Skocz do zawartości

Laska nie chce dać facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że pytanie o fb jest optymalne. Jedna da druga nie da, ja ostatnio poznałem dziewczynę w górach, po krótkiej obecności dala mi namiary na FB, powiedziałem ze można sie kiedyś gdzieś tam wybrać razem. Jednak jeszcze nie zaproponowałem spotkania. ja poznaje dziewczyny z grup fb bo daje ogłoszenia na wyjazdy. Musze zacząć cos na mieście tez wyłapywać kontakty :)

 

 

Edytowane przez muusk
poprawa tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 12:52, Mgławica_Oriona napisał:

Witam. Ostatnio jak zagaduję do dziewczyn, 

Za przeproszeniem, po ch*j ci jej Facebook ? Niech da numer telefonu i się umówcie na herbatę, kawę :) To co ty piszesz jest bardzo dziecinne.

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to totalny luz i stoicyzm co do kobiet, ale z drugiej strony nie wyjebanie. Jak nie jesteś czadem - nie miej wyjebane, twórz kontakt, nie rezygnuj od razu, ale nie pisz do niej cały czas, nie zagaduj, musisz pokazać, że masz swoje sprawy, że jesteś poważnym facetem, a nawet jak nie masz swoich spraw - to po prostu podchodzisz do sprawy na spokojnie.

Z moich obserwacji kobiety kochają męski klasycznie rozumiany stoicki spokój, ten stoicyzm.

 

Stoicyzm mamy tylko my, to jest bardzo wyrazna cecha mężczyzn, kobiety miewają go bardzo rzadko. Podstawą jest pamiętać, że mężczyzna ma kupę czasu. Ja mam już przerzedzające się włosy, obcięty prawie na zero, lekka bródka, 30 lat - i do dziś czasem na portalu mam pary z jakimiś 21-22-latkami, czasem nawet są całkiem zainteresowane. Obecnie rozmawiam z pewną dziewczyną i już koncentruje się wszystko wokół spotkania.

Pamiętajcie - facet ma czas praktycznie do 50-tki. Dziś na badoo widziałem 27-latkę która w widełkach wieku mężczyzny miała od 27 do 45 lat! A więc kobiety do 30-tki także są zainteresowanie mężczyznami 40-parę.

Nie brak kobiet które nie patrzą tak na wygląd, a chcą rodzinę i dziecko.

Wierzcie mi - podstawą męskości jest stoicyzm. Nawet jak rodziny nie założysz albo dziecka nie spłodzisz, to co z tego? Pamiętaj - to jest cel KOBIETY, NIE TWÓJ! Męskie życie i idea męskiego życia jest skoncentrowana na eksploracji, zdobywaniu, interesowaniu się nowymi lądami, przemyślaniu, itd. To kobiety życiem i celem jest rozpłód. Mężczyzna jak zapłodni to okej, ale jak nigdy nie zapłodni albo nie założy rodziny - to nawet na wsiach nikt na to dziwnie nie patrzy. Mężczyzna to co innego niż kobieta. On nie musi. On może.

 

Jak się pyta kobiety - to albo nr tel, albo whatsapp, gdzie whatsapp na jedno wychodzi - można pogadać telefonicznie, popisać za darmo i jednocześnie masz jej numer. Najlepsza opcja. Na fb się przejechałem i nie polecam. Whatsapp jest dla kobiety bardziej zobowiązujący i nie ma na nim zwykle rzeszy stulejarzy.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 13:09, Tatarus napisał:

Sugeruję nie bawić się w żadne półśrodki w stylu "dasz mi facebooka/instagrama/suba na youtubie", zapytaj od razu czy da Ci dupy !!!

Wszedłem w ten wątek zakładając, że "dać facebooka" to właśnie jakaś tego typu kulturalna przenośnia... ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, zagadałeś, coś nie zagrało, może jakiś shittest oblałeś i nie pykło, dostałeś zlewkę. To jest normalne, zdarza się i nie rób z tego dramy. Następnym razem pójdzie lepiej. Przestań białorycerzyć, siódmy cud świata Ci nie uciekł sprzed nosa, kobiet jest pełno!

 

Ludzie tu opisują załamania, rozstania, rozwody, życiowe dramaty, a ten się żali, że my laska fejsa nie dała. Jprdl...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 12:57, 17nataku napisał:

Facebook dla młodych jest teraz zbyt offstreamowy, twierdzą że jest dla starych ludzi :P

To ja w takim razie żyję jeszcze w 2010, bo moi znajomi przesiadują na fb 25/8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja FB olałem gdy nie kupił mojego fałszywego peselu.

Prawdziwego dawać mu nie miałem zamiaru.

Koniec końców i tak nie miałem zamiaru ruchać ekranu komputera więc mi to wisi.

Może to się zmieni jeśli będę musiał ale na dziś nie mam konta, nawet lewego, nie potrzebuję Wielkiego Brata co mnie śledzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mgławica_Oriona napisał:

Byłem na łyżwach. Zauważyłem, że jakaś dziewczyna mnie podpatruje, to po chwili po prostu zagadałem i tyle.

Dobrze zrobiłeś, trzeba wykorzystywać każda sytuację, jakbyś nie wykorzystał, potem byś żałował, że tego nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.