Skocz do zawartości

Jakie macie libido


efewcs

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, maciazZ napisał:

Tez tak mialem przez pierwszy tydzien ale szczerze prosto z serca powiem ze warto to przetrwac, duzo wiecej energii sie ma i humor lepszy :)

Mój rekord to 1,5 tygodnia , przysięgam myślałem że wyrwę sobie włosy z głowy albo zrobię komuś krzywdę a klejnoty wielkości jaj kurzych XL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha zależy od partnerki. 3x/d jak młoda zgrabna i ochocza, 3x/tyg jak starsza.

 

Poza tym zależy od nastroju i ogólnego stanu organizmu, u mnie głównie od wyspania. 

 

Poza tym na kacu zawsze 2x wyższe :D Nie wiem jak to działa,.ale wielu ludzi na kacu ma turbolibido.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla jasności warto też podawać wiek. Żeby nie zrobiła się z tego licytacja.

Ja mam 45. Dziesięć lat temu mogłem trzy razy dziennie , w nocy , w południe itp. Gdzieś w okolicach 40-tki zauważyłem że nad ranem owszem staje mi ale nie mogę  dojść. Mózg jakby jeszcze się nie budził do końca. Potem okazało się że potrzebuję dnia,dwóch żeby mieć z tego pełną satysfakcje. Żeby się po prostu chciało. Dzisiaj tak jest że mogę raz dziennie i np. wieczorem (np. przez weekend) ale tylko kilka dni. Potem muszę odpocząć. Co ciekawe w momentach stresowych, np. podczas rozwodu , czy podczas rozstania z kobietą miałem problemy z erekcją. Niestety fiut zaczyna się w mózgu i z wiekiem ta prawda staje się coraz bardziej wyraźna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, leto napisał:

Poza tym na kacu zawsze 2x wyższe :D Nie wiem jak to działa,.ale wielu ludzi na kacu ma turbolibido

Prawda ja rano jak wstaje to pierwsze co to woda drugie co mam w głowie to odpalam telefon i szukam niewiasty która chętna . Trochę mam problem bo i tak się chcę codziennie ale mam 3 do 4 razy w tygodniu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.