Skocz do zawartości

Kobiety wolą zniewieściałych chłopczyków


Turoń

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem nowy na forum, ale chciałem się z Wami podzielić sytuacją którą wku$$ia mnie do białości. Jestem normalnym dobrze zbudowanym facetem i mam 25 lat. Niedawno jedna z koleżanek, która bardzo mi się podoba wprowadziła do naszego grona znajomych gościa ktorego kompletnie nie trawię. Jest starszy ode mnie o 2 lata a wygląda jak 15 letni chlopak. Typowy metroseksualny z dłuższym kreconymi włosami i grzywką. Strasznie dziwny i wkurzajacy typ. Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność. One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim. Gdyby tylko na tym się skończyło to bym go jakoś zniósł mimo tego że naruszył moje "terytorium". Najgorsze jest to, że one podrywają jego. Kleją się do niego przytujają a on nic. Kompletne je ignoruje I gada sobie o czymś w trakcie kiedy laska całuje go po szyii. Koleś otwarcie przyznaje się do tego że on dziewczyn nie podrywa tylko one jego. Podobno jest biseksualny. Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują. Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw. Na dodatek gość jest z jakiegoś ASP i lsski same się przed nim rozbieraja żeby je namalował. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

  • Haha 8
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty samiec alfa jesteś w stadzie szympansów? Kolego czytaj forum. Polecam Kobietopedię, Rational male, przeczytaj ze zrozumieniem. 

Bije od ciebie frustracja na kilometr, laski będą cię olewać bo wysyłasz negatywną energię. 

4 minuty temu, Turoń napisał:

Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

Wyruchaj go patrząc poniżej to może będzie chętny. 

4 minuty temu, Turoń napisał:

Podobno jest biseksualny. Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują.

 

Tak rzuć się na typa z pięściami bo laski wolą jego, polecam już będziesz miał go z głowy bo cie wypierdolą z towarzystwa.

A może zamiast walczyć o terytorium to się od niego czegoś naucz i zakumpluj? Z tego co widzę to on NIC ZŁEGO CI NIE ZROBIŁ ty jesteś zazdrosny i sfrustrowany w chuj. 

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turoń Beka z ciebie a dokładniej

 

20 minut temu, Turoń napisał:

Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw.

Jeszcze większa beka gdyby on ciebie wyjaśnił.?

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Turoń napisał:

Strasznie dziwny i wkurzajacy typ.

Inny.

Cytat

Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują.

Masz poważny problem ze sobą.

Cytat

Mam ochotę go wyjaśnic

i agresją.

Cytat

 Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

Co ty chcesz odzyskiwać? Kto ci coś zabrał. 

 

Odzyskaj spokój ducha i zajmij się sobą, bo ja tu czytam dżungla, puszcza, kompleksy i desperacja.

 

Beka z ciebie, ale każdy zaczyna tutaj z poziomu żenady w tym czy innym stopniu.

 

Witaj na forum, czytaj.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Turoń napisał:

Jak mam sobie z tym poradzić?

Teraz na poważnej.

 

Nie szukaj w nim wroga.

 

Wydaje mi się że na tych waszych spotkaniach roztaczasz taką aurę że to widać po tobie. 
 

Nie dziw się więc, że lgną do niego jak masz wyraz twarzy po zjedzeniu cytryny i jesteś obrażony.

11 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Odzyskaj spokój ducha i zajmij się sobą, bo ja tu czytam dżungla, puszcza, kompleksy i desperacja.

3xTAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, nie oceniaj ludzi po wyglądzie, bo możesz się jeszcze nieźle zdziwić, kiedy wyłapiesz kiedyś solidny wpierdol od takiego metroseksualnego typka z grzywką. Po drugie primo, właśnie dlatego, że gość ma wyjebane na laski, to one do niego lgną. Od Ciebie czuć desperację z daleka, co przynosi odwrotny efekt. Po trzecie primo ultimo, poszukaj jajek, bo wygląda na to, że wygląd samca alfa nie idzie w parze z Twoim beta charakterem.

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, zakiu said:

 

Z drugiej jednak strony gość 27 lat i dalej student? Ja w jego wieku już byłem mgr inż. i miałem ze 100 tys. oszczędności na koncie.

Aż mi się memy z Morawieckim przypomniały. :)

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Turoń said:

Jestem normalnym dobrze zbudowanym facetem i mam 25 lat.

Może tylko Ci się wydaje, że jesteś normalny.

1 hour ago, Turoń said:

Niedawno jedna z koleżanek, która bardzo mi się podoba wprowadziła do naszego grona znajomych gościa ktorego kompletnie nie trawię.

Masz problem ze sobą. Musisz się zmienić, bo w życiu czeka Cię jeszcze wiele takich sytuacji, zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Nie warto tracić życia na nienawiść.

1 hour ago, Turoń said:

Typowy metroseksualny z dłuższym kreconymi włosami i grzywką.

Zauważyłem, że laski lecą na długowłosych. Za czasów mojej młodości też tak było.

 

1 hour ago, Turoń said:

Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność.

I dlatego, że nie ma spiętych pośladów to jest pozytywniej odbierany.

1 hour ago, Turoń said:

One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim.

To jesteś zazdrosny o to, że mają nową koleżankę...Jest gorzej niż myślałem.

 

1 hour ago, Turoń said:

Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują.

A Ty jestem jakimś bossem, że ma czuć przed Tobą respekt? Chyba Ci się role pomyliły.

 

1 hour ago, Turoń said:

Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw.

Weź zimny prysznic.

1 hour ago, Turoń said:

Jak mam sobie z tym poradzić?

Zejdź na ziemię i wyluzuj się.

1 hour ago, Turoń said:

Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

Ale jak sobie uświadomisz, że Ty żadnej pozycji nie masz to będzie lepiej dla Ciebie.

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, hogen said:

Zmień towarzystwo na bardziej dojrzałe i sam dorośnij

Pierwsze o czym pomyślałem. Siedzenie z jakimś dziwnym typem, i tępymi dzidami co sie do niego przymilają. Uciekałbym stamtąd aż by sie kurzyło.

 

51 minutes ago, zakiu said:

Z drugiej jednak strony gość 27 lat i dalej student? Ja w jego wieku już byłem mgr inż. i miałem ze 100 tys. oszczędności na koncie.

Oj zdziwiłbyś sie jak ludzie żyją jak pączki w maśle całe życie na koszt rodziców albo coś odziedziczą etc. Tylko czy warto im tego zazdrościć. Byle podmuch wiatru ich zdmuchnie, a może i nie. Życie sprawiedliwe nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo mnie poniosło, ale po prostu nie ogarniam zachowania tych dziewczyn. Nie jestem jakimś Herkulesem ale ten kolo jest kompletnie niemęski. Próbowałem nawet jakoś z nim pogadać o tym żeby się ograniczył ale on udaje że nie wie o co mi chodzi albo mówi że to nie jego wina. Wszystkie nowopoznane laski do niego lgną nawet po tym jak przyznał się że zrobił kiedyś laskę jakiemuś chłopakowi. Kiedy go wyśmialem po prostu wzruszył ramionami i się głupi uśmiechnął. Nie mogę zmienić towarzystwa bo jest tam kobieta mojego życia a przy nim czuje się ciągle jak kretyn. Mam z nim pogadać jakiś czy jak? Na serio nie wiem jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Turoń napisał:

Próbowałem nawet jakoś z nim pogadać o tym żeby się ograniczył ale on udaje że nie wie o co mi chodzi albo mówi że to nie jego wina.

Bo faktycznie sam przyznałeś, że on nic nie robi. xD

Cytat

Wszystkie nowopoznane laski do niego lgną nawet po tym jak przyznał się że zrobił kiedyś laskę jakiemuś chłopakowi. Kiedy go wyśmialem po prostu wzruszył ramionami i się głupi uśmiechnął.

Uwierz mi dystans do swojej osoby i pewność siebie działają czasem cuda. ;)

Cytat

Nie mogę zmienić towarzystwa bo jest tam kobieta mojego życia a przy nim czuje się ciągle jak kretyn.

O kurwa gościu to poleciałeś. Serio? 

Cytat

Mam z nim pogadać jakiś czy jak? Na serio nie wiem jak to ogarnąć.

Ogarnij najpierw swój łeb cytat numer 2 świadczy, że jesteś jeszcze w czarnej dupie. Poczytaj na forum o syndromie  "tej jedynej". 

Jak tego nie zmienisz to popłyniesz z szambem. ;] 

Edt. 

Faktycznie chyba kolejny troll.

Edytowane przez SSydney
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turoń napisał:

Na dodatek gość jest z jakiegoś ASP i lsski same się przed nim rozbieraja żeby je namalował.

Słyszałem kiedyś, że na ASP odchodzi niezłe ruchanie..

Wydaje mi się, że koleś może być po prostu pewny siebie. Może miał farta w życiu i parę doświadczeń z dziewczynami sprawiło, że

przestał się ich bać i jest pewny siebie? Jeśli przy laskach nie traci fasonu, jeszcze potrafi puścić niezły bajer i je zaprosić do swojego

mieszkania na sesje "malowania". Czy to możliwe, że po prostu ma dobrze poskładany "game"?

2 godziny temu, Turoń napisał:

Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

A może się z nim zaprzyjaźnij? Traktujesz go jako konkurencje, tylko dlatego, że odbierasz go jako pizdusia, a ewidentnie, koleś umie coś

czego nie rozumiesz. Tak się zastanawiam, może jako artysta, od razu roztacza, przed dziewczynami taką aurę, że same sobie wyobrażają,

że może by je chciał namalować, więc muszą przepracować sobie temat rozbierania się przed obcym facetem w imię "sztuki" i to je podkręca na

jakimś dziwnym, prymitywnym poziomie? No na pewno ma do zaoferowania więcej emocji, niż taki dajmy na to programista ;)

Inna sprawa, że z tego co mówisz, to trochę jakby był aroganckim narcyzem, pewnie dlatego masz taki instynkt, żeby mu skręcić kark :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turoń Chcesz sie widywać z debilami (nazywajmy rzeczy po imieniu) Twoja sprawa. Swoją droga to jakie kto ma grono znajomych też wiele o nim mówi (i nie mam tu na myśli Ciebie). Zastanów sie nad tym porzadnie. Moim zdaniem szkoda życia i nerwów na takich ludzi. Lepiej w życiu szukać spokoju a nie sie wikłać w takie towarzystwo. 

 

Domyślam się jak to wygląda. Generalnie żadna to przyjemność przebywać wśród ludzi którzy nie mają żadnych standardów (a tak wyglada to towarzystwo). To jak reagujesz w głowie MOIM ZDANIEM jest prawidłowe. Też by mnie wkurzało takie zachowanie, ale ja bym sie starał tam nie przebywać. Ludzi nie zmienisz. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.