Skocz do zawartości

Znajoma często skanuje mnie wzrokiem od stóp do głów.


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie Bracia w związku z tematem.

Mam znajomą, która od kilku lat gdy się widujemy (widujemy sie pare razy do roku, często w towarzystwie) - ona często skanuje mnie wzrokiem, gdy np.

- stoimy gdzieś to czuje jej szybki wzrok na sobie od stóp do głów tak jakby przeskanowała całą moją sylwetkę;

- często czuje kątem oka jak np. siedzimy przy stole w towarzystwie jak ona dyskretnie zerka na okolicy mojej np. klatki (jestem zbudowany i wysportowany);

- raz w życiu kilka lat temu gdy gadalismy sam na sam przyłapałem ją na zerknięciu na moje krocze (autentyk).

Ona ma męża od 2 lat i nie wiem jak się z tym czuć.

Pytanie: co oznaczają takie zachowania, sygnały? Czy to coś podświadomie sugeruje?

 

Ona myśli, że ja tego nie widzę, ale widzę bardzo często (pytanie, ile razy tego z kolei nie zauważam). Było też pare naszych rozmów na messenger z podtekstami (ona jest stewardessą), typu, że chciała zajmować się zwierzętami kiedyś, ale została stewardessą, bo samoloty to jednak "żelazne ptaki", jakieś śmieszne wtyczki o Braveranie, że "korzeń płonie" etc. 

 

Generalnie to inteligentna kobieta, lubi się maskować i tworzyć dobre pozory i to robi na ogół, ale są momenty jw., które ją zdradzają.

 

Prośbą o opinię całokształtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jankowalski1727 zmienił(a) tytuł na Znajoma często skanuje mnie wzrokiem od stóp do głów.
43 minutes ago, jankowalski1727 said:

Prośbą o opinię całokształtu.

Może pani jest niedopchana.

 

A może nie ogląda Twojego ciała tylko Twoje ciuchy i myśli sobie: "za każdym razem kiedy go spotykam fatalnie wygląda w tych ubraniach, a do tego jeszcze nosi za wąskie spodnie które napewno uwierają go w okolicy krocza”. 

 

Jak widzisz interpretacji może być conajmniej dwie a i pewnie jeszcze kilka innych by się znalazło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jankowalski1727 napisał:

co oznaczają takie zachowania, sygnały?

To oznacza, ni mniej, ni więcej, że jej się po prostu podobasz.

 

58 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Czy to coś podświadomie sugeruje?

Tak, ona ma ewidentnie na Ciebie ochotę. Obcinanie z góry do dołu to bardzo mocny przejaw zainteresowania.

 

Postaraj się następnym razem znaleźć więcej oznak zainteresowania, jeśli będzie ich więcej niż kilka - atakuj :)

 

Jeżeli faktycznie taka sytuacja zdarzyła się już wcześniej, i tak mi nie uwierzysz, jak napiszę, że ona ma już Wasze spotkanie ewentualne intymne zorganizowane i zaprojektowane od początku do końca, w głowie. Twoim zadaniem będzie odczytanie sygnałów i wcielenie jej diabelskiego planu w życie :D Tudzież w rzyć :D 

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kleofas napisał:

Może pani jest niedopchana.

 

A może nie ogląda Twojego ciała tylko Twoje ciuchy i myśli sobie: "za każdym razem kiedy go spotykam fatalnie wygląda w tych ubraniach, a do tego jeszcze nosi za wąskie spodnie które napewno uwierają go w okolicy krocza”. 

 

Jak widzisz interpretacji może być conajmniej dwie a i pewnie jeszcze kilka innych by się znalazło.

Kiedyś mnie skomplementowała, że mam fajny styl dopasowany do sylwetki.

3 minuty temu, Spartan napisał:

To oznacza, ni mniej, ni więcej, że jej się po prostu podobasz.

 

Tak, ona ma ewidentnie na Ciebie ochotę. Obcinanie z góry do dołu to bardzo mocny przejaw zainteresowania.

 

Postaraj się następnym razem znaleźć więcej oznak zainteresowania, jeśli będzie ich więcej niż kilka - atakuj :)

Dodatkowo to chociażby, że wysyła mi życzenia na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Nowy Rok, jak pytałem o spotkanie to się dopasowywała, nawet zmieniała plany czasami.

 

Ale wracając do pierwszego mojego posta, czekamy na dalsze opinie Braci w temacie.

 

Co do ataku na Panią - Pani jest mężatką od 2 lat - jej mąż to typowy misiek - grubas, tyle, że z hajsem.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyszła za mąż tylko dlatego, że zbliżała się do ściany, a na horyzoncie nie było widać żadnego Chada. Kobiety są wyrachowane i potrafią nieźle udawać miłość, aby korzystać z zasobów partnera i podwyższyć swój status materialny. Jak to się zwykle kończy wszyscy dobrze wiemy z tego forum. Ja bym ładował po same kule.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Pytanie: co oznaczają takie zachowania, sygnały? Czy to coś podświadomie sugeruje? 

Możliwości są dwie:

1. Pani bawi się w jakieś gierki, które mają na celu sprawdzić, czy "jeszcze wciąż ma to coś"

2. Pani ma ochotę Cię co najmniej przelecieć.

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Ona ma męża od 2 lat i nie wiem jak się z tym czuć.

Tutaj wolno powiedzieć tylko:

"Nu, nu, nie wolno, nu, nu!

Bo Ci kuśka uschnie, i karma Cię dopadnie!
Nu, nu!
"

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Ona myśli, że ja tego nie widzę

Ta, jasne...

"Ty w policji powinieneś pracować, taki sprytny jesteś" ?

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Prośbą o opinię całokształtu.

Sprawdzić, czy pkt 1 czy 2 możesz prosto:

 

Sprowadź konwersację na propozycję spotkania nieformalnego. Nie że do wyra, ale tzw kawy zapoznawczo-przedporuchawczej.

Jeśli pkt 1 - pani rozmydli temat i spuści Cię na bambus (tzn będzie "na tak", ale "ojej, no kurde, zostawiłam żelazko na gazie") i będzie oczekiwać kolejnych propozycji, które będzie spuszczać. Ty biegasz wokół pani, "ona wciąż jeszcze ma to coś", obiekt spełnił swoją rolę.

Jeśli pkt 2 - (pani oczywiście będzie się krygować, że "oj, ale ja MAM MENRZA, tak nie można!!!", przy czym wcale nie odmówi, a lekutko (!) urobiona ("przecież my chcemy wyjść na koleżeńską kawę, małżeństwo to nie więzienie...") ochoczo kurcgalopkiem przybędzie na spotkanie, odjebana jak szczur na otwarcie kanału, to już wiesz, że panią swędzi.

 

Ty oczywiście w tym momencie - jako dżentelmen - wstajesz, żegnasz się uściskiem dłoni i opuszczasz lokal idąc ku zachodzącemu słońcu, no bo wiadomo:

"Nu, nu, nie wolno! Fuj!"

 

Tylko tyle napiszę. I zakończę, bo nie mogę dalej ?

 

 

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Prośbą o opinię całokształtu.

pic or didn't happen.. Wtedy ocenimy jej całokształt ?

A tak już nie żartując.

 

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Pytanie: co oznaczają takie zachowania, sygnały? Czy to coś podświadomie sugeruje?

Sugerować może milion rzeczy, łącznie z tym, że to Twoje myślenie życzeniowe.

Chcesz sobie tym głowę zaprzątać?

 

Chce mnie czy nie?

Podobam się jej czy nie?

Patrzy się czy nie?

A może to mój ubiór a może nie?

 

A może warto rozmyślać o Brexicie albo Coronawirusie niż na temat pokręconej damskiej logiki, która może równie dobrze nic nie oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem  po jakiego grzyba ten temat .Kolega ewidentnie liczy na dobre rady w stylu " ruchac , je..c nic sie nie bac" Jak masz az takie parcie na szklo to ja ci dam rade :idz sie dobrze bawic .Duzo zdrowia i szczescia w rozp...niu komus malzenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormony do łba uderzyły i potrzebujesz potwierdzenia słuszności swojego pożądania @jankowalski1727?

Proszę bardzo - idź, ruchaj we wszystkie otwory, odpierdalaj wszelkie fantazje na jakie masz ochotę - z mężatkami najłatwiej. Wiem z doświadczenia.

 

W gratisie dostaniesz całkiem niemałe spierdolenie mózgu ale czym jest zryty beret wobec możliwości poruchania, prawda?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 17:53, jankowalski1727 napisał:

Co do ataku na Panią - Pani jest mężatką od 2 lat - jej mąż to typowy misiek - grubas, tyle, że z hajsem.

Wszystko w temacie. 

Do ruchania meżatek się nie odniosę. Sam nie praktykuję ale jak ktoś musi to ja mam to w dupie co inni robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele. Ja dla przykładu (chociaż to nie do końca w temacie), uświadomiłem sobie, że mam taki nawyk w stosunku do facetów, którzy trenują - bo sam ćwiczę i obczajam budowę sylwetki innych "kulturystów". Niestety uświadomiłem sobie to za późno, gdyż przez to w pewnym środowisku zostałem uznany za geja xD.

Z ciuchami też tak samo lustruję, bo sam lubię się dobrze ubrać (także ludzie ubierający się w bluzę i jeansy, chociażby smart-casual mogą uznać za pedalskie).

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.