Skocz do zawartości

Grupa Hejterska forum (wersja młodzieżowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Akame691 napisał:

Dlaczego pedagogika to "gówno-kierunek"?  

Niestety 100% prawdy.

Znam kilka osób które są po Pedagogice i teraz wiszą w pośredniaku lub pracują jako cieć w pseudo ochronie.

Mnie chcieli wysłać na Pedagogikę, ale mnie to nie kręciło i poszedłem w swoją stronę.

Przynajmniej miałem czas aby zrozumieć parę rzeczy w swoim życiu i jakoś się ogarnąć życiowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć kulturowa to zabawy dla bogatych ludzi, a nie zwykłych biedaków także nie ma co czytać, bo to za wysokie progi jak dla mnie :D

 

Też się nie zgadzam ze wszystkim co jest na forum trafiłem to słuchając Olszaka i potem parę filmów Kotońskiego ale to dosłownie parę także strach się bać jak mnie jakieś hejtery dopadną za to, że tu piszę :D

Edytowane przez Reinmar von Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Akame691 napisał:

Gender studies są przydatne dla społeczeństwa. Jednak Społeczeństwo nie jest jednolite i przydaje się badanie go. Jedną z dziedzin badającą część społeczeństwa jest właśnie gender studies dzięki którym można się dowiedzieć o co chodzi z płcią kulturową, jaki ona ma wpływ na nas, na Społeczeństwo, na gospodarkę itd., a także jakie są przyczyny występowania płci kulturowej. 

To czym różnią się te studia od socjologii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Wam prądu zużywanego na tę dyskusję? ;) 

Te chłopaki przecież i tak w ciągu kilku lat tutaj się pojawią - wtedy sobie z nimi popiszemy w „Świeżakowni”. Mam głęboką wiarę w młodzieńczą męską naiwność i kobiece wyrachowanie. 

Bardzo dobrze, że się dowiedzieli o forum wystarczająco wcześnie - może nie są jeszcze na totalnie straconej pozycji dzięki temu.  

 

PS. Fajnie, że forum zyskuje status godnego prywatnych grup dyskusyjnych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć temat panowie. Transpłciowa youtuberka już wyjaśniła skąd te RedPille, MGTOwy, i inne incelskie faszystowskie wymysły :) 

 

JEDNYM FILMIKIEM PODWAŻYŁA RZECZYWISTOŚĆ - ZOBACZ JAK!!!! INTELIGENTNA EMOCJONALNIE STUDENTKA PEDAGOGIKI ZAWSTYDZIŁA WSZYSTKICH PYCHOLOGÓW I SOCJOLOGÓW Z CAŁEGO ŚWIATA! Dobrze że mogę już wyłączyć internet, spalić książki, i resztę wiedzy i obserwacji na temat świata dostarczy mi kanał ContraPoints! Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem ?! 

 

Pani Agnieszko dziękuje. Więcej już nie trzeba w żadnym temacie mówić. Szkoda że wcześniej nam się po prostu szukać nie chciało. Może nie byłoby tyle rozwodów gdyby chciało się samczykom czasem poszukać i posłuchać.

 

26kFDLl.png

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tomekbat napisał:

Still i Morfeusz i ich wpisy to tam gwiazdy. 

@tomekbat Poproszę nazwę tej grupy albo adres na priv, jeżeli znasz. Chętnie zobaczę, czy te wypociny białych rycerzyków są warte chwili mojego czasu. :D

 

Edit. Już widziałem, jakieś dzieci i kobiety mają ból tyłka, że przeczytały prawdę. Jednak szkoda mojego czasu. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, tomekbat napisał:

(czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny

Spoko, niech najpierw dorosną. Troszkę pożyją w realu, doświadczą prawdziwego życia. 

Jak będą chcieli pomocy to wejdą na Forum anonimowo, pomożemy.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie ciekawe. Zaślepiona cuckowa młodzież, czyli młode wyzwolone i ich beciaki którym nigdy nie dadzą, bo są beciakami walczącymi o prawa krzywdzonych witaminek, mówi coś o mechaniźmie wyparcia. To jest to słynne przypisywanie rozmówcy swoich cech i ułomności?

 

n8ZSSbi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomekbat napisał:

bvznInZ.png

oy6HLEG.png

 

Dwie rzeczy są niepokojące:

- że tym ludziom na FB się po prostu chce,

- poziom rozumienia słowa, nie tylko czytanego, ale w ogóle. 

 

Na miłość boską, zakończmy na tym i niech ten temat się mi jutro nie wyświetla na głównej ?

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio gimnazjalistki się tu komuś podobają. Przecież jeszcze w liceum dziewczyny wyglądają jak dzieci, no chyba, że są zabawy z toną tapety itd. to wtedy różnica między tym co jest bez tapety jest olbrzymia. Z drugiej strony w gimnazjum miałem księdza co się cały czerwienił przy gimnazjalistkach,

 

Ja tam unikam interakcji z kobietami, które sobie wyobrażają, że ktoś się może zesrać ze strachu na myśl z interakcją z nimi. Skoro tak jest to chyba muszą być toksyczne :D Nie wiem czym się tak podniecać ja tu zajrzałem z ciekawości i nie zgadzam się z wieloma rzeczami i mały ułamek przeczytałem no ale fakt takie rozwrzeszczane i aroganckie baby co im się to wydaje co to nie są teraz są w modzie, dają na tym tinderze tym napaleńcom odrzuć, odrzuć, typowe schematyczne gwiazdki :D

 

Gdyby spotkał się z prawdziwą kobietą to zesrał by się ze strachu. No masakra. Zesrać to się można jakby ktoś na Ciebie z nożem wyskoczył, a nie z "kobietą" która się zachowuje jak obrażony 2 latek. :D To co one akurat piszą to się wpisuje w obraz współczesnej kobiety pokazywanym na tym forum niestety.

 

Miałem kiedyś w pracy taką jedną prawdziwą kobietę co wiecznie przeszkadza w pracy to jak raz na nią podniosłem głos mówiąc, że mi przeszkadza dość kulturalnie to się pobeczała, a zawzięte babsko było jak nie wiem, tylko raz człowiek głos podniósł i nawet dośc kulturalnie mówił tylko ostrym głosem i ta się pobeczała, że jej matka zmarła jak była mała... Takie to właśnie kobiety w modzie, co sobie myślą, że ktoś będzie przed nimi srał w gacie ze strachu. Porażka...

Edytowane przez Reinmar von Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

Serio gimnazjalistki się tu komuś podobają. Przecież jeszcze w liceum dziewczyny wyglądają jak dzieci, no chyba, że są zabawy z toną tapety itd. to wtedy różnica między tym co jest bez tapety jest olbrzymia. Z drugiej strony w gimnazjum miałem księdza co się cały czerwienił przy gimnazjalistkach,

 

Jedna z najpiękniejszych samic, jakie kiedykolwiek widziałem, była w moim gimnazjum. Takie azjatyckie oczy plus europejska symetria twarzy, a sylwetka jak dorosła miss. Później widziałem ją z jakimś alpha dresiarzem i w końcu z bombelkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomekbat napisał:

To jest w sumie ciekawe. Zaślepiona cuckowa młodzież, czyli młode wyzwolone i ich beciaki którym nigdy nie dadzą, bo są beciakami walczącymi o prawa krzywdzonych witaminek, mówi coś o mechaniźmie wyparcia. To jest to słynne przypisywanie rozmówcy swoich cech i ułomności?

 

n8ZSSbi.png

Wesołe heh.

 

Z mojej strony to była po prostu reakcja adekwatna do screenów przedstawionych w pierwszym poście. ☺️

Gdyby pojawiły się tam treści do których da się odnieść w sensowny sposób, to byłaby inna rozmowa.

 Ale chyba tutaj nie muszę tłumaczyć takich zależności przyczynowo-skutkowych. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Jedna z najpiękniejszych samic, jakie kiedykolwiek widziałem, była w moim gimnazjum. Takie azjatyckie oczy plus europejska symetria twarzy, a sylwetka jak dorosła miss. Później widziałem ją z jakimś alpha dresiarzem i w końcu z bombelkiem. 

No jak chodziłem do gimnazjum to też mi się wydawały bardzo seksowne gimnazjalistki niektóre, które były moimi rówieśniczkami ale jak doszło mi parę lat to jak teraz bym spojrzał na gimnazjalistkę to nic seksownego nie widzę tylko wyrośnięte dziecko.

 

 

Te komentarze tylko pokazują, że przemoc nie ma płci.

 

To fakt, że mężczyźni są bardziej zdolni do pobić, morderstw itp. ale w państwie gdzie za pobicie idzie się od razu do więzienia takie rzeczy w środowisku nie występują, za to kobiece naturalne zdolności do większej przemocy, czyli plotkowanie, obrabianie dupy, wymyślanie oszczerstw może rozwijać skrzydła i w ten sposób kobiety stają się bardziej przemocową płcią od mężczyzn.

 

 

To co te dziewczyny wypisują to czysty przekrój społeczeństwa przychodzą potem takie na niczym się nie znają, nic o niczym nie wiedzą ale one są silnymi kobietami i inni mają na myśl zaszczytu kontaktu z nimi zesrać się ze strach i to fakt jest masa takich bucowatych gwiazdeczek i to widać. To jest takie podejście, że jest jakiś kierownik to widzisz jak ona się podlizuję aż to jest żenujący, jak ktoś jest ważniejszy od niej, a jak ktoś niżej w hierarchii to są z tych bab takie mendy, gdy człowiek patrzy na nie zboku jak się do innych odnoszą, że aż brak słów.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Perun82 napisał:

Przecież akurat to jest dla jaj robione.  Niezły kabarecik.

Zrób taki w drugą stronę... a STOP... zaraz poleci 357 zgłoszeń do jutuba, film usuną i, pewnie, konto zablokują.

19 godzin temu, tomekbat napisał:

Do czego Ci sie przydadzą gender studia?

Do zadawania szyku na lewicowych salonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Carl93m napisał:

Dwie rzeczy są niepokojące:

- że tym ludziom na FB się po prostu chce,

- poziom rozumienia słowa, nie tylko czytanego, ale w ogóle.

Każda niemalże "grupa poparcia" ma w swoim składzie tak zwanych pożytecznych idiotów, którzy będą skakać ciut wyżej, ciut dalej - byleby tylko być ciut bardziej "fajny".

 

Ale nie to mnie tutaj zastanawia. Pewne zwroty użyte w wypowiedziach zwróciły moją uwagę.

Są zbyt profesjonalne. Zbyt dobrze zestawione jak na amatora, ale zbyt proste i infantylne jak na prawdziwego specjalistę od e-PR.

W mojej głowie pojawia się wizja słabo opłacanych, lub nawet pracujących "dla idei", grupki ludzi po najprostszym przeszkoleniu z zasad oddziaływania podprogowego. Coś na zasadzie "macie tu dziesięć wzorców, korzystajcie do woli, i wpychajcie pod wzorzec co się da". Zero wyrafinowania, tylko młócenie słowem jak cepem - inaczej nie umieją...

 

"...zdrowe poglądy...", "...zasady właściwego postępowania..."

Byli już tacy, co usiłowali to wprowadzać. Którzy usiłowali wmówić innym, że oni lepiej wiedzą, co jest "właściwe".

http://wiersze.kobieta.pl/wiersz/zbigniew-herbert/potega-smaku-236

Zaiste ich retoryka była aż nazbyt parciana
(Marek Tulliusz obracał się w grobie)
łańcuchy tautologii parę pojęć jak cepy
dialektyka oprawców żadnej dystynkcji w rozumowaniu
składnia pozbawiona urody koniunktiwu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 22:00, tomekbat napisał:

Zaślepiona cuckowa młodzież, czyli młode wyzwolone i ich beciaki

Mnie to przeraża trochę, taka ich zaściankowa, ksenofobiczna nienawiść do inności, do nowoczesnych poglądów i celów życiowych jakie tu prezentujemy.

To nie wiek XIX, gdzie nie było żadnych świadczeń społecznych i trzeba było utrzymywać kobiety. To XXI wiek, gdzie jesteśmy równi wobec prawa, a problem opieki przejęło państwo i wszyscy na to płacimy w podatkach.

Wiem teraz jak czuły się osoby LGBT przez lata szykanowane i wyśmiewane przez większość społeczeństwa.

Obecnie to my jesteśmy atakowani, piętnowani i wyśmiewani za to że chcemy żyć po swojemu.

Żyjemy w demokratycznym państwie i każda osoba ma prawo do swoich poglądów i własnego stylu życia.

 

Czy to na fejsie czy też w innych mediach Marek i my, użytkownicy forum jesteśmy atakowani za swoje idee i ich propagowanie.

Mimo to coraz więcej mężczyzn zauważa, że nasza idea ma sens i wnosi do ich życia cenne wartości.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.