Skocz do zawartości

Sąd łagodzi wyrok dla gwałciciela i mordercy trzylatka


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zgwalcenie-i-smiertelne-pobicie-trzylatka-sad-lagodzi-kare/m9t7kdn?%3Futm_source=tw&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_twitter_onetwiadomosci

 

Wolne sądy! Od rozumu, sumienia i poczucia sprawiedliwości. Tfu!

 

Zdaniem Sądu "uznaliśmy, że...przestępstwo, jakiego dopuścił się oskarżony zasługuje na bardzo duże potępienie, ale MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ PRZESTĘPSTWO POPEŁNIONE W SPOSÓB BARDZIEJ BRUTALNY".

 

Dramat.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Pan Steve nie wystawił pustej f-ry VAT ani nie wydrukował paru banknotów na drukarce, by liczyć na maksymalną ćwiarę.

 

Dla porównania:

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25670970,bialorus-skatowali-osmiomiesieczna-dziewczynke-bo-przeszkadzala.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg1

 

Sąd Najwyższy Białorusi utrzymał wyrok skazujący na śmierć mężczyznę, którego oskarżono o zabójstwo ośmiomiesięcznej dziewczynki. Matka dziecka spędzi w kolonii karnej 25 lat. Wyrok jest prawomocny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, 15 lat za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem na dziecku. Co tu się odpierdala w tym kraju.

11 minutes ago, Obliteraror said:

Sąd Najwyższy Białorusi utrzymał wyrok skazujący na śmierć mężczyznę, którego oskarżono o zabójstwo ośmiomiesięcznej dziewczynki

Zakładając, że proces był rzetelny, a wina udowodniona absolutnie ponad wszelką wątpliwość - jedyny słuszny wyrok.

 

Edit: dobra, doczytałem, kwalifikacja prawna to było pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Sąd nie dopatrzył się zabójstwa, nawet z zamiarem ewentualnym. Myślę że ciężko na temat takich spraw wyrokować nam, szaraczkom, bez znajomości akt sprawy. Tymniemniej - niewątpliwie kontrowersyjne.

 

Edit 2: obrońca wnosił o uniewinnienie. LOLXD

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Obliteraror napisał:

 

Ale na tej Białorusi też jest dziwnie:

 

Cytat

Białoruś jest jedynym krajem w Europie, w którym stosuje się karę śmierci. Nie wymierza się jej jednak kobietom, osobom nieletnim oraz mężczyznom po 65. roku życia.

 

Trochę dziwne, traktowanie oskarżonych inaczej ze względu na płeć.

 

Edytowane przez PanKanapka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PanKanapka napisał:

traktowanie oskarżonych inaczej ze względu na płeć

Faktycznie, Amerykanie nie mają z tym problemu. Co do nieletnich, zrozumiałe, nawet Stany się parę lat temu z tego wycofały. Co ciekawe, najniższy wiek predystynujacy do wykonania egzekucji obowiązywał bodajże w Indianie - dziesięć lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna tragedia.

 

Kiedyś w sprawie sporo mniejszego kalibru, jednak też patologicznej tzn. pobicia dzieciaka przez matkę w centrum handlowym napisałem, że takie akcje powinny być surowo karane - dowiedziałem się wtedy, że uległem

lewackim populizmom, a państwo nie powinno się wtrącać w sprawy rodziny. Może sędzia łagodzący wyrok ma podobne zapatrywania na te kwestię. ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Obliteraror napisał:

Sąd Najwyższy Białorusi utrzymał wyrok skazujący na śmierć mężczyznę, którego oskarżono o zabójstwo ośmiomiesięcznej dziewczynki. Matka dziecka spędzi w kolonii karnej 25 lat. Wyrok jest prawomocny.

Tak powinno być wszędzie. Za krzywdzenie niewinnego, bezbronnego dziecka, czy to gwałt czy katowanie z automatu powinno iść dożywocie albo śmierć.

Mam nadzieję, że tą kur** podczas 15lat w więzieniu doprowadzą do samobójstwa albo mu pomogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Białorusi dwóch uczniów ze szczególnym okrucieństwem zamordowało swoja była nauczycielke. 

 

Oczywiście czeka ich niebawem kula w łeb bez żadnych oporów, nawet sam Wielki wódz Łukaszenka powiedział bez ogródek że tacy degeneraci nie zasługują na nic więcej

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, leto napisał:

to raczej nie przypadek że ci pedofile trafili do takich celi, do jakich trafili.

Fakt. Ale jestem przeciwny samosądom, nawet tzw. "słusznym". Tak samo jakikolwiek zbędny sadyzm w przypadku KS, nawet dla zwyrodnialców nie licuje z godnością Państwa. Sprawiedliwa kara, nie sadystyczna zemsta. KS bez zbędnego cierpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Obliteraror napisał:

Sprawiedliwa kara, nie sadystyczna zemsta. KS bez zbędnego cierpienia.

W przypadku Państwa, zgoda. Bardziej nawet chodzi o "dobro" kata. I prewencję, w równym stopniu co karę.

Ale co do osób prywatnych, byłbym za rozwiązaniami z Teksasu - ojciec zabił pedofila złapanego "na gorącym uczynku" gołymi rękami, a prokuratura odmówiła postawienia mu jakichkolwiek zarzutów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.