Skocz do zawartości

Laska nie chce dać facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio jak zagaduję do dziewczyn, to po chwili rozmowy nie chcą dać nawet Facebooka (imię i nazwisko). Czy już naprawdę tak ciężko o podanie nawet facebooka? Wczoraj na lodowisku zagadałem jedną, bo puszczała oczka i się uśmiechała. Rozmowa się kleiła, więc pomyślałem, może da jakiś kontakt np. fb. Stwierdziła że ma facebooka, ale mówiła, że się "dobrze nie znamy". Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 17nataku napisał:

Mogłeś zapytać o numer telefonu albo instagrama.

 

Facebook dla młodych jest teraz zbyt offstreamowy, twierdzą że jest dla starych ludzi :P

Tylko, że na Instagramie nie da się za bardzo z kimś pisać (da się, ale tylko na mobilnej wersji), a na telefonie też się niewygodnie pisze. 

Edytowane przez Mgławica_Oriona
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję nie bawić się w żadne półśrodki w stylu "dasz mi facebooka/instagrama/suba na youtubie", zapytaj od razu czy da Ci dupy !!! Przynajmniej post na forum będzie ciekawszy gdy zacytujesz jej odpowiedź i opiszesz reakcję ? Pozdrawiam. 

  • Like 3
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

to po chwili rozmowy nie chcą dać nawet Facebooka

   W łóżku też jesteś szybki bill?

Kolego, powinieneś raczej spowodować elokwencją, prezencją, dowcipem to, aby ona chciała dostać Twojego fejsa.

Szachy męsko damskie to nie sprint na 60m, a pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.

Następnym razem postaraj się zainteresować kobietę swoją osobą, bo na razie to wychodzisz na desperata, albo jakiegoś zboka.

 

Pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

 

Przecież napisał, że gadka się kleiła to na co miał czekać ? Ale może tylko mu się wydawało, że dobrze się gadało, a laska miała inne odczucia...

 

3 minuty temu, Adolf napisał:

Szachy męsko damskie to nie sprint na 60m, a pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.

Na tym forum większość twierdzi, że jak nie ma seksu do 3 randki to już nie ma sensu kontynuować takiej znajomości...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruga i się uśmiecha (załóżmy, że na serio, bo faceci często sami się oszukują w ilości "oznak zainteresowania") - podobasz się fizycznie.

Nic nie wychodzi z kontaktu - albo coś spierdoliłeś, albo podobałeś się jej na "3+", lecz nic nie zwiększyło oceny dalej.

 

Podstawa zagadywania na mieście/w plenerze jest taka:

Pytanie o FB/telefon/szybką randkę - to jest na ZAMKNIĘCIE rozmowy.

Właśnie żeby uniknąć żenujących wymian "a dlaczego, a po co, a może chociaż instagramka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Ostatnio jak zagaduję do dziewczyn, to po chwili rozmowy nie chcą dać nawet Facebooka (imię i nazwisko)

Mądra kobieta nie da Ci swoich namiarów z buta, bardzo mądra kobieta nie będzie chciała Ci dać ich przez jakiś czas w ogóle, najmądrzejsza kobieta Ci poda swoje namiary ale dopiero gdy będziesz godny zaufania. Zresztą po co Ci imię i nazwisko, nie wystarczy nr telefonu? Jak będzie chciała to ci sama poda fejsa i wyśle fotki. Zresztą dzisiaj trzeba uważać komu podajesz swoje namiary, więc i tak się dziwie, że Ci podają w ogóle.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

8 minut temu, NoName napisał:

Na tym forum większość twierdzi, że jak nie ma seksu do 3 randki to już nie ma sensu kontynuować takiej znajomości... 

   Nie mówimy tu o następnej randce, czy łóżku tylko o wstępnej rozmowie, czasie na prezentację siebie i doprowadzeniu do uzyskania 

kontaktu w celu umówienia następnego spotkania. Co wy tacy szybcy jesteście macho meny?

 

   Jestem starej szkoły i uważam że na wszystko jest czas, kiedyś nie miałem problemów z wyrwaniem laski właśnie dlatego

że trzymałem jęzor, łapy i fiuta przy sobie, miałem czas i dlatego to one po jakimś czasie właziły na mnie, ale to stare czasy były.

 

Pozdro.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piter_1982 napisał:

Ale ona wychodziła z tego lodowiska? Przecież miałeś ją i mogłeś porozmawiać skoro tak cię olśniła. Kolegów na fb to ma pewnie pełno. Przez rok byś potem rozwijał znajomość przez fb, żeby umówić się na łyżwy?

Zaraz niedługo. Dziewczyna akurat z dość daleka, jakieś 150 km ode mnie . Po prostu chciałem kontakt do niej, nic więcej, żeby pogadać. A co by było dalej to by się zobaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Kochany, misia miała nie chciała, abyś wiedział. Natomiast dobrze się bawiła patrząc jak się starasz, i tyle.

O to, to!

Za każdym razem gdy jakaś laska pytała mnie o FB w czasach randkowania, to (po pewnym czasie) dowiadywałem się, że służyło to dogłębnemu sprawdzeniu mnie do drugiego pokolenia wstecz. Laski z czasem pamiętały nawet jaką sukienkę miała moja Ex (z FB) na wyjeździe sprzed 6-ciu lat. Oczywiście sprawdzenie statusu związku (jeśli ktoś ustawia) ew, czy w znajomych nie ma kobiety mogącej być żoną (wspólne zdjęcia, to samo nazwisko) tudzież kilkorga małych bachorów mogących być dziećmi to oczywista oczywistość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć te wszystkie aplikacje i tak trzeba mieć do nich telefon więc kij z tym co używa telefon czyli nr telefon zawsze będzie najbardziej poprawny , resztę może zdobędziesz z czasem . I po co to FB jej niech ma sto różnych kont jedno dla znajomych inny dla chłopaków . Następnym razem zapytaj na tym lodowisku czy chce loda . Zagadaj w jakiś nietuzinkowy sposób . Jebnij coś z grubej bomby nie gadaj szablonowo , że ma piękne oczy dupę czy cycki (nawet jak ma to pełno innych kutasów podnieca się tym właśnie na jej FB ) zapierdol coś w stylu . Fajny perfum (ona o dzięki ) a Ty mówiłem o sobie i weź to na śmiech , a nie desperacko . Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.