Skocz do zawartości

Kobiety wolą zniewieściałych chłopczyków


Turoń

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Turoń napisał:

Cześć. Jestem nowy na forum, ale chciałem się z Wami podzielić sytuacją którą wku$$ia mnie do białości. Jestem normalnym dobrze zbudowanym facetem i mam 25 lat. Niedawno jedna z koleżanek, która bardzo mi się podoba wprowadziła do naszego grona znajomych gościa ktorego kompletnie nie trawię. Jest starszy ode mnie o 2 lata a wygląda jak 15 letni chlopak. Typowy metroseksualny z dłuższym kreconymi włosami i grzywką. Strasznie dziwny i wkurzajacy typ. Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność. One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim. Gdyby tylko na tym się skończyło to bym go jakoś zniósł mimo tego że naruszył moje "terytorium". Najgorsze jest to, że one podrywają jego. Kleją się do niego przytujają a on nic. Kompletne je ignoruje I gada sobie o czymś w trakcie kiedy laska całuje go po szyii. Koleś otwarcie przyznaje się do tego że on dziewczyn nie podrywa tylko one jego. Podobno jest biseksualny. Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują. Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw. Na dodatek gość jest z jakiegoś ASP i lsski same się przed nim rozbieraja żeby je namalował. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.

Podpuszczasz czy sie żalisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Turoń napisał:

[...]nawet po tym jak przyznał się że zrobił kiedyś laskę jakiemuś chłopakowi.

I tu masz sedno. Ty wiesz, jaki podziw (lub zazdrość/nienawiść) w swoim towarzystwie miałaby panna, która skłoniła gościa do współżycia z nią, mimo tego, że on lubi z chłopcami? ONA jest tak wspaniała, że nawet gej chce ją przelecieć! Rozrysuję Ci to:

 

Samouwielbienie takiej dziewczyny: +1000000000000

+1000000000000 modyfikator do podziwu/zazdrości/nienawiści wobec tej jednostki

 

:D

Edytowane przez Yahu
Duplikat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mowa. Obserwuje to zjawisko już od jakiegoś czasu. Początki sięgają gdzieś czasów młodego Justina Biebera. Wtedy zrobił się hype na tego typu urody chłopaków wśród dziewczyn. 

022ae7f88fb19ed3779958db1915312b.png

Nie tylko 13-stki na niego leciały ale cały przekrój lasek tak do 30-stki na całym świecie.

 

Dzisiaj jest druga fala i na masa dziewczyn czci boysband'y takie jak Jonas Brothers czy ostatnio koreańskie BTS.

bts-droga-na-szczyt-w-iext53237943.jpg

 

W samej Polsce mają kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tysięcy psycho fanek. To serio jest jakaś nowa moda i rozprzestrzenia się lawinowo.

 

Ostatnio nawet była afera na TVN (program śniadaniowy) związana bodajże z urodą lidera tej formacji. Szydzili z niego, że daleko mu do Brada Pitta czy innych Hollywoodzkich sław. Po tych słowach TVN zalała w uj ogromna fala hejtu w internecie. Bo rasizm i mowa nienawiści wobec Azjatów... To było jakiś chyba miesiąc temu.

 

Chcąc czy nie on został najprzystojniejszym mężczyzną 2019 roku a laski się z tym zgadzają. To nie jest zwykłe pożądanie a masowa mania na jego punkcie. Chyba czas zrobić sobie operacje plastyczną lol.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym błędem, który tu wyłapałem to jest ocenianie - najgorsza z możliwych rzeczy. Oceniasz gościa, że jest niemęski (męskość to pojęcie względne). A może reszta towarzystwa ocenia, że Ty nie jesteś męski? Tylko dziwny?

Poza tym jak Ci tak te dupy zasłaniają oczy, tak chcesz je mieć dla siebie to krzyż na drogę i powodzenia. Ja pierdolę, wartość podbijana ilością kręcących się wokół dup to wartość..o dupę rozbić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeczytałem na jakimś forum o młodo wyglądającym aktorze od panny że "nie wiem czy chciałabym go utulić do snu, czy przelecieć, to i to". Ale na pewno związków trwałych nie ma z takimi metroziomkami. Panna poskacza na bolcu takiego a potem poszuka kogoś stabilniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleofas napisał:

A ona wie, że jest kobietą Twojego życia?

Wie że mi na niej zależy, ale teraz nie mogę zwrócić na siebie jej uwagi. Bo wszystko zgarnia 60 kilowa cipa która robi lachy. Ona też jest nim zachwycona i dlatego doprowadza mnie to do szału. 

  • Haha 9
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Turoń napisał:

Wie że mi na niej zależy, ale teraz nie mogę zwrócić na siebie jej uwagi. Bo wszystko zgarnia 60 kilowa cipa która robi lachy. Ona też jest nim zachwycona i dlatego doprowadza mnie to do szału. 

Kefir mi poszedł nosem jak to przeczytałem.

 

Zobacz ile negatywnej energii w jednym zdaniu.

 

Ona wie- czyli ma Cię w nosie.

Wszystko zgarnia- wyrzut, agresja i jeszcze obraziłeś człowieka właściwie za co?

Nim zachwycona- winisz ją, a ma być tobą, męczącą bułą, która markotnie siedzi w kącie?

Doprowadza mnie do szału- nie, ty się sam doprowadzasz, on sobie żyje, a ty kompletnie nie znasz siebie nie kontrolujesz emocji i projektujesz na nim kompleksy.

 

Masz szczęście, że tu trafiłeś, pytanie czy skorzystasz.

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Turoń said:

Wie że mi na niej zależy, ale teraz nie mogę zwrócić na siebie jej uwagi.

To znaczy, że ma Cię daleko gdzieś. Daj sobie z nią spokój. 

6 minutes ago, Turoń said:

Bo wszystko zgarnia 60 kilowa cipa która robi lachy

Taa, to wina jakiegoś gostka. Ty na prawdę musisz wziąć zimny prysznic. Jakby laska była Tobą zainteresowana, to żaden biseksualny facet by Ci jej nie odbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby chłopaki o damskim typie urody mieli większe powodzenie wśród kobiet, może wśród nastolatek  w przedziale wiekowym 11-15.

 

Babki które kojarzę "doceniają" bardziej typowo męskie - badbojowskie buźki z bliznami, złamanym noskiem, zmarszczkami.

 

Sam jestem posiadaczem złamanego noska i paru drobnych blizn na buzi i widzę jak dziewczyny na mnie patrzą, również te nastki o których napisałem wyżej.

 

Gadzi mózg docenia prymitywny, męski rodzaj urody.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

[...]nawet po tym jak przyznał się że zrobił kiedyś laskę jakiemuś chłopakowi.

Masz rozwiązanie swojego problemu. Na następnej imprezie pochwal się na głos, że ty też kiedyś robiłeś jednemu gościowi lachę po zmroku na plaży w Juracie i było to całkiem przyjemnie doświadczenie. Tylko nie zdziw się, gdy po takim przemówieniu otoczy cie wianuszek kobiet zachwyconych twoją personą.

 

Wiem, że to może zniszczyć twój wizerunek samca alfa, ale czego się nie robi w obronie swojego terytorium.

  • Like 2
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turoń napisał:

jestem dobrze zbudowanym facetem

 

3 godziny temu, Turoń napisał:

  Typowy metroseksualny z dłuższymi włosami i grzywką. Strasznie dziwny i wkurzajacy typ 

 

3 godziny temu, Turoń napisał:

Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność.

 

3 godziny temu, Turoń napisał:

Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną

Za młodu sam miałem podobnie.

Rozmawiało mi się z laskami swobodnie, po kumpelsku siadały na kolana, czy dawały całusa w policzek na powitanie.

Również nie traktowałem je jako obiekty seksualne, chciałem tylko mieć szerokie grono koleżanek, bo takie powodzenie przyciąga inne laski. Co widać i w Twoim przykładzie.

 Zaś "dobrze zbudowani faceci" którym brak było "umiejętności miękkich" często przebywali tylko w męskim gronie i zerkali z nienawiścią lub zdziwieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kiedyś w klubie ze stripteasem powiedział lasce, że jest gejem. Do tej pory nie wiem jaka była jego strategia,

bo poszliśmy tam we dwoje hehe.

Ale laska była mega zainteresowana i rozmowa się kleiła, wszytko wskazywało na to, że łyknęła, bez żadnego kwestionowania.

Może laski sobie zdają sprawę, że cipka w dzisiejszych czasach jest tak wysoko na piedestale, że podświadomie, uwielbiają

ten "challenge" uwiedzenia faceta, który na nie nie leci. Bo cóż bardziej nudnego może być dla laski, na którą lecą faceci, niż kolejny,

który na nią leci.. Może im się odpala w tym pokręconym móżdżku "Ja nie dam rady?? Ja!!??" :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turoń napisał:

Nie mogę zmienić towarzystwa bo jest tam kobieta mojego życia a przy nim czuje się ciągle jak kretyn.

   Jeżeli Twoja kobieta ślini się do niego bo jest bi, rajcuje ją że ciągnął lachę innemu to jest ten koleś dla niej wyzwaniem,

czytaj chętnie spróbowała by trójkąta, czyli on nie nadaje się na związek ale do ruchania tak. To są emocje którymi kobieta 

chętnie się żywi.

   Panowie nie ma co jechać po koledze, sam się dziwię takim przypadkom, jeżeli ten koleś twierdzi że laski go nie interesują,

to wystarczy sprawdzić czy jest podjarany, laski po to robią czyli miziają go żeby sprawdzić czy rzeczywiście na nie nie działa.

Jest wyzwaniem. A Ty kolego @Turoń za bardzo chcesz ustawiać pod siebie, jak Ci się kobieta mizia z innym to kop w dupę

niech jemu obciąga jak to ją tak rajcuje. Więcej szacunku do siebie proszę.

 

Howgh.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kleofas said:

Zauważyłem, że laski lecą na długowłosych. Za czasów mojej młodości też tak było.

O paaanie, za starych czasów, za studenta, sam nosiłem długie i powiem że mimo że był ze mnie suchoklates z zerowym skillem podrywu, to panny się zawsze jakieś dookoła kręciły ;) ach wspomnienia...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Turoń napisał:

One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim.

To jest zdanie klucz, to wszystko wyjaśnia. Jeśli traktują go jak koleżankę z penisem, to nie mogą go podrywać, to się kłóci. One zwyczajnie czują się zajebiście w jego towarzystwie.

 

Godzinę temu, Infernal Dopamine napisał:

Wiem, że to może zniszczyć twój wizerunek samca alfa, ale czego się nie robi w obronie swojego terytorium.

Niech zrobi laskę temu gościowi. Wtedy to dopiero będzie alfa...i omega;)

 

Rany, niektórzy to mają problemy:lol:

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.