Skocz do zawartości

Samoistne kundalini?


Polmartwy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega usłyszał od znajomego jakiś czas temu taką historie, mówił, że nie ma pojęcia jak to się stało. Teraz pytanie do Was co dalej w takim przypadku. Jest trochę informacji na ten temat w sieci lecz to w dalszym ciągu teoria . Jakieś suche fakty na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to po prostu podnoszenie uśpionej energii od najniższego punktu czyli czerwonej czakry do najwyższego centrum wszechświadomości czyli purpury a w zasadzie bieli na czubki głowy. Jest to energetyzacja 7 punktów w ciele natomiast takie rzeczy "same" się nie zdarzają, musiałby być pewne poczynania zrobione w tym kierunku, tudzież bardzo duży skok w świadomości danego człowieka. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie jednak czakry są uznawane chociażby w hinduizmie, warto poczytać na ten temat.

 

Pozdrawiam.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak studiowałem różne książki o medytacji to czasami zdarzało się, że ludzie doznawali przebudzenia po kontakcie z mistrzem. Podejrzewam, że i w specyficznych sytuacjach. Podobnie, jak ktoś opowiada, że przeżył świadomy sen i można też mieć tego samego dnia. Wystarczy uwierzyć w autorytet pewnie, aby niemożliwe stało się nagle możliwe. 

 

Myślę, że to możliwe. Wielu rzeczy o sobie nie wiemy. Ktoś wejdzie w odpowiednie wibracje, skoncentruje się, złapie ten oddech i po robocie. 

 

Nie za bardzo temat wyjaśniłeś. Samoistne to trochę za mało powiedziane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.