Skocz do zawartości

Panowie, kto szuka pracy?


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego że teraz nie mamy dziennikarzy, a jakiś studentów po gówno studiach typu Europeistyka czy marketing.

Nikt ze studentów dziennikarstwa by tego nie pisał bo by potem żadnej roboty nie znalazł.

Poza tym ja bym szedł za 7 tyś pod warunkiem że mi dadzą 1,5 miesiąca wolnego w ciągu roku plus praca w domu bo nie chce mi się dojeżdżać do pracy.

No chyba że mi dadzą zakwaterowanie plus pełne wyżywienie i te 7 tyś na rękę to mogę iść do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie upadłem na głowę tak mocno, żeby być kolejnym trybikiem w machinie systemowej. Nawet naćpany bym się nie zdecydował.

 

Każdy karaluch, nawet zwykły policjant czy inny strażnik wiejski w moim mniemaniu jest tylko przedłużeniem macek z pejsami. To oni robią finalną robotę, podobnie przemiłe panie w ZUSie, fiskusie etc.

 

Ludzie sami sobie budują więzienie. Mentalność niewolnika, wbudowane służalnictwo. Kiedyś niewolnikami byli murzy** ekhm... czarn**** o Jezu, mał** matko bosko jak to się mówiło!? Aaaa, Afroamerykanie, teraz białasy (za ten zwrot z dupy nie strzelają ;) ). Taka scenka mi się przypomniała".

 

 

A tu tak do wątku

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dodatkowo należy przejść podstawowe testy sprawnościowe w postaci rzutu piłką lekarską (o ciężarze dwóch bądź trzech kg w zależności od płci) oraz biegu na 800 metrów.

Trochę zalatuje dyskryminacją na najwyższym szczeblu, no i ciekawe gdzie źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Ja szukam tylko tej jedynej...

Hehe, niech zgadnę, 50 kg wagi, cycata, piękna, zgrabna, oczytana, mądra, zawsze gotowa na dziki sex, bez migreny, uwielbia gotować i robić porządne boże stejki. A jej fetyszem jest sprzątanie. Czyli twoja druga połówka.

 

Nie ma raczej takich kobiet. A nawet jak poznasz taką, to ona i tak będzie szukać lepszej gałęzi. Zawsze. Może mieć trójkę dzieci, ale nadal szuka. Kto zaoferuje mi więcej? Taki kobiecy atawizm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak pięknie to dlaczego nie ma chętnych? Może dlatego, że redaktorek przepisał informację od kogoś ale nie doczytał, że jest to ,,średnie uposażenie wliczając w to nadgodziny i dodatki"?

 

Pewnie też nie sprawdził rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2018 r. w sprawie stawek uposażenia zasadniczego funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej. W rozporządzeniu zarobki funkcjonariuszy już nie robią takiego wrażenia jak w tytule artykułu. Życzę powodzenia w awansowaniu na dobrze płatne kierownicze stanowisko w organizacji, w której zatrudnionych jest 160 osób (a jak zwiększą to nawet i 280).

 

Lp. Nazwa stanowiska Stawki w złotych
1 Komendant 7600-8100
2 Zastępca Komendanta 6900-7330
3 Naczelnik wydziału 6000-6550
4 Dowódca sekcji 3050-4650
5 Główny specjalista 5400-5910
6 Koordynator 4700-5360
7 Starszy specjalista 3050-4300
8 Specjalista 3050-3850
9 Starszy ekspert ochrony 2500-3450
10 Starszy pirotechnik 2500-3450
11 Przewodnik psa służbowego 2500-3450
12 Ekspert ochrony 2500-3000
13 Pirotechnik 2500-3000
14 Kursant 2400

 

Lp. Stopień Stawka w złotych
1 Nadinspektor 1800
2 Inspektor 1680
3 Młodszy inspektor 1610
4 Podinspektor 1540
5 Nadkomisarz 1470
6 Komisarz 1400
7 Podkomisarz 1320
8 Aspirant sztabowy 1200
9 Starszy aspirant 1150
10 Aspirant 1100
11 Młodszy aspirant 1050
12 Starszy strażnik 970
13 Strażnik 900
14 Młodszy strażnik 850
15 Starszy aplikant 790
16 Aplikant 700

 

*Zarobki netto.

 

Kolejnym problemem jest atrakcyjność tej pracy. Stanie na korytarzu po 8 godzin (+nadgodziny) w miejscu nie napawa optymizmem. 
 

Edytowane przez Gołodupiec
*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.