Skocz do zawartości

Nieprawdopodobne a jednak, jak pomóc kumplowi


Rekomendowane odpowiedzi

Swojego kumpla znam już kupę czasu, ma on niecałe 30 lat. Myślałem, że takie akcje są chyba tylko w filmach, ale czas mi pokazał, że rzeczywistości jest brutalna, a ogarnięci i pewni siebie faceci zmieniają się pod wpływem kobiety w cipka, w dupę, fujarę.

 

Nigdy nie miałem go za nieatrakcyjnego faceta. To on zawsze obracał laski jak chciał, zostawiał je bez powodu, ranił im serduszka, a one latały za nim. Ot taki pewny siebie lekkoduch i wariat, bo głupoty też robił co nieraz dodatkowo nakręcało dziewczyny.

 

Chyba ze 3 lata temu poznał kobietę i weszli w związek. Niestety, jest od niego parę lat starsza i ma kilkuletnie dziecko z poprzedniego związku. Ojciec dziecka dawno temu wypiął dupę, pogonił kobietę z dzieckiem bo przeszkadzały mu w imprezach i dotychczasowym życiu.

 

Odkąd zaczął z nią być nasz kontakt osłabiał się, z pewnych powodów widziała we mnie zagrożenie, podobno ściągałem kumpla na złą drogę. No tak, jestem taki jak mój kumpel był kiedyś, mam wylane na wszystko, jestem wariatem, dobre kontakty z kobietami. 

 

Ostatnio jego Pani wyjechała na delegację, on zaś został z jej dzieckiem i zaprosił mnie na wódkę. Opowiedział jak żyją, to co mi opowiedział i jakie ma do wszystkiego podejście sprawiło, że na samą myśl jeżą mi się włosy na głowie.

 

- swoje oszczędności przekazał na rozkręcenie działalności swojej myszki, paznokcie i te sprawy. Myszka jest ambitną szefową, rozwija się i SWÓJ biznes, realizuje się, spełnia. Zatrudnia inne pracownice i sama jest tam od wydawania poleceń, jednak do domu wraca zawsze przemęczona po pracy,

-z racji jej przemęczenia kumpel musi po pracy gotować dla wszystkich,

- sprzątanie mieszkania to jego obowiązek,

- swój samochód oddał do użytku swojej kobiecie, która dumnie jedzie do swojej firmy (aż 3 km), on zaś do pracy śmiga tramwajem bo tak jest taniej, szybciej, nie ma korków. Wcześniej zawsze śmigał autem i szukał okazji byle do niego wsiąść, fanatyk motoryzacyjny.

- wszystko jest jego winą, słyszy, że się nie stara tak jak prawdziwy facet więc często robi jej niespodzianki, zabiera na randki, przeprasza za jakieś pierdoły,

- oddaje jej prawie całą wypłatę, to Pani zarządza finansami,

- Pani zaczęła co tydzień imprezować z koleżankami w klubach, kolega najczęściej zostaje z dzieckiem. Czasem odbiera ją i jej pijane przyjaciółki, które musi porozwozić do domów,

- Pani ostatnio nosi tylko obścisłe spodnie, legginsy, bluzeczki, dekolt wielki, cyce na wierzchu

- Pani ostatnio ma mniejszą ochotę na seks  niż na początku relacji, kiedy był codziennie,bo jest zmęczona pracą ale fantazjuje o trójkącie, z innym facetem oczywiście

 

Pani jest atrakcyjna, nie ma co gadać. Tyłeczek w stylu PAWG, wielkie cycki, szczupła sylwetka, ładna twarz. Non stop siedzi w telefonie i z kimś koresponduje. Kumpel jej ufa, nie sprawdza jej, każdy ma prawo do znajomych - mówi.

 

Kiedyś będąc u nich na domówce, gdy kumpel był mocno pijany a ona dorwała mnie w kuchni to prowokacyjnie przejechała mi dłonią po klatce piersiowej, i cmoknęła ustami. Nie mówiłem tego kumplowi, uznałem że albo mi nie uwierzy, albo jego Pani zwali wszystko na mnie.

 

Prosiłem, żeby otworzył oczy, poczytał tutaj pare tematów, wysyłałem linki jak się takie historie zaczynają i kończą - brak reakcji, nawet nie chciał czytać.

 

Ona przecież jest inna, jest taka seksowna wiec może się tak ubierać, ma firmę, spełnia się, imprezy są żeby odreagować po pracy, każdy ma znajomych i z nimi pisze. Ona go na pewno nie zostawi bo się kochają i rozumieją. 

 

Jak pomóc koledze. A raczej czy da się pomóc.

 

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczery Człowiek Czołem!

 

Nic nie zrobisz, daj mu opaść na dno i stać się ograbioną ze wszystkiego szmatą. Wtedy podaj dłoń i nie wymawiaj i to jest wszystko co możesz zrobić.

 

Ja chciałem pomóc raz i przemówić do rozsądku koledze XYX zostałem wyzwany od sekciarzy, mimo że wszystko o czym mówiłem miało pokrycie w życiu realnym. Nie to nie, po prostu przestałem teraz obserwuje innego kolegę XYX  i nawet jak coś sugeruję (bardziej dla siebie, żeby sprawdzić reakcje) zostaje obsypany tak niezrozumiałym spojrzeniem jakiego nigdy w całej naszej 17 letniej szczerej przyjaźni nie widziałem na oczy.

 

Nic nie zrobisz, daj mu upaść, to potrwa jeszcze chwilę.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słotki yesu, rzeczywiście brzmi jak historie z filmów, aż ciężko uwierzyć.

 

Nie pomożesz, nie przekonasz, bo to są potężne mechanizmy zaprzeczenia i wypierania.

 

Obawiam się, że możesz tylko obserwować tą powolną katastrofę.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Nie przemówisz do rozumu jedynie co możesz uzyskać tłumacząc koledzę na siłe, jeżeli jest silniejszy to wpierdol, a jeżeli nie to wyzwiska i w obu przypadkach zakończenie przyjaźni.Daj mu opaść na dno tak jak bracia pisali i wyciągnij rękę żeby go z dna wyciągnąć.Jeżeli nie dasz mu spokojnie spierdolić sobie życia to będzie ciebie obwiniał o rezultat końcowy i na pomoc zareaguje agresją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

- swoje oszczędności przekazał na rozkręcenie działalności swojej myszki, paznokcie i te sprawy. Myszka jest ambitną szefową, rozwija się i SWÓJ biznes, realizuje się, spełnia. Zatrudnia inne pracownice i sama jest tam od wydawania poleceń, jednak do domu wraca zawsze przemęczona po pracy,

 

46 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

- swój samochód oddał do użytku swojej kobiecie, która dumnie jedzie do swojej firmy (aż 3 km), on zaś do pracy śmiga tramwajem bo tak jest taniej, szybciej, nie ma korków. Wcześniej zawsze śmigał autem i szukał okazji byle do niego wsiąść, fanatyk motoryzacyjny.

 

46 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

- wszystko jest jego winą, słyszy, że się nie stara tak jak prawdziwy facet więc często robi jej niespodzianki, zabiera na randki, przeprasza za jakieś pierdoły,

- oddaje jej prawie całą wypłatę, to Pani zarządza finansami,

 

46 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

- Pani zaczęła co tydzień imprezować z koleżankami w klubach, kolega najczęściej zostaje z dzieckiem. Czasem odbiera ją i jej pijane przyjaciółki, które musi porozwozić do domów,

- Pani ostatnio nosi tylko obścisłe spodnie, legginsy, bluzeczki, dekolt wielki, cyce na wierzchu

 

46 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

- Pani ostatnio ma mniejszą ochotę na seks  niż na początku relacji, kiedy był codziennie,bo jest zmęczona pracą ale fantazjuje o trójkącie, z innym facetem oczywiście

 

Tak tylko zostawię dla młodzieży.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Bracie, ja i tak uważam, że on już ma rogi jak z Warszawy do San Francisco, tylko on tego nawet nie podejrzewa.

A może podejrzewa, tylko tak "scipiał", że woli żyć w nieświadomości i łudzić się. Mechanizm wyparcia w pełnej krasie, jak ktoś wcześniej napisał. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Co do fantazji to proponuję nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków. Wiele kobiet ma np fantazję gwałtu.

Oczywiście zgadzam się z Tobą, że nie wiemy jak jest, ale trudno nie zauważyć, że symptomy opisane przez kolegę @Szczery Człowiek, każdego by zaniepokoiły.

 

Ale jeżeli człowiek jest w tym związku pionkiem który nie ma nic do powiedzenia, to i prawa do podejrzeń też sobie nie daje widocznie. Smutne jak cholera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Szczery Człowiek said:

- Pani zaczęła co tydzień imprezować z koleżankami w klubach, kolega najczęściej zostaje z dzieckiem. Czasem odbiera ją i jej pijane przyjaciółki, które musi porozwozić do domów,

Szkoda chłopa bo zarósł cipką i pewnie jej wyglądem. Znam identyczny przypadek gdzie znajomy który wyrywał wszystko spotkał zawodniczkę która go zdjęła z rynku i usidliła. Jak słyszałem gdy mówił do niej Myszko .... Brak słów. I panna ma też ładną dupkę

Wiesz co może mu pomóc wyjść z tego: to pojechać kiedyś i popatrzeć jak ona się bawi na tych imprezach z innymi facetami. Jak ją przyłapie w pocałunku - Powinien otworzyć oczy.
Tu widzę jedynie szansę.
Forum mu nic nie da. Ma klapki na oczach.

 

Ale się finansowo wrobił ....

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle w tym temacie :P  Nic nie zrobisz, możesz jedynie obserwować. No chyba, że bardzo Ci zależy, pomyśl nad jakąś anonimową konfrontacją, co by panią zdemaskować - ale czy to warte Twojego czasu, nerwów i psychy? Wątpię.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, jacku said:

Ciekawe, że szukają tej rozmowy akurat z osobnikami płci odmiennej

Szukają lepszej gałęzi a rozmowa jest po to aby wybadać teren/gałąz.

 

2 hours ago, Szczery Człowiek said:

Jak pomóc koledze. A raczej czy da się pomóc.

Twój koleżka został urobiony - magia cipy plus jego naiwność i głupota. Czar dopiero pryśnie jak znajdzie się nowy "inwestor" lub gdy ją na czymś omyłkowo nakryje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczery Człowiek napisał:

Jak pomóc koledze. A raczej czy da się pomóc.

Nie da się. Próbą pomocy możesz co najwyżej zrobić sobie z kolegi wroga @Szczery Człowiek

Jeżeli sam nie przeanalizuje swoje ch... sytuacji i nie wyciągnie wniosków, to tak czy inaczej pójdzie na dno. Chociaż z Twojego opisu wynika, że już jest w czarnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Szczery Człowiek said:

Jak pomóc koledze. A raczej czy da się pomóc.

Dobrze zrobiłeś, że dałeś namiar na forum. Nic innego zrobić już nie możesz. Tak jak bracia wyżej pisali zrobisz sobie z przyjaciela wroga jak zaczniesz go przekonywać, że coś jest nie tak. To nie ma sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy mu zarosły wątpliwej jakości cipskiem. Obudzi się za jakiś czas ze zniszczoną psychiką, bez majątku i będzie płacz, że kobiety takie złe. Jedyna opcja by mu pomóc, to przyłapać panią na imprezce w dwuznacznej sytuacji i mieć na to dowód, chociaż i to pewnie nie da gwarancji powodzenia, bo wmówi mu, że on o nią nie dba itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczery Człowiek napisał:

Jak pomóc koledze. A raczej czy da się pomóc.

Jak już go pańcia przeżuje i wysra, jeżeli na to zasługuje to wesprzyj chłopa i daj mu się wypłakać na ramieniu, potem zaaplikuj redpilla. Nic więcej nie zrobisz, tylko stanie się twoim wrogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie - jak pomóc. Zadeklarować , że w razie inby zawsze może na Ciebie liczyć i tyle ....ani słowa porady , pitolenia o red pill etc ....Kluczowe jest tu po prostu to żeby chłopak miał sie gdzie podziać i żeby o tym wiedział . Dwa lub trzy lata mojej bytnosci na forum i juz dwa razy rzuciłem dwum kumplom koło ratunkowe w taki sposob, że ich po prostu dokwaterowałem . Własciwie mam wrażenie że cały czas mieszka u mnie jakis zbity pies. Moim zdaniem ta lejdi poskłada Twojego kolegę w mniej niz pół roku. Nic mu nie odda a jeszcze chłop będzie miał dużo szczęscia jak nie oskarży go o ...przemoc. 

Skąd to wiem? To ZAWSZE wyglada tak samo. Zawsze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Szczery Człowiek said:

Pani lecą latka bo już 34, obawiam się, że skoro dorwała takiego jelenia to może być tak, że wcale go nie pogoni i to będzie trwało i trwało. Ze względu na jej wiek, stabilną sytuację i faceta, który wszystko jej oddaje.

Sorry za porównanie ale jaja ma podwinęte. @Szczery CzłowiekNamów go na to aby ją sprawdził na imprezie. Bo potem to będzie za poźno.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.