Skocz do zawartości

Kobiety wolą zniewieściałych chłopczyków


Turoń

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zychu napisał:

Tyle że ja lubię kobiety - ty natomiast jesteś małym frustratem, który musi regularnie spuszczać nadmiar żółci. : )

Jak na razie to Ty mnie wyzywasz, ja ani razu Cię nie przezwałem - zauważyłeś to geniuszu? Co to oznacza? Że chyba to Ty masz więcej frustracji. 

Ja jedynie stwierdzam oczywiste fakty, że kobiety 35+ są stare i nieatrakcyjne dla normalnego mężczyzny - Ani Apoloniusz Tajner, ani Clooney, ani Di Caprio ani każdy starszy mężczyzna mogący mieć normalną ładną młodą kobietę nie bierze sobie takiej starej 35+. Przypadek? Nie.

 

To Ty wijesz się jak osika nie mogąc przeżyć brutalnej prawdy, że zachowujesz się jak desperat biorąc się za babcie.

5 minut temu, zychu napisał:

napisał człowiek, który musi płacić za seks.

Jeśli chce mieć seks z młodymi i to szybko, bez podrywu, to tak - zazwyczaj muszę. Mógłbym mieć ze starymi ale ja w ogóle takich kobiet nie traktuję poważnie. Nie jestem jakimś przegrywem żeby się za babcie śmierdzące brać hahaha.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem biorę się za dwudziestkę, a innym razem za czterdziestkę - jeżeli jest atrakcyjna, to czemu nie?

Twoja opinia odnośnie do moich upodobań względem kobiet nie obchodzi mnie nic a nic. : )

 

No i jesteś frustratem - niedojrzałym, wystraszonym, nie radzącym sobie z agresją. Dużo do przepracowania.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

Niczego tobie nie staram się dowieść - po prostu stwierdzam fakty.

Jesteś frustratem - niedojrzałym, wystraszonym, nie radzącym sobie z agresją. Dużo do przepracowania.

Nie, to ja stwierdzam fakty, opierające się o ewolucję i biologię - kobieta 35+ jest po prostu stara i nawet nie bardzo płodna. Takie kobiety NIE PODNIECAJĄ mężczyzn i to jest fakt naukowy, chyba, że mężczyzna sam sobie wmówi, że w sumie go nawet podnieca taka babcia.

 

Ty natomiast ze zwykłych faktów naukowych uroiłeś sobie całą teorię, że jestem agresywnym frustratem - i to wszystko tylko dlatego, bo poczułeś tak mocny ból dupy, że wyszło na to, że jesteś trochę desperatem, "bajerując" i ruchając babcie.

Posłuchaj - pogódz się z faktami i spróbuj zdobyć NORMALNE młode kobiety do 30 lat a nie bierz babć 40-letnich wmawiając sobie, że jest okej. Przecież od takich Pań to nawet odór jest obrzydliwy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: )

Napiszę tyle - ty nie miałeś żadnej kobiety. Może co najwyżej te płatne panie. 

Nic nie wiesz ani o kobietach, ani o seksie, ani nawet o zwykłym życiu.

 

Argument o biologii jest po prostu rozczulający. A jedyny odór, jaki jest wyczuwalny, to smród żółci, która aż wylewa się z twoich komentarzy.

Chłopie, znajdź sobie fajną, młodą (bo tylko takie akceptujesz, prawda?) laskę, przerżnij ją fest - a być może trochę wyluzujesz. 

 

 

Quote

ze zwykłych faktów naukowych uroiłeś sobie całą teorię, że jestem agresywnym frustratem

nie z "faktów naukowych", ale z twoich wypowiedzi. Sorry - podałeś się na tacy, panie naukawy.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

: )

Napiszę tyle - ty nie miałeś żadnej kobiety. Może co najwyżej te płatne panie. 

Nic nie wiesz ani o kobietach, ani o seksie, ani nawet o zwykłym życiu.

No tu już swoją żółcią przekroczyłeś pewną granicę po której przekroczeniu kończymy rozmowę.

Posłuchaj sobie audycji:

 i skończ pierdolić, że desperacja która każe Ci brać się za stare babcie to normalność. Nie. To nie jest normalność. Nawet aktor Krzysztof Kiersznowski znalazł sobie wtedy 27-letnią kobietę.

Proszę bardzo:

0005XA9KFEOAE4DJ-C122-F4.jpg

To oznacza bycie mężczyzną, a nie kurwa branie się z 40-tki i wmawianie sobie jaki jesteś podrywacz i że takie babcie Cię podniecają (Ja pierdolę...). Ja pierdolę, co za postawa przegrywa...

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Żadnego mężczyznę kobiety 35+ nie pociągają, chyba, że sam sobie to wmówi w desperacji, bo nie może mieć normalnej kobiety. 

Laski. Ja pierdolę. 

Oni są ich miłośnikami z musu, bo normalnych mieć nie mogą.

Mnie tak a spałem z zarówno młodymi jak i starszymi, w dużej ilości i nie miałbym żadnego problemu z pójściem do łóżka z kobietą 30 paroletnią. I uwierz że mówię to z perspektywy osoby która nie ma parcia na seks i nie ma jego braku w życiu, więc coś chyba jestem wyjątkiem w twojej regule :) Nie pomijając faktu, że zaśmieciliście Panowie wątek jakimiś prywatnymi niesnaskami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, la tormenta napisał:

Mnie tak a spałem z zarówno młodymi jak i starszymi, w dużej ilości i nie miałbym żadnego problemu z pójściem do łóżka z kobietą 30 paroletnią. I uwierz że mówię to z perspektywy osoby która nie ma parcia na seks i nie ma jego braku w życiu, więc coś chyba jestem wyjątkiem w twojej regule :) Nie pomijając faktu, że zaśmieciliście Panowie wątek jakimiś prywatnymi niesnaskami.  

Kolejny desperados...

Panowie. 

Mężczyzna:

0005XA9KFEOAE4DJ-C122-F4.jpg

Ciapa:

 

1d2721xx6e85553556ca009c0baf.jpeg

 

I wmawiajcie sobie dalej, że lubicie starsze Panie - jak trzeba się sfrajerzyć, żeby nie mogąc mieć normalnej kobiety brać się za babcie hhahah

 

 

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz kolejny - jedyną osobą, która nie może mieć normalnej kobiety, jesteś ty.

Nie opierasz swoich opinii na doświadczeniu, ale na teoriach wyczytanych w Internecie. Smutne to - naprawdę potrzebujesz kobiety asap, bo ta żółć ma zły wpływ na twoje postrzeganie rzeczywistości. Przecież to ciągłe podkreślanie, jak bardzo wpasowujesz się w schemat prawdziwego mężczyzny jest niczym innym, jak świadectwem twoich ogromnych kompleksów. 

 

jeżeli studiujesz, to radzę zapisać się do AZS, a najlepiej zgłosić się na szkolenie wojskowe dla studentów - potrzebujesz zimnego prysznica i (ekhm...) męskiej ręki, bo ewidentnie w procesie wychowania zabrakło silnego ojca.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Kolejny desperados...

Trochę intuicyjne to twoja dość agresywna retoryka podpowiada mi, że masz dość niską samoocenę i próbujesz się trochę podbudować w internecie, ale mogę się mylić. Nie jestem zdesperowany, tak wgl to mam dziewczynę atrakcyjną i na pewno nie "babcię" Odpowiedziałem Ci zgodnie z prawdą, że w równym stopniu może podniecić mnie kobieta 30 paro letnia jak i 20 paro, a naprawdę dobrego seksu mam pod dostatkiem. W sytuacji w której Ci opisuje wyłania się obraz osoby która radzi sobie dobrze z kobietami a podniecają ją "babcie". Rozumiem, że każdy kto nie pasuje do twojej teorii automatycznie musi mieć problem z samooceną czy kobietami?  

Ps desperado nie s jak już bo to forma pojedyncza nie mnoga. A tak wgl bardziej pasuje tu desesperado jako desperat, desperado używa się częściej w formie zdesperowanego ale bandyty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, la tormenta napisał:

Trochę intuicyjne to twoja dość agresywna retoryka podpowiada mi, że masz dość niską samoocenę i próbujesz się trochę podbudować w internecie, ale mogę się mylić.

Posłuchaj, to nie jest moja wina, że najwyrazniej nie dajesz rady znalezć normalnej kobiety i dlatego bierzesz babcię pod 40-tkę. Rozumiem, że Cię to boli, ale to nie jest kwestia mojej samooceny. Po prostu się ogarnij i może znajdziesz kobietę, a nie babcię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyną osobą, która ma tu silny ból egzystencjalny, jesteś ty - co udowadniasz każdym kolejnym postem. 

 

Wyjdź do ludzi, poznaj kobiety - realne, nie jpg. Bo siedząc w pokoju i wyżywając się na świecie, nic nie zmienisz - wciąż będziesz smętnym, wściekłym chłopcem (tak, chłopcem), który ma do zaoferowania tylko żółć, gniew i niepewne wyobrażenia o własnej wyjątkowości. Nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Posłuchaj, to nie jest moja wina, że najwyrazniej nie dajesz rady znalezć normalnej kobiety i dlatego bierzesz babcię pod 40-tkę. Rozumiem, że Cię to boli, ale to nie jest kwestia mojej samooceny. Po prostu się ogarnij i może znajdziesz kobietę, a nie babcię.

Stary niby mam te 40 lat, ale wreszcie zrozumiałem jakim idiotą jestem i odnalazłem w tobie swojego guru!!!

 

  Tylko takie małe pytanko mistrzuniu,  moja żona ma lat 36. Po twoich wypowiedziach zrozumiałem coś co czułem podskórnie, trzeba pogonić babcię, bo to skandal takie próchno posuwać!? 

Poradź mi tylko, czy dzieci mam razem z nią na śmietnik wywalić, czy zostawić, żeby pomogły mi poszukać kobiety w wieku lat 20? Z drugiej strony taka dwudziestka też za chwilę się przedatuje, a ja raczej z tych monogamicznych.... To może 15-tka jak myślisz? Za 15-tkę nie ma już prokuratura.... Tylko jak taką poderwać? Może być z klasy mojego dziecka? Czy raczej nie mieszać środowisk. Podpowiedz Wodzu pls!!! ?

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyson napisał:

Stary niby mam te 40 lat, ale wreszcie zrozumiałem jakim idiotą jestem i odnalazłem w tobie swojego guru!!!

 

  Tylko takie małe pytanko mistrzuniu,  moja żona ma lat 36. Po twoich wypowiedziach zrozumiałem coś co czułem podskórnie, trzeba pogonić babcię, bo to skandal takie próchno posuwać!? 

Trochę błędnie zrozumiałeś mój post. Jeśli masz żonę 4 lata młodszą to to jest inna sprawa i jest okej. Ja pisałem do tych desperatów co w wieku np 28-30 lat biorą się za starsze od nich kobiety, pod 40-tkę. To zmienia postać rzeczy, dla mnie tacy goście to są totalni desperaci i nic nie zmieni mojej opinii.

 

Jeśli masz 4 lata młodszą to good for you, wiadomo, że teraz już żona się zestarzała ale jeśli była wierna i dobra, to nie ma co odchodzić, trzeba być przy niej. Mówimy tu jednak o Panach którzy biorą się za STARSZE od nich, bo nie mogą normalnej kobiety 5-10 lat młodszej sobie ogarnąć, najlepiej w wieku 18-30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Jaśnie Wielmożny said:

mało kulturalna, pozbawiona poziomu rozmowa 

bardziej kulturalnie z chamem nie da się dyskutować - przy czym i tak wykazałem troskę i poradziłem młodemu, aby zrobił coś z życiem. Chłop ewidentnie ma problem, a poziom tępej agresji w jego wypowiedziach (pomijając już fakt, że merytorycznie są mało wartościowe) jest nieuświadomionym wołaniem o pomoc.

(kandydatem na trolla mogę sobie być - jeszcze chyba linii nie przekroczyłem. Ale dziękuję za uwagę, na przyszłość będę się bardziej pilnował)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Ciapa:

 

1d2721xx6e85553556ca009c0baf.jpeg

 

I wmawiajcie sobie dalej, że lubicie starsze Panie - jak trzeba się sfrajerzyć, żeby nie mogąc mieć normalnej kobiety brać się za babcie hhahah

Kolego, przy tym "desperacie" jesteś nic nie wartym pyłkiem, pierdnięciem na wietrze.

To jest prezydent atomowego mocarstwa, dodatkowo od którego "zmarszczenia brwi" zależy los dużej części Afryki i Ameryki Płd., który jest głową drugiego najważniejszego państwa UE.

A ty coś zasmradzasz na forum o jakichś babciach, desperatach przegrywach etc!?

Chłopie, znaj miarę. 

 

Nieczęsto wdaję się w dyskusje o sprawach damsko-męskich na tym forum, ponieważ miałem to szczęście, że przedstawiane tu problemy mnie raczej omijały.

Wszedłem tu jednak i czytam tę twoją żenadę.

Również wolę nieco starsze babki, małolaty poniżej 25yr mnie jakoś rzadko kiedy pociągają fizycznie, nie te rysy twarzy, spojrzenie, postawa życiowa etc.

Nie czuję się przegrywem, znam swoją wartość, a ty jesteś ZA DUŻYM GÓWNEM dla mnie i dla kilku twoich adwersarzy, żeby mi mówić, co powinienem, a co nie i oceniać moje wybory.

Przykro mi, że 35+ ci "śmierdzą", ja swój jedyny przykry przypadek, gdy jak chciałem popracować językiem i mnie niemal zemdliło, miałem z koleżanką l. 19.

Może zainwestuj w te swoje "divy" więcej niż 80 zł/h, wtedy nie będziesz trafiał na śmierdzące czterdziestki.

To raz, dwa, wg moich wieloletnich obserwacji, wbrew powszechnym tu sądom, podstarzały typ prowadzący się z dwudziestokilkulatką (a już nie daj Bóg z 18-tką) często za plecami budzi śmiech. Uwierz, NIKT mu nie zazdrości, uchodzi często za frajerzynę do oskubania, który jeszcze coś tam chce sobie jeszcze udowadniać przed złożeniem się poziomo w drewnianym pudle. Laska zaś najczęściej jest w otoczeniu traktowana jak śmieć, patologia i również budzi wesołość, czego kilkukrotnie byłem świadkiem za dawnych czasów w L.O., gdzie kilka koleżanek (zagubionych, z pewnymi problemami psych./osobistymi) znalazło sobie właśnie drugich "tatusiów" (gdyż pewnie ci pierwsi zapili się albo poleźli w długą).

Nie podoba mi się to, że przedstawiasz swoją prywatną bzdurną opinię, jakby była jakimś uniwersalnym, wiecznym prawem, wykutym w kamieniu i obrażasz tych, którzy są zadowoleni ze swoich doświadczeń. A KIM TY KURWA JESTEŚ, CO!!??

Edytowane przez No Gods No Masters
  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, No Gods No Masters said:

przedstawiasz swoją prywatną bzdurną opinię, jakby była jakimś uniwersalnym, wiecznym prawem, wykutym w kamieniu

Ale on po pijaku wyrwał czterdziestoletnią cuchnącą kurtyzanę z brzydkimi stopami - i teraz ma traumę do końca życia. 

Ja miałem podobnie z owsianką (przykra historia z dzieciństwa).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Żadnego mężczyznę kobiety 35+ nie pociągają, chyba, że sam sobie to wmówi w desperacji, bo nie może mieć normalnej kobiety. 

Tu się mylisz. Ja powoli dobijam do 30 a zawsze podobały mi się sporo starsze kobiety. Fakt faktem nigdy starszej nie bzyklem co nie znaczy że tego nie zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.