Skocz do zawartości

Jakie fantazje seksualne/festysze was odrzucają i uważacie je za nienormalne?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mac napisał:

Nie chodzi o kupę pewnie, tylko o podniecenie upodleniem człowieka. To mogę zrozumieć.

Tyle że większość fanów lubi jak to na nich załatwiana jest potrzeba. Zobacz sobie ogłoszenia. Głównie mężczyźni szukają kobiety ktora sie na nich zesr*'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

A tak z ciekawości. Czy jak uprawiasz anal z kobieta to czujesz ze ja upokarzasz?

Nie i nie potrafie go postrzegać w ten sposób. Oral jest "tym moim" sposobem na lekkie upokorzenie, a anal to na pieska tylko w inną dziurkę. Zero magii dominacji w tym dla mnie. 

 

Co do reszty których wymieniali typu sikanie, sranie, czy obserwowanie jak ktoś pruje moją inną niż wszystkie - oczywiście nie. 

 

Co do przebieranek, to zależy o jakich mowa. Nie umiem sobie teraz wyobrazić jaka mogłaby mnie zniesmaczyć. Nie mam żadnych poglądów które byłyby delikatne. Choć podejrzewam, że nie jeden wierny katolik przyjmujący ciało chrystusa co niedziele, fantazjuje skrycie o bzykanku z zakonnicą, a katoliczki o księdzu pewnie jeszcze częściej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to jest obleśne:

https://natemat.pl/247667,im-grubsze-tym-lepsze-kim-sa-feedersi-i-co-ich-podnieca?force_rwd=1

"Szukam grubaski, którą będę mógł paść". Feederyzm to fetysz, którego wielu nie może zrozumieć"

 

Czyli tzw feedersi o których mówił Marek w audycjach kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość tu napisała - zabawa z gównem.

Femdom jest mocno popieprzony - dawać się szmacić, to chyba lubią jacyś co mieli dominującą matkę i biernego ojca. 

Jakieś przekłuwanie igłami lekarskimi sutków, prąć, jąder, łechtaczek itp. 

Klapsy są fajne ale np takie po których zostają jakieś ciemnoczerwone plamy, jakieś krwawe pręgi i mocne siniaki ala odleżyny - obrzydliwe.

W sensie takie bicie mocne szpicrutą do krwi, ochyda...

19 minut temu, Chadeusz napisał:

Oculolinctus.

Hahaahah była nawet taka scena w Lolicie Nabokova, ale to służyło wyciągnięciu jakiegoś paprocha z oka XD.

 

56 minut temu, Boromir napisał:

Pissing, BDSM, LATEX, czy bicie.

Lateks jest fajny :3 ładnie to wygląda, błyszczy, wydaje fajne odgłosy i fajnie wygląda na zgrabnej kobiecie XD XD XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś chłopak poprosił, żebym go w dniu jego urodzin przeleciała straponem. Byłam skłonna to zrobić, ale znajomość nam się do tego czasu posypała. 

Są we mnie skłonności do zdominowania mężczyzny, jak w tej bardzo słabej książce Wenus w futrze. A także dać się zdominować.  

Nie ma chyba nic, co by mnie zaskoczyło, jeśli chodzi o ludzkie fantazje.  

Mój przyjaciel z dzieciństwa ma dziwny fetysz. Lubi, kiedy kobieta po nim chodzi w szpilkach.  

Tak robiłam swego czasu. Jeszcze kilka lat temu ważyłam około 46 kg. On ogólnie liczył około 190, i był dość umięśniony.  

Dlaczego go to podniecało, nie mam pojęcia. Lubił też bawić się moimi stopami, i kiedy wkładałam mu je do ust. Mówił mi też o innych fetyszach.  

Dlatego dla mnie fetysz stóp to np. całkowita normalka.  

Podobnie rzecz ma się z przebieraniem się, korkami analnymi z lisią kitką na końcu, itp. 

A poza tym, ja mam osobiście taki fetysz, że mi się bardzo podobają ludzie przebrani, np.  czarny ninja, gdzie widać tylko oczy. I bardzo podoba mi się lateks.  

11 godzin temu, tomekbat napisał:

obserwowanie jak ktoś pruje moją inną niż wszystkie - oczywiście nie. 

A to też mi się podoba. 

 

 

 

 

 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Boromir napisał:

A na facecie, albo grubej kobiecie, to też ładne ? 

Jak pisałem, na zgrabnej kobiecie. Na grubasach wszystko wygląda ujowo. 

2 godziny temu, JudgeMe napisał:

A poza tym, ja mam osobiście taki fetysz, że mi się bardzo podobają ludzie przebrani, np.  czarny ninja, gdzie widać tylko oczy. I bardzo podoba mi się lateks.  

Chodzi ci o maski? :3 Chodzi ci pewnie o to że nie widać co to za osoba nie? 

Ja mam bardzo ciekawy fetysz. Jednoczęściowe stroje kąpielowe. Najlepsze były takie obcisłe w latach 80-90-00 nazywały się hi-cut czyli mocno wcięte.

Może to się wzięło od oglądania w dzieciństwie Słonecznego Patrolu XD?

Teraz wprowadzili jakieś kombinezony na całe ciało a poza tym pływaczki teraz w większości wyglądają jak chłopy na sterydach...

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RENGERS napisał:

Jedyną rzeczą która mnie nie kręci jest zabawa  fekaliami, wymiocinami.

 

Cała reszta z odpowiednią partnerką jak najbardziej.

A szczanie na twarz : D ?

"Zabawa fekaliami, wymiocinami" jak to brzmi w ogóle xD. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 09:57, JudgeMe napisał:

Mój przyjaciel z dzieciństwa ma dziwny fetysz. Lubi, kiedy kobieta po nim chodzi w szpilkach.  

Tak robiłam swego czasu. Jeszcze kilka lat temu ważyłam około 46 kg. On ogólnie liczył około 190, i był dość umięśniony.  

 

Hehe o to akurat ciekawy fetysz, nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem, ale brzmi całkiem interesująco i nawet może bym spróbował...;), ale dobór (masy) partnerki kluczowy, bo przy złej konfiguracji można skończyć z przebitym płucem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.