Skocz do zawartości

The 33 Secrets


nowhereman80

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeglądałem innych postów, więc może już ten temat był. Kanał gościa z yt https://www.youtube.com/watch?v=XaTvro8nUEo

i jego 33 sekrety:

1 - Don't Make Beautiful Women Your Psychiatrist

2 - Beautiful Women Don't Date Men Who Make Them Feel "Secure"

3 - You Can't Attract A Beautiful Woman from a Position of Weakness 4 - Never Give Your Power Away To A Beautiful Woman

5 - Beautiful Women Don't Respect Men Who Treat Them With Respect

6 - Men Who Compliment Beautiful Women....NEVER Get Beautiful Women

7 - Never Ask A Beautiful Woman For Her Advice - OR - Opinion

8 - Never Give A Beautiful Woman Advance Notice for Dates

9 - Always End Your Date With A Beautiful Woman BEFORE She Does 10 - Never Say I Love You To A Beautiful Woman

11 - Never Date Beautiful Women Who Are "Party Girls"

12 - Never Date Beautiful Women Who Are "Single Moms"

13 - Never Let A Beautiful Woman Control You

14 - Stop Trying To Get Laid & You'll Attract TONS Of Beautiful Women 15 - Beautiful Women Date Men....NOT Boys

16 - Attract Legions Of Beautiful Women WITHOUT Being Rich

17 - Escape ANY Friend Zone With ANY Beautiful Woman

18 - Never "Over Prepare" For Dates With A Beautiful Woman

19 - Never Show Up For Dates BEFORE She Does

20 - Flake On Dates With Beautiful Women To SKYROCKET Attraction 21 - Always Respond To A Beautiful Woman's Email In 3 Sentences OR LESS

22 - Always Respond To A Beautiful Woman's Text In 4 Words OR LESS

23 - Beautiful Women GAIN Their Power At Age 13

24 - Beautiful Women LOSE Their Power At Age 30

25 - Ignoring Beautiful Women ATTRACTS Beautiful Women

26 - Beautiful Women Give Out Their Cell Number ALL THE TIME

27 - Never Respond To "Text Me When You Get Home"

28 - Most Beautiful Women Have No Honor, Morals, or Ethics

29 - Why Approaching Beautiful Women Doesn't Work

30 - Beautiful Women Are Judged By Looks....Period

31 - Beautiful & Intelligent Women Are Like UFO's

32 - Beautiful Women Dump ALL Men For The Same Reason

33 - Beautiful Women Age Like Milk....Men Age Like Wine

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nowhereman80 napisał:

 

 

5 - Beautiful Women Don't Respect Men Who Treat Them With Respect

 

 

Najbardziej popierdolona rzecz na tym świecie i tak samo popierdolenie niezrozumiała ale to prawda. Czasem się zastanawiam czy faktcznie jak raz jebniesz lekko babę to nie zaszkodzi.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bassfreak napisał:

Najbardziej popierdolona rzecz na tym świecie i tak samo popierdolenie niezrozumiała 

Dlaczego? W/g mnie bardzo zrozumiała, kobiety szukają silnych, bezwzględnych mężczyzn, których boją się inni mężczyźni, bo tylko tacy są prawdziwa gwarancją przetrwania, jesteśmy tylko zwierzętami i nic więcej, liczy się tylko walka o przetrwanie 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.02.2020 o 09:07, nowhereman80 napisał:

3 - Beautiful Women GAIN Their Power At Age 13

Ciekawy zbieg okoliczności. Ostatnio piszę z pewnym młodym MILFem, niezła laska. I w trakcie gadki wyszło że ona coś w stylu, że jej słodzą od 13 roku życia. :P Czyli koleś z kanału mądrze gada.

 

W dniu 8.02.2020 o 09:07, nowhereman80 napisał:

31 - Beautiful & Intelligent Women Are Like UFO's

Hah, niekoniecznie. ;)

 

W dniu 8.02.2020 o 14:52, Ace of Spades napisał:

Dlaczego? W/g mnie bardzo zrozumiała, kobiety szukają silnych, bezwzględnych mężczyzn, których boją się inni mężczyźni, bo tylko tacy są prawdziwa gwarancją przetrwania, jesteśmy tylko zwierzętami i nic więcej, liczy się tylko walka o przetrwanie 

Cos w tym jest. Niby latamy w kosmos, ale nadaj w środku jesteśmy jaskiniowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam go od roku, dobrze prawi... oglądam jeszcze innych... trzeba się dużo naoglądać żeby zmienić podświadome białorycerskie uwarunkowania...  oj dużo. Wniosek mam jeden - patrz na siebie, a reszta to dodatek do twojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odrzucała mnie otoczka jego kanału, bo sprawiał wrażenie gościa który wciska amerykańcom swoje produkty ale cieszę się że dałem mu szansę i obejrzałem parę materiałów i muszę przyznać że gość mega mądrze prawi (nie oglądałem wszystkich filmików, może są takie gdzie gada farmazony).

 

Pakiet podstawowy do przyswojenia dla każdego mężczyzny żyjącego w matrixie:

 

Nie wiesz kim jest naprawdę dopóki nie zerwiecie

 

Kobiety się Tobą nie przejmują

 

 

Im lepiej JĄ traktujesz, tym gorzej Ona traktuje CIEBIE

 

 

Kobieta nie może uczynić Cię szczęśliwym

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo Nie wiem nie oglądałem jego filmików dotyczących PUA i tego jak wyrywa bo nie jest mi to potrzebne ale po tym co wstawiłeś nie wygląda to zbyt dobrze :D.

Jednak to są filmiki, które mają zachęcić amerykańskich inceli do kupowania jego produktów, mają działać na ich zmysły. Może oni to kupują.

 

Nie mniej jednak te jego vlogi gdzie po porstu gada do kamerki o relacjach, związkach, nastawieniu do kobiet i życia gdzie nie sprzedaje siebie jako pickupowca w grze są naprawdę wartościowe i na nich się skupiam mówiąc że robi dobrą robotę. Filmiki z PUA to inna beczka one ogólnie zazwyczaj są żenua, ktokoliwek to nagrywa.

Edytowane przez karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Przetłumaczyłem Wam w ramach prezentu pod choinkę najnowszy materiał Matta Crossa:

 

 

 

"You've eventually reached a point in your life you start to realize your own worth and you find you won't take shit from anyone anymore because you strong enough to know, that you deserve better. Period!" 

[Być może osiągnęłąś jakiś punkt w życiu, że dostrzegasz swoją wartość, że nie musisz brać dziadostwa od nikogo, bo jesteś wystarczająco silna, by wiedzieć, że zasługujesz na lepsze. Punkt!]

 

Wszystke te newage'owskie afirmacje i bzdury które kobiety kupują, bo pozwalają czuć im się lepiej, bo brzmią dobrze na papierze, nie działają w rzeczywistości, drogie panie! Będąc szczerym - nigdy nie działały. Bo jeżeli kupujesz to gówno, że och, zasługujesz na coś lepszego, zasługujesz na wszystko i możesz robić cokolwiek chcesz, to popatrz na te kobiety, które mają dwa razy więcej lat niż ty. Kim one dzisiaj są, dzięki social mediom, skarżą się jak nieszczęśliwe są, jak żałosne są, jak sfrustrowane są, są same i samotne. Nie mogą znaleźć swojego partnera 'na zawsze'. To jest twoja przyszłość! Tak wyglądają kobiety, które kupiły to samo pitolenie, które ty kupujesz właśnie teraz, tak właśnie zostajesz sama. Nie będąc ze sobą adekwatna do rzeczywistości, nie będąc ze sobą szczera, nie będąc sobie wierna. I jedyne kobiety, które widzę, że to robią, to kobiety skazane na samotność. 
Kobiety, nienawidzę tego mówić, ale skazane, by być wybrakowanym towarem (damaged good). Są na drodze do bycia wybrakowanym towarem i często już w wieku 30 lat realizują tę jej parafrazę, że 'och, zasługujesz na wszystko, jesteś silna, jesteś potężna, możesz mieć co chcesz'. Nigdy nie widziałem, żeby to zadziałało. A co widziałem, to dziewczyna kończy sama, z kotami, nieszczęśliwa i zgorzkniała. Co zauważyłem, między dziewczętami, które zostają same, a tymi w działających związkach, kończących się małżeństwem? Jest wielka różnica między mówieniem do kobiety samotnej, która ma 35 lat a do mężatki 35 lat. Ogromna różnica! Zauważysz od razu, że mężatka nie ma tego prowokowania, wypinania piersi, ego, wszystko jest moje, wszystko jest o mnie, nie ma tych narystycznych jazd, afektywnych dwubiegunowych osobowości, samolubności, jest uczynna, jest dobra dla wszystkich, jest kimś, koło kogo chcesz się znaleźć, nie ma tu zdziwienia, że ta dziewczyna jest już zaobrączkowana. 
I wiecie, jakakolwiek kobieta, która jest mężatką od 5 lat, od 10 lat, a szczególnie dłużej, od razu widzę, dlaczego ten gość ją poślubił. To łatwo zobaczyć, nie jestem zaskoczony! Bo sam zrobiłbym to samo, ale jeżeli rozmawiasz z kobietą, która jest sama, lub jest zawsze sama, bo nie może utrzymać mężczyzny, szczególnie kiedy dobija do 30stki i 40stki, to rozmawiając z nią, zobaczysz również od razu, że ta laska jest pełna tylko siebie, konwersacja jest nawet tylko o niej, braki w inteligencji emocjonalnej, którą mają kobiety zamężne, no i generalnie jest nieprzyjemna w obyciu, poziom braku szacunku, ego, wołanie cię po imieniu, nie jestem zdziwiony, że ta laska jest sama. 
Zawsze kiedy spotykam taką laskę, która jest permanentnie w zmieniającym się statusie, nie może utrzymać chłopaka, widzę od razu, czemu tak jest. Szczególnie dawne piękności, posłuchaj swoich ust, poziom braku szacunku jest powalający. Słyszysz tą laskę, jak mówi i wszystko, wszystko jest o niej. Jesteś odpychająca, czemu ktoś miałby ci oferować pierścionek? Nawet jeżeli jesteś ładna, mówię to wam faceci, wielka czerwona flaga, im ładniejsza - tym większa czerwona flaga. Bo jeżeli dziewczyna jest chociaż trochę słodka, to ma za sobą sznur wielbicieli, którzy chcą ją mieć. Czemu? Bo jest kobieca. Bo zachowuje się jak dama. Czemu? Bo ubiera się elegancko, a nie w zdartą bluzkę, nie w długie obcasy, nie plastikowe rzęsy, nadmuchane usta, dziwkarskie kolczyki, tak się one nie ubierają. Tak ubierają się singielki, odpad, wybrakowany towar, przyszłe samotne matki, amatorki złych chłopców.
Dlatego mówię wam, te tak zwane nowoczesne kobiety, które czytają wersety z tych książek, które im rynek serwuje, że o bosz, to nie twoja wina, że jesteś sama, jesteś na dobrej drodze od zawsze, i ten jedyny któregoś dnia pojawi się na twojej drodze, to ja mam wielką posiadłość w Meksyku na plaży, którą ci sprzedam, mam most w Nowym Yorku, który ci wyleasinguję, jeżeli w to wierzysz..
Bo wszystko, co tak naprawdę musisz zrobić, to popatrzyć na kobiety starsze od ciebie i są same. Wierza w te same bzdury wciągnięte lata temu, kiedy były w twoim wieku i to jest powód dla którego są same. Ten stan mentalny 'ja, ja, ja', którego mężatki nie mają, to instynktownie się czuje, bo uczę wiele lat, mam przyjaciół ze szkolnych lat i wielką liczbe studentów ożenionych wiele lat temu i nigdy nie byłem zdziwiony, czemu ją poślubił.  Czemu ten buziaczek miał gamę ofert na ożenek z nią. A byłe piękności, które teraz są w wieku średnim, nie mają tej kolejki facetów zaobrączkować je, bez znaczenia, jak były piękne, czy dalej są, bo oni wiedzą, że one są emocjonalnie popieprzone, bezczelne i zawsze trochę nielojalne, niechętne do współpracy, podejrzliwe, same chowające się z telefonem w łazience, nie chcesz koło takiej kobiety być. Możesz je wykorzystać ewentualnie do czegoś i nara, zwykle do seksu. Dlatego one nie mają problemu wylądować z facetem w łóżku, ale mają problem dostać pierścionek. Bo jeżeli chcesz go dostać od wartościowego mężczyzny, zgadnij co. Musisz przestać być samolubna. Przestać być pępkiem świata, być taką łajzą. Przestać być taką okropną osobą, gdzie wszystko kręci się tylko wokół ciebie i zamiast tego bądź chociaż 50/50. Nie próbuj zdominować konwersacji, zapytaj jego też! Autentycznie interesuj się innymi ludźmi, przestań zachowywać się jak typ. Zacznij zachowywać się jak kobieta i ubierać się jak kobieta. W ogóle gdzie zniknęły spódniczki, sukienki? Przestań malować twarz jak klaun, wywal te rzęsy, obcasy z odsłoniętymi palcami stóp, gdzie są te klasyczne ubiory, gdzie są czółenka? Skończ z profanum, z wulgarnością, z rzucaniem kurwami, zacznij zachowywać się jak dama i wiesz co? Szybko też będziesz miała sznurek facetów chętnych do ożenku.
Ale większości 'nowoczesnych' kobiet, dlatego używam tego terminu 'nowoczesnych', w odróżnieniu od tych klasycznych nikt nie chce nawet dotykać, wolimy być sami i wiecie, że możemy być sami. Kobiety mogą nie istnieć i to nie jest tak, że one mogą, a my nie, bo statystycznie to kobiety są bardziej nieszczęśliwe z tego, że są same, są najbardziej nieszczęśliwe w historii, a nam to, że stajemy się starsi specjalnie nie przeszkadza, bo stajemy się stabilniejsi finansowo, wydajni, produktywni dla społeczeństwa i czujemy się w życiu dobrze.

 

tłum. abso

  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, absolutarianin napisał:

Musisz przestać być samolubna. Przestać być pępkiem świata, być taką łajzą. Przestać być taką okropną osobą, gdzie wszystko kręci się tylko wokół ciebie i zamiast tego bądź chociaż 50/50. Nie próbuj zdominować konwersacji, zapytaj jego też! Autentycznie interesuj się innymi ludźmi, przestań zachowywać się jak typ. Zacznij zachowywać się jak kobieta i ubierać się jak kobieta. W ogóle gdzie zniknęły spódniczki, sukienki? Przestań malować twarz jak klaun, wywal te rzęsy, obcasy z odsłoniętymi palcami stóp, gdzie są te klasyczne ubiory, gdzie są czółenka? Skończ z profanum, z wulgarnością, z rzucaniem kurwami, zacznij zachowywać się jak dama i wiesz co? Szybko też będziesz miała sznurek facetów chętnych do ożenku.

sPYb3qE.png

 

 

3 godziny temu, absolutarianin napisał:

Kobiety mogą nie istnieć i to nie jest tak, że one mogą, a my nie, bo statystycznie to kobiety są bardziej nieszczęśliwe z tego, że są same, są najbardziej nieszczęśliwe w historii, a nam to, że stajemy się starsi specjalnie nie przeszkadza, bo stajemy się stabilniejsi finansowo, wydajni, produktywni dla społeczeństwa i czujemy się w życiu dobrze.

mem-dobre-wiadomosci-1623822274.jpg

Tak musi być i już...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.