Skocz do zawartości

Jakie macie libido


efewcs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podobnie - jakoś zmalało. Raz na kilka dni mnie najdzie. Jeśli mieszkam z partnerką, bo jak się spotykamy kilka razy w tygodniu to zwykle na każdym spotkaniu. Sam nie wiem czemu, może też mi się znudziło. Z drugiej strony wiadomo - przy nowej partnerce libido rośnie, więc przy stałej - spada.

 

Chyba, że to wina gospodarki hormonalnej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ( +40 ) jest tak że jak mnie kobita za mocno nie wkurwia.. a to bym mógł się o nią pocierac ze 3x dziennie. Jak mi robi jakieś krzywe akcje od rana to mi nawet nie stanie porządnie.Tak więc nawet nie próbuje na siłę się do niej dobierac. Jak robiłem sobie odpoczynek od płci pięknej to popęd był x1 na tydzień. Nie robiłem  z tego jakiś challenge'y tworząc ciśnienie w głowie . Nie ma co bzykac nie bzykam a renata to żadna  dla mnie opcja . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże dość :)

Na początku jeszcze liczyłem sobie orgazmy, że 7 to mój maks w ciągu dnia a po jakimś czasie przestałem kalkulować nawet haha

Na urlopie jak byłem z moja kobietą to tak 10 razy w ciągu dnia - dzień od seksu zaczynałem...Po jakimś obiedzie seks no i po kolacji także :)

Dawał mój żołnierz radę 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos libido czytałem w innym temacie opisywane na innym forum afrodyzjaki i tam też znalazłem sklep, nie wrzucam linku aby nie być posądzonym o jakąś kryptoreklamę, nazwa to szaman shop, jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie jeśli potrzebuje.

ja mam inne pytanie czy ktoś z Was robił tam zakupy ? pytam bo nie ma opcji założyć nowe konto, kontakt mail'owy taki sobie a jakoś nie koniecznie chciałbym wtopić $ ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.