Skocz do zawartości

Pani przestała mnie kochać :P


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Dziś pani powiedziała mi że jest pierwszy raz w życiu w związku w którym nie jest w mężczyźnie zakochana, spoko bo ja również nic do niej nie czuję prócz kilku fajnych momentów.

 

Mówi mi że ja nie wiem co to związek bo przecież nigdy w nim nie byłem ( fakt, to mój pierwszy raz )

 

Pani  chodzi na terapię, bo mówi mi że musi się "zająć" tematem mnie- jej faceta.

 

Pani nie miała ojca, stąd jej rzekome problemy w związku ze mną.

 

Z jednej strony fajnie, bo chce się dla mnie jakby naprawiać, z drugiej mówi że nie jest zakochana, jednak ja zakomunikowałem jej to pierwszy- że nie odczuwałem nigdy haju hormonalnego- ciekawe czy serio nic nie czuje czy się odgrywa bo

 

powiedziałem jej to pierwszy.

 

Pytając czemu tak chętnie daje mi dupki, mówi że to dlatego że jesteśmy w związku.

 

Pani dochodzi tylko przez orgazm łechtaczkowy.

 

Ogólnie to mam wyjebane,mogę się z nią rozstać,  fajna to jest dziewczyna, tylko czasem jej zachowanie mnie wkurwia.

 

Zostać czy spierdalać z tej relacji ? Co robić ? 

 

PS: Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.

 

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć jak to mówią Panie " mam mętlik w głowie "

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

PS: Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.

Fajka Chada by pachniała, nawet anal by polubiła. 

 

7 minut temu, RENGERS napisał:

Zostać czy spierdalać z tej relacji ? Co robić ?

A masz jakąś ja oku? Ja na Twoim miejscu bym wpadał po swoje i w międzyczasie poszukał następnej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS chyba nikt nie straci na tym, że zostaniesz, tak? Przecież nikt jej siłą przy Tobie nie trzyma, musi się jednak jakoś tam dobrze bawić. A skoro i Tobie pasuje - no to w ogóle nie widzę tematu. W sumie to tak czy siak nie widzę tematu, bo Twój wpis sprowadza się do "jestem w specyficznym, aczkolwiek zasadniczo udanym związku, CO ROBIĆ BRACIA??!!!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

2 minuty temu, RENGERS napisał:

Dziś pani powiedziała mi że jest pierwszy raz w życiu w związku w którym nie jest w mężczyźnie zakochana, spoko bo ja również nic do niej nie czuję prócz kilku fajnych momentów.

Dziś już wiesz na czym stoisz.

 

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Mówi mi że ja nie wiem co to związek bo przecież nigdy w nim nie byłem ( fakt, to mój pierwszy raz )

 

Pani  chodzi na terapię, bo mówi mi że musi się "zająć" tematem mnie- jej faceta.

 

Pani nie miała ojca, stąd jej rzekome problemy w związku ze mną.

Bla Bla Bla zaraz usłyszysz że problem jest w tobie.

 

8 minut temu, RENGERS napisał:

Z jednej strony fajnie, bo chce się dla mnie jakby naprawiać, z drugiej mówi że nie jest zakochana, jednak ja zakomunikowałem jej to pierwszy- że nie odczuwałem nigdy haju hormonalnego- ciekawe czy serio nic nie czuje czy się odgrywa bo

 

powiedziałem jej to pierwszy.

 

Pytając czemu tak chętnie daje mi dupki, mówi że to dlatego że jesteśmy w związku.

 

Pani dochodzi tylko przez orgazm łechtaczkowy.

Pani nie jest zakochana bo nigdy nie była.

Daje dupki byś ty nie dał dyla.

 

11 minut temu, RENGERS napisał:

Ogólnie to mam wyjebane,mogę się z nią rozstać,  fajna to jest dziewczyna, tylko czasem jej zachowanie mnie wkurwia.

Szkoda zdrowia na wkurwianie wszak złość piękności szkodzi.

 

Bądź piękny

 

13 minut temu, RENGERS napisał:

Zostać czy spierdalać z tej relacji ? Co robić ? 


To co podpowiada ci mózg nie serce.

 

14 minut temu, RENGERS napisał:

Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.


Z tobą nie lubi analu i oralu ponieważ śmierdzi jej twoja fajka
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RENGERS napisał:

Pytając czemu tak chętnie daje mi dupki, mówi że to dlatego że jesteśmy w związku.

Haha. ?

15 minut temu, RENGERS napisał:

Ogólnie to mam wyjebane,mogę się z nią rozstać,  fajna to jest dziewczyna, tylko czasem jej zachowanie mnie wkurwia.

Czemu Cię wkurwia?

15 minut temu, RENGERS napisał:

Zostać czy spierdalać z tej relacji ? Co robić ? 

Korzystaj jak masz okazję ale jak przrgnie pałę to podziękuj. Możesz znaleźć w sumie lepszą w międzyczasie. xD

15 minut temu, RENGERS napisał:

PS: Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.

Może umyj kutasa???(zart) 

15 minut temu, RENGERS napisał:

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć jak to mówią Panie " mam mętlik w głowie "

Czemu niby? Masz "darmowy" seks to korzystaj. Prędzej czy później każdy związek się kończy, motylki opadają. 

Jak to śpiewa Don Vasyl "chwile ulotne jak motyle". ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Imiennik napisał:
27 minut temu, RENGERS napisał:

PS: Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.

Fajka Chada by pachniała, nawet anal by polubiła. 

XD mówiłem? To się upierają, że anal jest ok.

 

27 minut temu, RENGERS napisał:

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć jak to mówią Panie " mam mętlik w głowie "

Odpowiedż jest prosta - pani znalazła chada lub badboya i odpałeś bo wg. jej opinii jesteś gorszy.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

XD mówiłem? To się upierają, że anal jest ok.

 

Odpowiedż jest prosta - pani znalazła chada lub badboya i odpałeś bo wg. jej opinii jesteś gorszy.

Rany Chrystusa, czy po całym temacie poświęconym Twojej ignorancji i zagubieniu na prawdę nic nie zrozumiałeś? Gdzieś tam rzucałeś się do jakiegoś brata, że "dajesz amunicje dla kanistrowa" czy coś takiego. Nie ty wcale nie dajesz, nie odpowiadaj, nie wchodzę w polemikę, odmówię zdrowaśkę w imię twojego zagubienia i spokoju duszy.

 

sorry za off top @RENGERS łapy mi opadają

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jest jakaś granica wiekowa od której można się rejestrować na forum. Prawiczek doradza prawiczkowi w temacie chadów i związków. Będzie dobre :D

source.gif


@RENGERS Jesteś tu nielegalnie - to miejsce dla pełnoletnich.
 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz koniecznie zostać czadem. Jest tu ostatnio wysyp tematów o prawdziwych czadach. Gotowa instrukcja. Czad nie musi myć kukurydzy. Czad nic nie musi, a panny zostają.

 

Tylko jak już zostaniesz czadem to nie możesz się tu pytać jak rozwiązywać problemy z pannami. Prawdziwy czad nie ma problemów z kobietami. Tak więc do zobaczenia już nie w świeżakowni tylko na promocji książki "Jak zostałem czadem - historia prawdziwa".

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomko napisał:

Myślałem, że jest jakaś granica wiekowa od której można się rejestrować na forum. Prawiczek doradza prawiczkowi w temacie chadów i związków. Będzie dobre :D

source.gif


@RENGERS Jesteś tu nielegalnie - to miejsce dla pełnoletnich.
 

Chciałbyś mieć takie powodzenie :P 

Mam 25 lat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @RENGERS jest z tego co kojarzę ogarniętym młodym facetem z bardzo dobrą sytuacją życiową.

 

Co do "relacji" to Wy nie jesteście w związku. To jest ogromne nadużycie tego słowa. Spotykacie się parę miesięcy, nic Was nie łączy.

Można sobie nie chcieć ale to ona rozgrywa karty w tej relacji. Niepotrzebnie się jej wypstrykałeś z informacji takich jak to, że jest to pierwszy związek czy brak haju emocjonalnego. Myślę, że gdyby nie Twoja dobrze rokująca sytuacja życiowa to już dawno usłyszałbyś, że ona nie wie co czuję a tak to dostajesz bajeczki o terapiach, ojcach itp. 

 

Konkludując , otworzyłeś się przed nią i teraz jest zjazd do bazy. Z tej relacji chleba nie będzie. Czujesz się zbyt pewnie, zbyt pysznie nie dostrzegając wielu sytuacji. 

Ciesz się, że to nie idzie dalej i wyciągaj wnioski :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co @RENGERS ale Ciebie to się nie spodziewałem ?

1 hour ago, RENGERS said:

Jednak ja zakomunikowałem jej to pierwszy- że nie odczuwałem nigdy haju hormonalnego- ciekawe czy serio nic nie czuje czy się odgrywa bo 

Błąd początkującego ? lepiej powiedz że wolno się angażujesz - ale lepiej tego nie mówić ;)

1 hour ago, RENGERS said:

PS: Pani mówi mi że nie lubi analu, oralu, bo jej śmierdzi moja fajka.

To słowa dosłowne ? widziałem tego posta z olejkiem ;). Jeśli tak to już pozamiatane. Przesuń w lewo.

 

 

 

 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS to ta sama, której zalałeś formę ?

 

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Zostać czy spierdalać z tej relacji ? Co robić ? 

Jakie pytanie egzystencjalne.

Should I fuck her or fuck off?

Shakespeare, by się nie powstydził.

 

Jak chcesz udawać ślepca to kup sobie owczarka.

Nie jest co obojętna, ty jesteś jej.

Bracia już ci wytknęli błędy i wyparcie.

Poczytaj, przemyśl. Zanim napiszesz, że jest inaczej. Przemyśl to raz jeszcze.

Edytowane przez Dakota
daruje ci C.K Dezerterów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw: situationship. Pani daje Ci do zrozumienia, że jest ok, ale rozgląda się za kimś innym. Robi to bo: a) Chce czuć się moralnie usprawiedliwiona gdy skoczy na inną gałąź b) Liczy na Twoje nawrócenie tzn.; Zaczniesz powtarzać, że ją kochasz, dasz pin do konta i kupisz pierścionek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klientka ma maksymalnie 19... No 21 lat.

 

Znam aż za dobrze ten typ pierdolenia z kilku relacji na to działa tylko jebnięcie drwiami i nie odzywanie sie pierwszemu.

 

Opadły jej troche hormony i zaczyna szukać dziury w całym.

 

Bardzo łatwy do sterowania typ kobiet. Przy odpowiednio zastosowanym push i pull nagle sie okaże, że nic jej nie śmierdzi i nie ma zadnych problemów - jeśli komuś chce sie zniżać do poziomu kobiet....

 

Dobra postawa @RENGERS. Nie myśl o niej i o tym za dużo bo ona to wyczuje, zwyczajne rób swoje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.