Skocz do zawartości

Zlot, majówka braci samców


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Mamy już luty, wiosna idzie małymi krokami. Pora na wiosenny zlot inceli ? Po narzekamy, wypijemy, zapalimy ?, wymienimy się doświadczeniami. Myślę, że 1-3 maja wbija się idealnie. Co wy na to

???

Mazury były, góry były, wcześniej, trójmiasto i bodajże, centralna Polska. Propozycje miejsc mile widziane. 

Zakładam tak wcześnie temat, gdyż uważam, że nie którzy potrzebują na czasu na załatwienie urlopu, tudzież zwolnienia :) od żony, dziewczyny czy tam mamusi ;)

 

Na razie luźny temat, później założy się wąski krąg zainteresowanych, ze szczegółami.

Lecimy koledzy....

 

Edytowane przez Still
  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Proponuję jakieś gospodarstwo agroturystyczne przy jakiejś wodzie w centrum Polski.

Nie chce mi się przebywać w jakiejś popularnej miejscowości turystycznej.

Jesteśmy na zlotach by pobyć i pogadać ze sobą, a nie jakieś tańce wygibańce.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka brzmi dobrze! Może mi się wreszcie uda dotrzeć :D

 

To co pisze @Adolf też brzmi dobrze. Nie nastawiałbym się na survival/dużo aktywności outdoroowo-sportowych, nie wiem jak inni, ale ja pewnie wpadłbym na jeden wieczór z ewent. nocowaniem, więc bardziej mi się widzi ognisko, piwerko i wieczorne gawędzenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyjechał ale nie wiem czy mi mama pozwoli.

Po za tym tylko wtedy bym mógł gdybym miał blisko lotniska albo łatwy odjazd komunikacją miejską. 

41 minut temu, Still napisał:

Dziwki, wóda, koks....

Aha a na czyji koszt dziwki i koks?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jestem nie pijący. Alkoholu nie spożywam.

15 godzin temu, Still napisał:

Mazury były, góry były, wcześniej, trójmiasto i bodajże, centralna Polska. Propozycje miejsc mile widziane. 

Może Kołobrzeg albo Mielno? Nie wiem czy ciepło będzie bo się nie znam a jak tak to na plaży są kobiety pół nagie.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:

  • Aby ograniczyć zlot do osób pełnoletnich.
  • Zorganizować go w miejscu dobrze skomunikowanym. Ja bym się wybrał komunikacją publiczną, więc dla mnie ważne.
  • Termin 1-3 maja nie wydaje mi się dobrym terminem ze względu że wtedy jest bardzo dużo imprez masowych ceny za wynajem z zasady lecą w kosmos i jest duży tłok. 
  • Pole kempingowe przy dużym mieście wydaje się ciekawą alternatywą może kraków? Np. tu https://www.krakowianka.info/
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, Właśnie ostatnio mi myśl po głowie, by wbić na taki zlot. Jak tylko dogadacie ostateczny termin (mi majówka pasuje, będę miał przerwę w zjazdach na studiach, a w robocie postaram się na ten okres załatwić wolne).

P.S Nie przeszkadzałaby wam obecność dwudziestoletniego szczeniaka? Większość braci jest tutaj starszych wiekiem pewnie.   :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

Dziwki, koks, tajski boks :D

 

Wbijaj @Analconda, wreszcie się wszyscy się przekonają że jesteś trolującym Chadem :D

Podobno nasz fejvryt plutonowy P.Marka będzie na rozprawie w marcu także szybciej się dowiemy czy jest trollem, gadaliśmy na discu wydaje się normalny tylko zakompleksiony.

52 minuty temu, Analconda napisał:

Tylko ja jestem nie pijący. Alkoholu nie spożywam.

Może Kołobrzeg albo Mielno? Nie wiem czy ciepło będzie bo się nie znam a jak tak to na plaży są kobiety pół nagie.

izi dużo ludzi stroni od %%

36 minut temu, Ignac napisał:

Proponuję:

  • Aby ograniczyć zlot do osób pełnoletnich. forum jest tylko dla 18+ także  brak niespodzianek...
  • Zorganizować go w miejscu dobrze skomunikowanym. Ja bym się wybrał komunikacją publiczną, więc dla mnie ważne.
  • Termin 1-3 maja nie wydaje mi się dobrym terminem ze względu że wtedy jest bardzo dużo imprez masowych ceny za wynajem z zasady lecą w kosmos i jest duży tłok. 
  • Pole kempingowe przy dużym mieście wydaje się ciekawą alternatywą może kraków? Np. tu https://www.krakowianka.info/

Popierdalać z Berlina specjalnie do krakowa jak mamy bliżej 3citi i Wrocek no way.....

 

to bym wolał już do  FI do @karhua lecieć.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Popierdalać z Berlina specjalnie do krakowa jak mamy bliżej 3citi i Wrocek no way.....

No ja też z Berlina. No co tam jest w tych miastach? A można nad morze pojechać.

13 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Podobno nasz fejvryt plutonowy P.Marka będzie na rozprawie w marcu

W lutym ? już niedługo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.