszystkim braciom w potrzebie doradzam sport.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szukający napisał:

Siem

Kiedy Bóg drzwi zamyka – to otwiera okno

 

Zawsze szukaj jakiegoś rozwiązania problemu, zacznij od przemyślenia tego co się stało. Najlepszym rozwiązaniem jest sport, wtedy wydziela się dużo dopaminy hormonu szczęścia. albo płacz jak masz zawód miłosny, ale nie tak, żeby ciebie wszyscy oglądali, tylko w samotności. Ludzie brzydzą się słabymi jednostkami i byłbyś obiektem drwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.