Skocz do zawartości

Grupa Hejterska forum (wersja młodzieżowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.

 

Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 

 

Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.

 

Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...

 

KMLGgcp.png

 

DIofWnJ.png

 

gLDisDv.png

bqncdcO.png

OloIQzz.png

 

z6f9aZu.png

kAlPE3A.png

RZmmt69.png

SclqAKz.png

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, w ogóle po co się tym przejmować. Każdy medal ma dwie strony, oni się zabarykadowali po przeciwnej stronie,

co w tym nadzwyczajnego? Zwykły przejaw statystyki. Tworzą sobie kółko wzajemnej adoracji, a nasze poglądy traktują jako tak

odległe, że nawet nie chcą ich skonfrontować. To jest tchórzostwo. Zamiast przyjść i zbić nas z stropu argumentami, to sobie zrobili grupę

szyderców, za naszymi plecami. Kto tak robi ja się pytam? Nikt kto ma jaja, albo przynajmniej szacunek do własnej inteligencji,

nie zniżył by się do takiego poziomu..

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są betony typu "ja mam rację i chuj".

Mają się za inteligentów a marnują czas żeby kogoś opluć w necie.

Nie płyniemy z prądem to "imo takie smieci sa do odstrzalu albo jako podpalka do pieca" jak napisała Hanna której ukradli polskie znaki z klawiatury. 

Nudne życie muszą mieć skoro znajdują sobie cel i atakują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na profile komentujących zawsze ta sama tendencje - młodzi, w przedziale wiekowym 16-25. Nie chodzi już o to że młodzi, bo to bieda argument że młodszy zawsze = głupszy, ale zawsze gdy klikam w profile feministów widze to samo - młode chłopaki o aparycji i wygląda idealnego nice guya, z mieczem w ręku w obronie "praw kobiet". Szkoda mi, bo pewnie spażą sie ostro w życiu na swoim frajerstwie, a i tak nie wyciągną wniosków i beda widzieć dwa odcienie rzeczywistości. 

Teraz, wroński napisał:

A o mnie nic :(

Za mało ciekawy jesteś. Still i Morfeusz i ich wpisy to tam gwiazdy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z rzekomej teorii że jest to forum prawiczków;  założę się że statystyka dotycząca "zaliczeń" kobiet jest tutaj znacznie większa od średniej, nie mówiąc o tych lewicowych lemingach które w życiu nie dowiedzą się skąd biorą się ich ogromne cierpienia w związku, czy też małżeństwie.

 

Nawet mi ich nie żal.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RENGERS napisał:

Beka z rzekomej teorii że jest to forum prawiczków;  założę się że statystyka dotycząca "zaliczeń" kobiet jest tutaj znacznie większa od średniej

No :)
 

21 minut temu, Messer napisał:

Ci biedni chłopcy jeszcze tutaj wrócą dopóty, dopóki taka jedna oświecona Daga z Asią zrobią naszym niedorostkom tak koło dupy, ze zapomną jak się nazywają. Kwestia czasu. :) 

Tam siedzi taka zaślepiona patola, że nawet jak zostaną wybolcowani przez te laski to nie będą tego śwadomi.
 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest z męskimi feministami. Oni bronią, a wstrętni seksiści zaliczają. I tak niezmiennie od lat. Nice Guye tacy jak oni są aseksualni dla kobiet, które popierdolą swoje w sieci o równouprawnieniu, ale związku będą szukać z silnymi. 

@Analconda No Bracie musisz szybko załatwić te sprawę, bo nam statystyki zaniżasz :P Jaja sobie robie oczywiście, i tak cie lubimy :P 

Edytowane przez tomekbat
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Strasznie prymitywne i schematyczne te wpisy, pełne ad personam, zero konkretów. Generalnie, szkoda mi czasu na urojenia osób z IQ <90.

 

30 minut temu, StatusQuo napisał:

Nie rozumiem, w ogóle po co się tym przejmować.

 

Panowie, z całym szacunkiem, ale mi się włos jeży na głowie jak czytam tego typu wypowiedzi. Przecież to jest agresja słowna, który nie daj Bóg może kiedyś się przerodzić w jakiś fizyczny lincz. Mało prawdopodobne, ale jednak. 

Następuje tutaj zezwolenie na kumulowanie frustracji w naszą stronę i to będzie narastać!

 

Sytuacja przypomina mi bardzo tą, kiedy LGBT i Ci wszyscy ludzie zieją nienawiścią do polskości, tradycji i katolicyzmu. Przez to nasilają się profanacje miejsc kultów czy pobicia osób stanu duchownego.

 

Fakt, nie wiem jakie środki można by podjąć, żeby Asia czy Hania przestały nakręcać się na naszą społeczność, ale coś trzeba podjąć, bo któregoś dnia na prawdę się okaże (odpukałem w niemalowane), że w tej nienawistnej furii tacy ludzie namierzą kogoś z forum i wymierzą mu "karę". 

 

Panowie, to są barbarzyńcy, którzy porozumiewają się jak widać na załączonym obrazku, wzajemnymi walnięciami obuchem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie mają nawet pojęcia co to jest incel.

 

Także, widać ich poziom wiedzy.

Ale fakt, treści Red Pill wyrastają jak grzyby po deszczu. Ciekawe czy oni chociaż zastanowili się dlaczego tak się dzieje? To nie tylko forum BS. Ale mnóstwo innych stron, popularny kanał psychologiczny na YT. itp. itd.

Kamień już dawno pociągnął za sobą lawinę. A kropla zaczęła drążyć skałę.

Dodatkowo, kłamią w żywe oczy. Ja na przykład nigdy nie wykorzystałem, żadnej kobiety, ani nie mam takiego zamiaru. Ani też nie zraniła mnie żadna kobieta. I nigdy sobie na to nie pozwolę. Idę drogą MGTOW i tyle. Dobrze żyje mi się samemu.

 

Przytoczył bym parę argumentów odnośnie tych ludzi. Ale po prostu nie warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.